Skoči na vsebino

HOSTESA BARBARA


mišo from krtina

Priporočene objave

še ena malenkost, punca je v reklami športne loterije .)

Pa v FHM, pa Enemon (še pomnite, tovariši, teme Enemon, ki jo je odprl Tadej? --- jep, to je Barby!), pa.... bohve kje vse... no, zdaj je part of official motosvet.com babe squad !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo toliko o Barbari: je fejst punca, rada se pogovarja z motoristi (tudi z mano se je,čeprav že nekaj časa nisem motorist), zanima jo koliko stane izpit, kje pa so »zanimive«njene slikce od profi fotografa naj vama pa sama zaupa page. Jaz sem jih videl, pa od Žanete tudi, samo od Žanete pa prste stran, če ne boste imeli opravka s …. In lahko rečem da se boste potem še bolj slinili (so še veliko manj oblečene kot so bile v zadnjem tednu na motoboomu ne boste pa vidlei slečenih)

Aja pa tisto če vzame res drži. Po kraju otroštva je čistokrvna Gorenjka :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo toliko o Barbari: je fejst punca, rada se pogovarja z motoristi (tudi z mano se je,čeprav že nekaj časa nisem motorist), zanima jo koliko stane izpit, kje pa so »zanimive«njene slikce od profi fotografa naj vama pa sama zaupa page. Jaz sem jih videl, pa od Žanete tudi, samo od Žanete pa prste stran, če ne boste imeli opravka s …. In lahko rečem da se boste potem še bolj slinili (so še veliko manj oblečene kot so bile v zadnjem tednu na motoboomu ne boste pa vidlei slečenih)

Aja pa tisto če vzame res drži. Po kraju otroštva je čistokrvna Gorenjka :OK:

gorenke smo zakon, tralalala hopsasa, res je luštna punca, pa nism tatopla, sam babe se včasih rade med sabo tud mal primerjamo, pa zelo mi je všeč ker hoče postat motoristka. Če rabi pomoč, ni problema, pomagam!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gorenke smo zakon, tralalala hopsasa, res je luštna punca, pa nism tatopla, sam babe se včasih rade med sabo tud mal primerjamo, pa zelo mi je všeč ker hoče postat motoristka. Če rabi pomoč, ni problema, pomagam!!!

a jo boš vpeljala v svet.......motorizma :naughty: :naughty:

ja nč kr lepo se loh pridružita Gorenjski sekciji :grim :grim :devil: mi vas odprtih rok sprejmemo :P :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

lp kadiva B) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gorenke smo zakon, tralalala hopsasa, res je luštna punca, pa nism tatopla, sam babe se včasih rade med sabo tud mal primerjamo, pa zelo mi je všeč ker hoče postat motoristka. Če rabi pomoč, ni problema, pomagam!!!

gorenke, primorke, štajerke, notranjke, dolenke, ljubljančanke, korošice,........ vse ko dajo so zakon!!! :OK:

PS: za moj okus je tudi malo suha, ampak nikakor da bi se branil - še DOOOOOOSTI slabše smo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se vam tale njena postava zdi suha, je definitivno niste vidli v živo. Deklič je Vitek in prav lepo Zaobljen. B) B) B)

Pravo razmerje med višino in širino. :grim (190/50 ZR 17)

....pa nehte se že tolk slinit okol. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gorenke, primorke, štajerke, notranjke, dolenke, ljubljančanke, korošice,........ vse ko dajo so zakon!!! :OK:

PS: za moj okus je tudi malo suha, ampak nikakor da bi se branil - še DOOOOOOSTI slabše smo :grim

važ da je vlažn, da so noge narazn, pa da ne porivaš u prazn :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

važ da je vlažn, da so noge narazn, pa da ne porivaš u prazn :OK:

Tanjuška,

takole na uho - a ti kej pogrešaš sem pa tja ... a je suša?

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanjuška,

takole na uho - a ti kej pogrešaš sem pa tja ... a je suša?

:hmm:

ja a ni vidt? me že kr u rinke gon, pol me pa tak uprašane uprašaš :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja a ni vidt? me že kr u rinke gon, pol me pa tak uprašane uprašaš :eek:

če

pa ti kt mačka okrog vrele kaše - narawnost rec punca:

"Ke ste fantje - mene tiši na sex kt tristo hudičof!!"

boš vidla - prec bo 5 Motomarsofcof na mopede sedlo pa htep ...

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če

pa ti kt mačka okrog vrele kaše - narawnost rec punca:

"Ke ste fantje - mene tiši na sex kt tristo hudičof!!"

boš vidla - prec bo 5 Motomarsofcof na mopede sedlo pa htep ...

:yes:

ja sj nč ne pomaga, sj pravm, da so sami gopci nardijo pa nč, tko da res bol da se gre vn napit ga, isto ko možje k doma ne dobijo za sexat, pol grejo pa raj na pir, kokr da prstjeno babo z glavobolm doma gledajo. Tko bom pa jz tud dons pa jutr nardila, grem napir, kokr, da klele tipe z glavobolm berm :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj nč ne pomaga, sj pravm, da so sami gopci nardijo pa nč, tko da res bol da se gre vn napit ga, isto ko možje k doma ne dobijo za sexat, pol grejo pa raj na pir, kokr da prstjeno babo z glavobolm doma gledajo. Tko bom pa jz tud dons pa jutr nardila, grem napir, kokr, da klele tipe z glavobolm berm :angry:

ti

a si že kej piwa - ys sm sam .. ti pa u množini ..

