Skoči na vsebino

analni spolni odnos


pupa

Priporočene objave

jao pupa...sej ne mislim nič slabega :slap: ...dej mi povej po tvoji logiki...a je prav, da fant pozna točke (G, B ,Ž) na svoji punci/partnerju....oz. točke, ki so za oba pomembne?

če je to res, potem moraš tudi ti poznat moško telo...to sem mislil.... .)

Popolnoma nepomembno...itak da vsak zase.... 'they call me speedfucker...because I always reach orgasm first..!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rude Boy-a za perverzneža no.2 (takoj za pervy-ja) :D

jao pupa...sej ne mislim nič slabega :slap: ...dej mi povej po tvoji logiki...a je prav, da fant pozna točke (G, B ,Ž) na svoji punci/partnerju....oz. točke, ki so za oba pomembne?

če je to res, potem moraš tudi ti poznat moško telo...to sem mislil.... .)

pa ti si genij

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Analni sex (da se lepo izrazim :) ) sem tud js, kot nekateri tu, mela za neko kao gejevsko zadevo. Nasplošno je blo tako razmišljanje prisotno pri vseh mojih sošolkah. Sam to je blo ene 5 let nazaj... Pred kakim mescem sma meli s kolegico debato in sma ugotovili, da so se najini nazori skozi leta čist spremenili. Zadevo je definitivno treba vsaj sprobat - je kr ene par zanimivih položajev... Pa boli tud ne, kot eni govorijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, a ste vedeli, da imamo fantki v anusu G-točko, podobno kot punčke v vagini?

No ni ravno v anusu. Se pa baje da najlažje do nje priti skozi anus, ker leži v njegovi bližini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem... a misliš, da imam jaz tudi G točko v anusu? :hmm: ........al zakaj bi meni to prav prišlo?

A pupa no.....

pa to ti itaq veš, da

Kolikor daješ toliko dobivaš - tudi v sexu.

Napr. Če se kakšna vleže na hrbet, razširi noge, da po možnosti sobo prepojijo nove vonjave, zamiži in čaka => verjetno za nesrečnico ni realno, da pričakuje kakšen " pameten" sex.

Verjetno bo doživela orgazem šele na poti domov, ko ji bo strjen beli tok na kocinah drgnil ob klitoris med hojo.

Moški smo kot dirkalni konji. Ve nas motivirate, spodbujate in bodrite, da "tekmujemo" po vašem igrišču. Če smo slabo vodeni, nas začno zanimati avti, motorji, šport,...pomivanje posode - v poslednjem stadiju.

Popravljeno . Popravil Leon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napr. Če se kakšna vleže na hrbet, razširi noge, da po možnosti sobo prepojijo nove vonjave, ...

vs.

In še nekaj. Rit med sexom ne smrdi, ker sex tega pojma ne pozna.

In prav tako ne okusa...

:blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, a ste vedeli, da imamo fantki v anusu G-točko, podobno kot punčke v vagini?

TC? :eek: pa to ni točka G, to je prostata, ki jo vsak moški enkrat v življenju odkrije, pa magari v starosti ko ne more več vredu scat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC? :eek: pa to ni točka G, to je prostata, ki jo vsak moški enkrat v življenju odkrije, pa magari v starosti ko ne more več vredu scat :grim

ko ti je potem pri zdravniku nerodno ,ko na rektalnem pregledu prostate doživiš v momentu orgazem (sem slišal praviti)

baje je zdravo, da fantje po 30. letu starosti začnejo hodit na preglede ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vs.

:blink:

vonj ni enako kot smrad.

Če si nekoga brezmejno želiš, napr. smrad sicer opaziš, vendar temu ne posvečaš neke velike teže, ker te druge stvari toliko bolj privlačijo.

P.S.: Dry ampak tebi grem pa ornk na jetra, ker se vedno spotakneš vame. Saj po naravi verjetno nisi tak picajzl ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor daješ toliko dobivaš - tudi v sexu.

