Skoči na vsebino

A zdaj nas bodo zasipavali s spamom tudi po PMjih?


Priporočene objave

Dobil

sem prvi Motomarsovski "spam"-PM in sicer reklamo za neke pnevmatike.

ne da bi kogarkoli spraševal za te informacije ali jih želel od kogarkoli izvedeti.

Ali

je to dovoljeno na MSju?

Če je, zakaj - ko vemo, da se vsi borimo proti neželjeni komercialni elektronski pošti?

Prosim,

da prekontrolirate današnje PMje - ys sem svojega na žalost čisto refleksno izbrisal in se seveda šele potem spomnil, da obvestim moderatorij o tem forumskem posiljevanju. Mnenja sem, da to definitivno ni fer, in če kdo hoče reklamirati gume za motorje naj plača reklamo kot vsi drugi ali pa naj pošlje pm-je samo tistim katere to res zanima.

Naj

powdarim, da sem pred kratkim zagrešil isto napako (HMC-Yamaha) in bil okaran s strani moderatorija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem odlocno proti in prosim administratorje, da tega ne dovolijo

PM so in naj ostanejo osebna sporočila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa poceni ponudba gum pride prav

številka in www naslov shranjena za čas, ko bo treba kupit.

h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa poceni ponudba gum pride prav

Tudi mnogim drugim bi prišla prav.

Ampak prodajalci imajo v svoji ceni tudi določen %, ki ga namenjano oglaševanju svojih storitev/produktov -- in ta sredstva pač razdelijo tako, kot se jim zdi prav. Izgovori v stilu "saj sem samo prodajat hotel" sodijo v vrtec in ne v pogovor o neustreznosti takega oglaševanja in hkrati nadlegovanja naših članov.

Motosvet.com ima lepo število učinkovitih instrumentov, s katerimi se lahko ponudniki predstavijo svojim potencialnim strankam. Tem stvarem se pri nas reče "oglaševanje".

Sicer pa se tovrstna groba zloraba zasebnih sporočil kaznuje z izključitvijo "ponudnika".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil

sem prvi Motomarsovski "spam"-PM in sicer reklamo za neke pnevmatike.

color]

Ne verjamem ! Ko boš dokazal, se boš lahko pritožil ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!