Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• skalar36
      Glede vizirja bi rekel, da je boljši nižji. Imaš veter v čelado, ampak se ne vrtinči in ne buta. Če se voziš sam je mogoče večji boljši. Čeprov so se vozniki 180 ccm+ pritoževali nad butanjem v čelado pri puigovem vizirju. Sam sem 174 ccm. Puig je bil milina. Ampak sovoznik zadaj pa je imel vrtinčenje. Pri nižjem vizirju pa ne.
    • skalar36
    • Vito23
      Hvala za info.    Ne gopro hero 7 black. 
    • Domen L
      Mene pa na tracerju 2019 (nevem ali je prejšni model imel isto) moti predvsem, da so sopotnikove tačke preblizu voznikovim. Stopal pravilno (na prstih) sploh ne moreš imeti, te kar sili da jih imaš v ''račjem'' položaju. Kakšna pametna rešitev za to verjetno neobstoja, sploh če želim imeti še givi nosilec stranskih kovčkov, ki je priterjen tudi na nosilec sopotnikovih tačk?
    • smasher
      Eko moj zaključek mamutov, ob 18h v Portorožu... Sem šel mimo Cacaota in slikal zahod, če bi bil pravi mamut, bi šel v cacao v smrdljivi obleki in si ponosno kej naroču, saml sem pussika pa sem raje domov pod tuš spokau.  Hvala za družbo in potrplje na poti domov @thumper @SF. 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!