:OK:

TC? :eek: pa to ni točka G, to je prostata, ki jo vsak moški enkrat v življenju odkrije, pa magari v starosti ko ne more več vredu scat :grim

ok...v literaturi je imenovana kot "His G-Spot", ker gre za točko (G), ki je lahko uporabljena za stimulacijo in doseganje orgazma...je pa to kot praviš dejansko prostata.....

The female Grafenburg spot, or G-spot, is a region that when stimulated can produce intense pleasure and sometimes orgasmic response. It's found about one-third up the vagina, towards the front, and is often thought of as the urethra sponge. In men, there really is no identical 'spot'. In the book Total Sex: Complete Guide to Everything Men Need to Know and Want to Know About Sex, based on an extensive survey in Men's Fitness US magazine, the authors allude to the male G-spot as the prostate gland. The prostate is found by placing a well-lubricated finger inside the anus. Once you feel the sensation of pushing against a walnut-sized lump, you have reached the prostate. Pressing or rubbing it creates an intense pleasurable sensation for most men.

vir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V babjih revijah je moška G točka ponavadi poimenovana kot točka K - sam je zlo skrita. Drgač ženske nimamo sam G točke, ampak še dve drugi točki - ta G je pa na sredini... Najprej je A (vhod v nožnico), pol je 'sveti gumbek' G, pol pa U (nekje pri materničnm vratu). Tolažite se s svojo eno točkico :P :D Za U pa svojo ženskico kr lepo na hrbet položte, pa naj vam da noge za vrat (najlažji dostop do U-ja) - pol pa na juriš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V babjih revijah je moška G točka ponavadi poimenovana kot točka K - sam je zlo skrita. Drgač ženske nimamo sam G točke, ampak še dve drugi točki - ta G je pa na sredini... Najprej je A (vhod v nožnico), pol je 'sveti gumbek' G, pol pa U (nekje pri materničnm vratu). Tolažite se s svojo eno točkico :P :D Za U pa svojo ženskico kr lepo na hrbet položte, pa naj vam da noge za vrat (najlažji dostop do U-ja) - pol pa na juriš :D

TA TEMA JE NEUPORABNA BREZ SLIK! BUUUUUUUUUUUU!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: Dry ampak tebi grem pa ornk na jetra, ker se vedno spotakneš vame. Saj po naravi verjetno nisi tak picajzl ?

Jaz sploh nič od tega. Spotikaš se ti sam ob sebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vonj ni enako kot smrad.

Če si nekoga brezmejno želiš, napr. smrad sicer opaziš, vendar temu ne posvečaš neke velike teže, ker te druge stvari toliko bolj privlačijo.

P.S.: Dry ampak tebi grem pa ornk na jetra, ker se vedno spotakneš vame. Saj po naravi verjetno nisi tak picajzl ?

1. Ne Leon vonj sigurno ni enako smrad. Smrad vonjamo, vonja pa ne moremo smradad.

2. Smrada ne moreš opazit (beri pod 1). Če si nekoga brezmejno želiš in oseba brezmejno smrdi, je normalno, da te druge stvari ne privlačijo več. Razen če te privlači smrad ...

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jaz sem slikal .... notranjost.

perverzneš, da take slike lepiš po javnem forumu.... :D :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

G je "sveti gumbek"?? a ti to slučajno misliš ščegetavčka??? :huh: :doze:

Ne, mislim na erogeno nožnično točko - če G najdeš je na otip podoben gumbku (pač mal čvrstejše tkivo nekak) :) Glede Leonove slike - res sami spolni delikventi tule :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, mislim na erogeno nožnično točko - če G najdeš je na otip podoben gumbku (pač mal čvrstejše tkivo nekak)

:doze: Nič čudnega, da se je Kolumb pred 500 leti raje Ameriko spravil odkrivat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok...v literaturi je imenovana kot "His G-Spot", ker gre za točko (G), ki je lahko uporabljena za stimulacijo in doseganje orgazma..

sploh v vrhunsko strokovni letareturi :)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!