Skoči na vsebino

XENON (HID) predelava


miki

Priporočene objave

Js sem si na ninjo za zimski cas namontiral hid xenon 4300 in se koncno da vozit tudi ponoci..ker navadna zarnica je kot da bi si s sveco svetil..lo bojo pa daljsi dnevi grem spet na navadno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, StaraFeltna pravi:

Hja, če boš moteč v prometu bo kmalu konec veselja. Če bo dobro narejeno pa boš moral naletet na inkasanta ki se bo skliceval na nedovoljeno predelavo (če jo ugotovi). Na tehničnem bodo pogruntali le ko snop ne bo ok. Najbrž boš delal tehnični s klasično? Sej te razumem na hornetki 600 je bila luč takao zanič da sem v temi včasih vozil bolj na srečo kot vidljivost. :/ Na 900-ki pa zgleda žaromet vsaj za silo. Sklepam da boš to dal na KTM-ja? Ker če se gre za 900-ko potem sem na istem... in z veseljem pričakujem feedback.

Ne, na avto jih bom zmontiral, ker sem dons zarad sveč v parabolah spregledal človeka in bi bla kmal pizdarija ... 

na KTMu jo mam že, en cajt. In dela, mal v modro sveti, dolga je ostala pa halogen. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel podobno pa sem ugotovil naknadno da sem malenkost sfalil centriranje h7 žarnice pri montaži  na stilotu. Ni me motlo več kot tolko le na tehničnem so godrnjali in rekli naj popravim.... no po enem letu je crknila in sem dal novo in prav naštelal. Prvič v temi sem si rekel: Ne me J*****... Celo vidi se dobro!

Kaj maš za en avto? Poliranje žarometov tudi pomaga če so bogi... pol so še fine nastavitve pa boljše žarnice... sklepam, da si to vse že probal preden greš v radikalne...

 

Na KTM-u mora biti zlasti za po šumi mega xenonka... ma se kdo sploh vozi offroad v temi?

58 minutes ago, Ciko86 said:

Js sem si na ninjo za zimski cas namontiral hid xenon 4300 in se koncno da vozit tudi ponoci..ker navadna zarnica je kot da bi si s sveco svetil..lo bojo pa daljsi dnevi grem spet na navadno...

Pa sem vedno mislil da je slaba vidlijivost domena okroglih klasik žarometov... bolj fancy žarnice (osram nightbreaker ali xtreme vision philips) si valjda probal? Na 600-ki je bila nightbreaker h4 občuten upgrade napram generični h4 oz karkoli je že bilo noter. Po začetni avforiji sem sicer še vedno pogrešal več svetlobe...

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, StaraFeltna pravi:

Kaj maš za en avto? 

dva francoska skreta - citroen

Na KTM-u mora biti zlasti za po šumi mega xenonka... ma se kdo sploh vozi offroad v temi?

nben ;)

20151106180741.jpg.08f1a4bd0072fea6d505c

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, StaraFeltna pravi:

 

Pa sem vedno mislil da je slaba vidlijivost domena okroglih klasik žarometov... bolj fancy žarnice (osram nightbreaker ali xtreme vision philips) si valjda probal? Na 600-ki je bila nightbreaker h4 občuten upgrade napram generični h4 oz karkoli je že bilo noter. Po začetni avforiji sem sicer še vedno pogrešal več svetlobe...

Probal vse vrste navadnih zarnic malo boljse je ni paa to to...imam pa h7...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, hajoktejn pravi:

 

kaj pa naj povem ko imam tip zarnice   BA20d

kaj bi lahko tu rešil da bi bolj svetilo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, StaraFeltna pravi:

morda led?

-font-b-LED-b-font-font-b-BA20D-b-font-M

ojja, sem že nekaj iskal podobno

Kje pa to lahko nabavim ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve kje v LJ je možno kupit kakšne boljše led žarnice za motor in avto, namreč te kitajske polizdelke crkujejo čist prehitr, zato bi kakšne Philips ali Osram vzel, ker tole iz potokarja in rdo je tema, hvala...

 

 

Popravljeno . Popravil Hytech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, stuhec said:

ojja, sem že nekaj iskal podobno

Kje pa to lahko nabavim ?

 

Vedno isti kitajčki. ebay.com, aliexpress banggood... (V trgovini boš kupil enako a 10x dražje). Pozor večina jih je zanič.

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, stuhec pravi:

ojja, sem že nekaj iskal podobno

Kje pa to lahko nabavim ?

 

če še kdo rab ?

, bi lahko več kosov naročili 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

LED in HID predelava še zmeraj ni legalna kajne?

Ima kdo kakšno izkušnjo z DDM Tuning HID kiti oz. HID kiti iz superstrele?
Zanimam se za 35W 4300k/4500k z H7R žarnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar jaz vem, je predelava nelegalna dokler ti je ne odobrijo. Drugače je pa kr nekaj ljudi, ki so si luči predelali s Xsenonom in mirno vozijo dalje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!