Skoči na vsebino

analni spolni odnos


pupa

Priporočene objave

1. Ne Leon vonj sigurno ni enako smrad. Smrad vonjamo, vonja pa ne moremo smradad.

2. Smrada ne moreš opazit (beri pod 1). Če si nekoga brezmejno želiš in oseba brezmejno smrdi, je normalno, da te druge stvari ne privlačijo več. Razen če te privlači smrad ...

Vale tale tvoj mail ima nek čuden pridih. Pa kaj se sekiraš, če si ena izmed "mošketirk" v oni temi. :cry:

Smrad je "podmnožica" vonja, ker je napr. (zame) :

lep vonj - kostanj :naughty:

erotičen vonj - ženska koža

perverzen vonj - beli tok

ogaben vonj: smrad - cigareti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se sekiraš, če si ena izmed "mošketirk" v oni temi. :cry:

:eek: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač ženske nimamo sam G točke, ampak še dve drugi točki - ta G je pa na sredini... Najprej je A (vhod v nožnico), pol je 'sveti gumbek' G, pol pa U (nekje pri materničnm vratu).

A si to prebrala v kakšnem dominikanskem erotičnem skriptoriju visokega srednjega veka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sexsam najprej v vagino,pol pa normalno.. .)

Pa ti nisi normalen :grrr

:yea1:

Pa se potem vrneš nazaj v vagino ali tečeš v kopalnico oz. A2M ?

Popravljeno . Popravil Leon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšnale slika se ti pa baje prikaže, če si penetriran iznenada - presenečenje. :eek:

V nedeljo zjutraj sem videl takšno sliko, ko sem se z glavo zaletel v podboj od vrat. A sem bil morda penetriran? :?

post-725-1147109333_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil dave the wave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me res zanima.

Ko enkrat namakate od zadaj ene par deset minut in ko začne ona zehati bi se radi vrnili zopet tja, kjer ima tudi ona kaj od tega, si ga greste tedaj najprej v kopalnico umit in ker "uplahne" ga na poti nazaj še urnk zaloputnete med vrata, da ponovno utripa ali kar "kontaminirani" vstopate zopet od spredaj. Se zavedate tveganja infekcije in rojstva črnih otrok ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me res zanima.

Ko enkrat namakate od zadaj ene par deset minut in ko začne ona zehati bi se radi vrnili zopet tja, kjer ima tudi ona kaj od tega, si ga greste tedaj najprej v kopalnico umit in ker "uplahne" ga na poti nazaj še urnk zaloputnete med vrata, da ponovno utripa ali kar "kontaminirani" vstopate zopet od spredaj. Se zavedate tveganja infekcije in rojstva črnih otrok ?

Na srečo ne zehajo vse. :zzz: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me res zanima.

Ko enkrat namakate od zadaj ene par deset minut in ko začne ona zehati bi se radi vrnili zopet tja, kjer ima tudi ona kaj od tega, si ga greste tedaj najprej v kopalnico umit in ker "uplahne" ga na poti nazaj še urnk zaloputnete med vrata, da ponovno utripa ali kar "kontaminirani" vstopate zopet od spredaj. Se zavedate tveganja infekcije in rojstva črnih otrok ?

in posledično bejba nima belega toka ampak se ji na ustju potem nabira surova nafta ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no, pa se je na motosvetu rešlo problem alternativne energije!! ženska kot novi naftni vrelec.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to pa dela. :OK:

Na ustju nafta. V "cilinder" samo še nastaviš "bat" in potem kar samo teče - ven, not, ven, not; in celo še vedno hitreje gre. :kva2:

Anal power je alternativa današnjim cenam goriva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: Leon, no sedaj mi je pa jasno zakaj se tako rad zadržuješ na naftni ploščadi. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq,

Me pa skrbi nikakrsen odziv na vprasanje o menjavi "lukenj" ;

1. => 2. OK

amapak

2. => 1. ???? (večkrat !)

