Skoči na vsebino

Kawasaki VN 900 Classic / Custom


motofrik

Priporočene objave

sem malo iskal po raznih naslovih, pa še nisem nikjer zasledil kakšnega testa tega bajka. mogoče kdo ve, kje so ga že testirali... :? komaj čakam, da ga vidim v živo. je namreč moj favorit za naslednji bajk :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni je zelo vsec tale Kawl.

Sem imel VN 800 Classic, pa sem bil zelo zadpvpljen z njim.

Tako, da tale VN 900 sigurno ni slab motor. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, saj tudi jaz sem imel Classica 800, pa mi zavore niso več vlivale zaupanja.. Sploh po padcu, ko mi je blokirala sprednja. pa me zdaj zanima, če so pri 900 boljše zavore. zasledil sem podatek, da ima 50 konjev, pa spet drugega, da jih ima 57... :? no, saj ni važno, moj bo pa amen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

:OK: :OK:

S fantom sva naročila Kawasaki VN 900 že v začetku aprila, pa ga še vedno čakava. Rekli so, da pride prva runda šele v drugi polovici maja :angry2: (nama se pa že kr meša).

Več teničnih informacij o motorju najdete na linku.

Tudi jaz komaj čakam, da ga vidim v živo (naročila sva rdečega, pa je na vsaki sliki druga rdeča....ha...ha..ha).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukejle je en uvodni test, ponavadi ko motockel bolje stestirajo objavijo bolj obsežnega.

ps: v evropi je "vn900" čez lužo pa "vulcan900"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Enga VN 900 so dobavili v TC........srečnemu lastniku.

Kot nekdanjemu vozniku 800-tke........je tale VN prav impozanten.....drža in sedenje nadvse udobno......balanca lepo sede v roke......ma........ :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Glas.......no.....o tem bi se dalo debatirat.......pa kaj čmo.......pravila so pač pravila.

Upam, da ga v TC čim hitreje zrihtajo še mojmu kolegu......pa da probam :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike,- VN800 ni nikoli izgledal , kot minimoto, torej tudi za 900 ni bat kaj takega. Glas pa..., sem že nekje zapisal, da mora grmet. A je problem ven vrečt vsebino denferjev, al pa pri Luisu kupit rore... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

:worship: VN 900, bi probal peljat, pa ne poznam nikogar, ki ga ima!

Slišal pa sem, da se ga da bolše peljat kot vn 800, baje zaradi jermena.

ČE GA IMA KDO (VN 900 mislim) POTEM BI PROSIL ZA EN KROG DA GA SPROBAM!!!!!!! HVALA ŽE V NAPREJ

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kar v vrsti bodo stali, da ti ga bodo dali za krog ali dva... :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Zanima me čim več o VN900.Dobrodošle predvsem kritike in pohvale lastnikov vn-ja.

Mogoče kakšni osnovni podatki ki jih ni mogoče zaslediti nikjer, pospeški, končna hitrost,...

Hvala

Zanima me Classic! :)

LP

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem pred leti kupoval VN800Classic, tudi ni bilo skoraj nobenega podatka o končni hitrosti, moči,... Ko sem kupil, verjemi, da je bilo dovolj moči, vsega.. :OK:

Tako je tudi pri 900, si mislim. Čeprav bi tudi jaz rad prebral kakšno izkušnjo lastnikov VN900. .) Pač iz prve roke. Uradni podatki so eno, resnične izkušnje pa spet nekaj drugega. Mi je pa 1A bajk. Tudi Custom.

Pospeški so bili na 800 čisto zadovoljivi. S takim bajkom se ne dirka. Navora ima dovolj, in ko si enkrat v peti prestavi, samo še voziš, skoraj brez šaltanja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav zaradi tega bi kupil tak motor.Prvič ker so mi čoperji najbol všeč, drugič ker se z motojem mislim vozit in odpočit možgane po šihtu :)

Sem sedel v TC-ju na VN900 pa mi je pozicija sedenja najbolša :OK:

Sem se že videl kako se pelejm proti morju :D

No če bo še kak komentar lastnikov VN900 bom tudi vesel.

Hvala

LP Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam še eno vprašanje.Koliko kilometrov približno zdrži en komplet gum na čoperjih?

LP

Če si varčen tam od 10-12 kkm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprednja mi je zdržala 27 tisoč kilometrov, zadnja mislim da 16 tisoč. Original so bile Bridgestine Exedra. Nekaj takega. Sem iskal take, jih ni bilo, dal Michelin, držale spredaj 15, zadaj 12 tisoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Aja, to je bilo na VN800Classic... Bi rekel, da pri 900 bo obraba nekaj sličnega- še malo manjša moč in večji navor.

Škoda le, da nima spredaj dveh diskov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Se pravi je kar ugodna obraba gum...

Bomo vidli tja do marca se bom odločil kaj bom vzel je pa ta VN nedvomno

med resnejšemi kandidati :)

LP Rok

Jaz sem se že odločil. Marca bo classic moj. :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se že odločil. Marca bo classic moj. :kva1:

Tudi pri nas doma smo že dorekli :)

Le da ga bom kupil šele julija saj bo prej potrebno pridobiti še nekaj sredstev.

Bo pa rdeč ;)

Pa lepo se vozi...

LP Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, Avto Kavčič iz Logatca ima popust za 2007 modele, če plačaš vnaprej. Cena za Kawasaki VN900 Classic je mal čez 1.500.000 SIT. Plačaš zdaj dobiš ga konec marca, v začetku aprila - dobra ponudba, mogoče celo zagrabim, le še v TC skočim pogledat kakšen je 2006 letnik pol pa mogoče direktivo v Logatec.....še prej pa banko oropat :naughty:

Še to: zakaj ima VN900 5 konjev manj kot VN800?? Res da ima navora več, vendar vseeno.....??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!