Skoči na vsebino

Ravnanje prednjih vilic


Jumb0 NRG

Priporočene objave

mene pa zanima če kdo ve kak bi lahk zravnal prednje vilice ne da bi jih poškodoval... meu sem prometno pred 1. letom in so pač se vilice zvile nazaj in zdej jih treba nekak poravnati naprej... pač po tem sem še naredo kakih 6000 KM sam se ne počutim lih varenga med vožnjo... tak da bi proso če da kdo kak nasvet kako to popravit... :?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ja sej sem študiro sam ka ni dnara .) lahk pa kir če proda mi tle kj napiše.. nupam pa za PIAGGIO NRG MC3...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja neč ne .) vilice so dol pa jih grem jutr prešat k sosedi ka ma hidravlično prešo.. upam da se bo odneslo drgač pa e-bay :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čujte... ravnanje ratalo :OK: smo prtisnli gor 750 kil pa so se vilce zvile 5 centi v kontra smer ku pa smo popustil pa so nazaj šle tak da so zdej čist ravne.. mogoč še bul ko bi pa nove v trgovini kupo :) če pa kdu nuca nasvet glede ravnanja me pa lahk praša ka sem že doktoriro s tega hehe :lol1: :kva2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo enkrat ravnali vilice za ATXa kar z macolo, vpete v šraufštok :OK: :photo: Zvite sicer niso bile več, samo amortizacija je bila pa bolj švoh od takrat naprej :) Ne priporočam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tudi nikakor ne priporočam ravnanje vilic, razen če grete to k strokovnjaku, ki bo pošteno naredil, pa če so preveč zvite tut ne, ker je moj kolega tko naredu na APNki, mu je vilice nabilu nazaj čist, ko se je zabil u avto...sreča ni blo nč, sam vilce zvite...in je doma ravnal... amoltizer je delu še 1000 km, potem je pa sam v enem ovinku nardil "POOOK" in kolega je zgrnu ko žirafa...sam prekucno se je...motor pa u pizdi po domač povedan...

ne tega delat...raj djte dnar za nove vilce, kot pa da si sfukate še kj, ko fuknete... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk pa pride pa kej obnova vilic, zdi se mi da so postale mehke, pa se tiste gumice spodi so ze slabe ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, ene so od Malossija, sam te niso cenej zarad firme, so pa vseeno kvalitetne, kokr sm brau na njihovi strani... ;) vilice so model RS24, stanejo pa 59 čukov.

Ima pa firma TNT dva supr modela vilic... edn je 22 čukov, drugi je pa 36. Pa tudi krmila ima dokaj cenej... 7 čukov dalje, prav tako stane tudi nosilec krmila od 7 čukov dalje, če je potrebno menjat, mimgrede.

Če te pa kj več zanima, pa piši na info@scooterkit.com...

Ti bodo vse povedal, kake vilice majo pocen...

Pa srečno pri izbiri oz. popravilu... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja moje zdej ku so zravnane vredi zgledajo... pa ravnal smo jih izredno počas tak da tud zaradi tega neb smelo kj počt... kuk sem se zdej po tem ravnanju vozo se mi kr ql zdi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja moje zdej ku so zravnane vredi zgledajo... pa ravnal smo jih izredno počas tak da tud zaradi tega neb smelo kj počt... kuk sem se zdej po tem ravnanju vozo se mi kr ql zdi .)

je pa vse skup odvisno od firme vilic, ene so bolj prožne, druge manj, ker vsi ne uporabljajo enak material oz. enake materiale... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Dober dan!

Mene zanima, če bi bile znamke TNT primerne za Gilero Runner 125 FX? Tiste za 22 ali pa tiste za 36? Ali so te vilice samo za 50 ccm motorje?

LP!

Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 13 let pozneje...

Zivjo!!!

Mam skuter lintex podoben sprint maxu 

1 lastnik je mel prometno nesreco s katero se je zabil v avto in je vile cis nazaj zbil

Ko sm ga kupu ni mel spodnje plastike ko sm jo dal gor se je pa guma zataknila med plastiko

Ko sm pa vilo vn uzel sm vidu da je kr zvita in kako to zravnat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!