Sej tisti z izkušnjami lahko rečete, da vam je prijatelj rekel. :ninja: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko enkrat namakate od zadaj ene par deset minut in ko začne ona zehati bi se radi vrnili zopet tja, kjer ima tudi ona kaj od tega,

tudi tam, kjer je, ima lahko ona kaj od tega...tako, da s prostimi rokami poskrbiš za to, ali pa, da si srečnež, ki je naletel na tako, ki lahko doživi orgazem brez penetracije v vagino ali dodatno stimulacijo ščegija...torej le s penetracijo v anus...tudi take se da dobit...baje

Me pa skrbi nikakrsen odziv na vprasanje o menjavi "lukenj" ;

menjava lukenj je ponavadi podrejena določenem vrstnem redu...torej "končaš" v določeni luknji, za katero ni toliko pomembno higijensko vprašanje...če bi bila zadeva obratna, bi na poti do tja, naredil postanek v boksih (tuš/bide) in poskrbel za higijeno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če bi bila zadeva obratna, bi na poti do tja, naredil postanek v boksih ...

ampak ne vem če bi Šumelna skinil s 6,5 sekundami ! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, družba!

10 (deset) strani analnih komentarjev v dveh tednih???!!! :o :o :o

Nad tem se je pa za zamislit! :hmm: :? :hmm: :naughty: :naughty:

In to med motoristi... :slap: :slap:

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, družba!

10 (deset) strani analnih komentarjev v dveh tednih???!!! :o :o :o

Nad tem se je pa za zamislit! :hmm: :? :hmm: :naughty: :naughty:

In to med motoristi... :slap: :slap:

Nic zamislit - prakticirat!!!

Istocasno bi tistim dekletom, ki nimajo s kom prakticirat, ponudil svoje usluge...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak ne vem če bi Šumelna skinil s 6,5 sekundami ! .)

bi se potrudil.... :D

1. Nic zamislit - prakticirat!!!

2. Istocasno bi tistim dekletom, ki nimajo s kom prakticirat, ponudil svoje usluge...

1. :yes:

2. ponudbe na mail:einherjar@analrocks.xxx

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, družba!

10 (deset) strani analnih komentarjev v dveh tednih???!!! :o :o :o

Nad tem se je pa za zamislit! :hmm: :? :hmm: :naughty: :naughty:

In to med motoristi... :slap: :slap:

jah, kaj............treba prakticirat jebanje

pa tudi ce samo v glavo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, družba!

10 (deset) strani analnih komentarjev v dveh tednih???!!! :o :o :o

Nad tem se je pa za zamislit! :hmm: :? :hmm: :naughty: :naughty:

In to med motoristi... :slap: :slap:

In zakaj ne ?

Probaj in ti bo prec jasno, zakaj ?

Rita je kot desert. Ko bi rad nakaj "več" od običajnega, je rit pač ena od alteranativ. Motoristi smo pač takšni, da želimo nekaj več.

So pa ženske tiho kot riti. Nobena ne obelodani občutja, ki ga doživlja med tovrstnim aktom. Po moje mora biti prisotno vsaj malo perverzije, da analni spolni odnos tako žensko kot moškega vzburja. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me koliko moških (glede na to, da je prostata tako blizu in je zadeva tudi za vas tako ,,rajclih,,) dovoli svoji dragi, da mu vtakne svoj vibrator ali vsaj prst/prste, krogljice....v analo...tako, kot desert, za popestritev posteljnih igric, ki so drugače taaaaako običajne/dogočasne? :doze:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi tam, kjer je, ima lahko ona kaj od tega...tako, da s prostimi rokami poskrbiš za to, ali pa, da si srečnež, ki je naletel na tako, ki lahko doživi orgazem brez penetracije v vagino ali dodatno stimulacijo ščegija...torej le s penetracijo v anus...tudi take se da dobit...baje

ne baje,

res je. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me koliko moških (glede na to, da je prostata tako blizu in je zadeva tudi za vas tako ,,rajclih,,) dovoli svoji dragi, da mu vtakne svoj vibrator ali vsaj prst/prste, krogljice....v analo...tako, kot desert, za popestritev posteljnih igric, ki so drugače taaaaako običajne/dogočasne? :doze:

Naredi anketo.

Valjda ne pričakuješ poimenskih naštevanj na forumu.

Posteljne igrice so lahko še zanimivejše in razburljive in že v osnovi niso dolgočasne (prepričan se, da celo pri tebi ne).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj misliš, da tisti, ki se ne razpisujemo tule na dolgo in široko o svojih posteljnih navadah, seksamo samo v misionarski pozi? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!