res bo bolš, da greš - sy ni rečen, da nauš

koga iz bifeta pobrawa ..

sam glej, da naw preveč ulit, kbo use zaston

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti

a si že kej piwa - ys sm sam .. ti pa u množini ..

res bo bolš, da greš - sy ni rečen, da nauš

koga iz bifeta pobrawa ..

sam glej, da naw preveč ulit, kbo use zaston

:yes:

dj ne pisat tko po domač, jz pol ne vem ka piše, nism jz iz kmetov, probi bl po slovensk

dj ne pisat tko po domač, jz pol ne vem ka piše, nism jz iz kmetov, probi bl po slovensk

ejga drgač men ni problem tipa za tko mau se popedenat dobit, mam problem dobit tipa k ma dost dolzga, tko da kr usazga pa tud ne pobašem, pa še zmeri mi more taprvo striptiz odplesat, vsak si ga pa tud ne upa. Tko da je treba tapru dobit tipa z jajci pol pa še z dolgmu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a jo boš vpeljala v svet.......motorizma :naughty: :naughty:

ja nč kr lepo se loh pridružita Gorenjski sekciji :grim :grim :devil: mi vas odprtih hlačnih zadrg sprejmemo :P :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

lp kadiva B) ;)

To Kađiva! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....še ena malenkost...punca je z Gorenjske.......da je ne bo ker vprašal, če da,..... morš vprašat če vzame :whistle: :evilgrin:

ja itak :P gorenjci/ke smo zakon :OK: :blush: B) :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj ne pisat tko po domač, jz pol ne vem ka piše, nism jz iz kmetov, probi bl po slovensk

ejga drgač men ni problem tipa za tko mau se popedenat dobit, mam problem dobit tipa k ma dost dolzga, tko da kr usazga pa tud ne pobašem, pa še zmeri mi more taprvo striptiz odplesat, vsak si ga pa tud ne upa. Tko da je treba tapru dobit tipa z jajci pol pa še z dolgmu :OK:

verjetn tut tipi pričakujejo določen nivo - a je mogoče zato suša? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo folk!

Sj ne morm verjet da mam faking svojo temo LMAO! :D Dost šale. fantu nisem hotla dat svoje cifre (ker tega pač ne počnem) in sem rekla da nej napiše sem gor če me misli na kavo povabit (nisem pa rekla a grem a ne grem).

Ja, glede moja izpita je pa tkole...fuuuuuul bi ga šla delat in takoj ko dnar zberem bo AKCIJA!

vsem thx za komplimente, ni mi kle treba na dušo pihat LOL... šala

sori k se javljam tko pozno (nimam neta v Lj tko da sem naprej mogla do Jesenic prit), torej javljam se ob vikendih.

beremo se še kej, okej!!! Fejst bodte!

Barbara

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo folk!

Sj ne morm verjet da mam faking svojo temo LMAO! :D Dost šale. fantu nisem hotla dat svoje cifre (ker tega pač ne počnem) in sem rekla da nej napiše sem gor če me misli na kavo povabit (nisem pa rekla a grem a ne grem).

Ja, glede moja izpita je pa tkole...fuuuuuul bi ga šla delat in takoj ko dnar zberem bo AKCIJA!

vsem thx za komplimente, ni mi kle treba na dušo pihat LOL... šala

sori k se javljam tko pozno (nimam neta v Lj tko da sem naprej mogla do Jesenic prit), torej javljam se ob vikendih.

beremo se še kej, okej!!! Fejst bodte!

Barbara

Hehe. Pa ga poba kot kaže ne bo namoču :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo folk!

Sj ne morm verjet da mam faking svojo temo LMAO! :D Dost šale. fantu nisem hotla dat svoje cifre (ker tega pač ne počnem) in sem rekla da nej napiše sem gor če me misli na kavo povabit (nisem pa rekla a grem a ne grem).

Ja, glede moja izpita je pa tkole...fuuuuuul bi ga šla delat in takoj ko dnar zberem bo AKCIJA!

vsem thx za komplimente, ni mi kle treba na dušo pihat LOL... šala

sori k se javljam tko pozno (nimam neta v Lj tko da sem naprej mogla do Jesenic prit), torej javljam se ob vikendih.

beremo se še kej, okej!!! Fejst bodte!

Barbara

stara si z jesenic, jz sm iz Kranjske Gore, če rabš kej me sam rufn, moja cifra je 031-46-44-66. Zmeri u pomoč.

LP Tanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kolk Barbar bo zdaj pomoč rabil :devil: :whistle:

Sicer pa si zgodaj vstala :?

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stara si z jesenic, jz sm iz Kranjske Gore, če rabš kej me sam rufn, moja cifra je 031-46-44-66. Zmeri u pomoč.

LP Tanja

No,

evo Motomarsovci s tadowgimi, tulifon

od Tanjuške imate ... na mopede, skuterje in motorje pa

v Kranskogoro - sam najprej si jih okoli pasu

namotejte, da ne bodo na tale verski praznik za vami

z motorčitof plapolal ..

ni vrag,

če se fsi ledig Motomarsofci fkup vzamejo, da

ne potešijo ene Kranskogorke

:lol1:

Bon apetit

madame Tanjuska

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kolk Barbar bo zdaj pomoč rabil :devil: :whistle:

Sicer pa si zgodaj vstala :?

cccccc..

ah joj hanzi...

KASNO DOMOW PRŠLA!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!