Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Kugelschreiber
      V primerjavi z integralko, preklopno resijo cepki, al pa voznja v avtu. Preklopne s podobno malo hrupa kot integralka, jez nism mel na glavi. Morda obstaja, nism je se nasel. Za gor nastete pac vem, da na nakedu in SUVju proizvajajo obcutno vec hrupa, kot Integralke.    Howg. 
    • Kugelschreiber
      Vedno sem mel filing, da je aerodimika bistveno vecji faktor kot 100-200g. Zarad dioptrije in obvezne voznje z ocali sem menjal boga in pol celad. Dobro sm se pocutil samo z Arai in Shoei. Ari se ocal sploh ni dotikal, Shoei je bil na glavi zelo fiksen tud po petih letih, Zdej k ocal ne nosim vec, pa sm (p)ostal razvajen, in so mi Razni nolani schuberthi in sharki totaln srot na glavi  
    • Andrej P
      če hočeš imet preklopno, lahko hrup z šipo na motorju porihtaš
    • Kugelschreiber
      Ker sm probal preklopne od : airoh Ls2 nolan schuberth scorpion shoei x lite si upam trdit, da se v primerjavi z integralnimi celadami, tocki 1 in 4 izkljucujeta, izredno pomembna tocka 5, pa zanemarja.   Vse ostalo je subjektivno. Tud hrup je ZELO subjektiven. Z isto celado in opremo, je na enem motorju skor totalna tisina, na drugem neznosn hrup, in vozim s cepki. Od probanih preklopnih, je meni in moji glavi best value Scorpion, best overall pa Shoei. No, spet sm kupil Shoeijevo integralko, in mam filing, de nism nc zgresil. 
    • marincspeedshop
      Euro6 dusilci 😇 #cafferacer #oldschool #MarincSpeedShop
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!