Skoči na vsebino

analni spolni odnos


pupa

Priporočene objave

In jaz sem sedaj tista, ki rabim tolažbo, da le nisem tako dogočasna med sexom. :huh:

:friend1: Ne sekiraj se, očitno se enim sex dogaja v riti in ne v glavi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne baje,

res je. :devil:

:OK:

Valjda ne pričakuješ poimenskih naštevanj na forumu.

leon, očitno je Motosvet preveč konzervativen oz. uporabniki/motoristi raje pišejo o menjavi olja pri svojih moto-ljubicah, kot pa pri tistih pravih ljubicah...

Pa kaj misliš, da tisti, ki se ne razpisujemo tule na dolgo in široko o svojih posteljnih navadah, seksamo samo v misionarski pozi? :doze:

Ne. Smo pa že ugotovili, da je Motosvetovkam in večini Motosvetovcem "nerodno"(?) pisat o temu, na moto-forumu. Čeprav je lahko nekdo (član Ms) na forumih, ki so namenjeni tej temi (spolnost.net) o tem izlil svojo dušo brez predsotkov. Gre za kraj izlivanja duše, očitno, in ne pojavu pojma "nerodnost"

Torej nihče ne misli tistega, na kar impliciraš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Srce, a ti res misliš, da je meni ok, da bi ti vedel v katerih pozah jaz seksam, ali še slabše, da bi jaz slučajno prebrala v katerih pozah ti seksaš?? Pa nima to veze z nerodnostjo ali neizkrenostjo.... enostavno, kaj tebe boli kurac, kako jaz seksam, če seksam, kdaj seksam in s kom seksam.......

:blink:

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thunder****, za koji faktor pa je iz kakršnega koli vzroka potrebno delit intimne stvari 2 oseb z forumskimi vseznalci? Al je to mal eksibicionizma? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... enostavno, kaj tebe boli kurac, kako jaz seksam, če seksam, kdaj seksam in s kom seksam.......

:blink:

hecna si...preberi kdo je to anketo ustvaril..... :slap:

Thunder****,

A lahko objasniš, čemu sem si zaslužil žaljenje s tvoje strani?

:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hecna si...preberi kdo je to anketo ustvaril..... :slap:

Tako..... mene pa zanima sledeče: koliko od vas ga prakticira, koliko bi ga, pa ne more, koliko ga nikoli ne bi itd....

niti se ne rabite razgovoriti, mene bolj statistika ankete zanima

tole je moj prvi post.......... sem res??

eno je, če anonimno klikneš na gumb, drugo pa je, da razpravljam tu o tem, kdo kako kdaj s kom in zakaj........

kdo je sedaj hecen? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi si punca želela bi vsekakor se potrudil. zanjo, ker sem pač....kavalir :closedeyes: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko objasniš, čemu sem si zaslužil žaljenje s tvoje strani?

:BUA:

a tebi je žalitev, če te nekdo označi za eksibicionista??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zvezdice, ki so za Thunder.....le kaj sem imela v mislih, da se mi ni dalo še maček zadaj napisat, a ne?

Al mi že misli bereš? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A maš ti mogoče svoj nick patentiran? zaščiten??

Jep ... sam pod Tundershit ... pa itaq bo zdej metlo takoj v roke primu ... :devil:

Pupa ... tokrat ti dam prav ... ampak sej veš ... TC je mogoče mal preveč dobesedno vzel splošno znan izraz, da je statistika kurba .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, no ja......glede da iz napisanega mirno lahko sklepamo, da ima Thudecat rad ritje po analnih odprtinah......mu nick Thundershit kar pristoji...... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, no ja......glede da iz napisanega mirno lahko sklepamo, da ima Thudecat rad ritje po analnih odprtinah......mu nick Thundershit kar pristoji...... :rolleyes:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dekleta poskušajte zadeve prebirati "širše" in ne le vedno iskati, na koga se nekaj nanaša. Živimo tudi ljudje, ki bi radi slišali mnenja drugih, si izmenjali izkušnje, se hecali. Kot je Tundercat rekel verjetno forum ni pravi.

Sando7 in Tanjuško ste s svojimi predsodki "odrezale" in nam je nekaterim fantom dolgčas buliti v mrtve teme. Res ne smemo pisati ?

Nihče vas ne sili brati oz. komentirati nekaj, kar vam je tuje, mogoče celo tabu.

Alla, če ti je lažje: Uživam v analnem sexu.

P.S.: Ti je odleglo.

Popravljeno . Popravil Leon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dekleta poskušajte zadeve prebirati "širše" in ne le vedno iskati, na koga se nekaj nanaša. Živimo tudi ljudje, ki bi radi slišali mnenja drugih, si izmenjali izkušnje, se hecali. Kot je Tundercat rekel verjetno forum ni pravi.

Sando7 in Tanjuško ste s svojimi predsodki "odrezale" in nam je nekaterim fantom dolgčas buliti v mrtve teme. Res ne smemo pisati ?

Nihče vas ne sili brati oz. komentirati nekaj, kar vam je tuje, mogoče celo tabu.

Alla, če ti je lažje: Uživam v analnem sexu.

P.S.: Ti je odleglo.

Leon, brez zamere, ampak tvoje seksualno življenje me zanima ravno toliko kot lanski sneg.

Vsekakor pa odlično zate, da uživaš.

Ne obsodi pa vseh ostalih, ki se o tem ne razpisujemo na forumu, da smo zadrti in polni predsodkov, ker nimaš pojma o večini njih in njihovih seksualnih navadah.

Pa dvomim, da smo me "predsodkarice" odrezale Tanjuško in Sando 7....mogoče sta samo začeli malce bolj pogosto prakticirat tak ali drugačen seks in malo manj pisat o njem.

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, no ja......glede da iz napisanega mirno lahko sklepamo, da ima Thudecat rad ritje po analnih odprtinah......mu nick Thundershit kar pristoji...... :rolleyes:

pozabljaš, da je NtS ob neki priliki napisala, da to pa nikol ne bo pr njih ,ke rje neka sestrična al teta al svakinja dela v bolnci in je preveč že povedla o raztrganih ritih ...

tko da - znabit, da bolj teoretično rije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a boš svoje domneve potrdil z dokazi, ali gre spet samo za tvoje neumno provociranje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredi anketo.

Valjda ne pričakuješ poimenskih naštevanj na forumu.

Posteljne igrice so lahko še zanimivejše in razburljive in že v osnovi niso dolgočasne (prepričan se, da celo pri tebi ne).

Če je ženski med seksom dolgčas ji prižgi televizijo in naštimaj kako humoristično serijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabljaš, da je NtS ob neki priliki napisala, da to pa nikol ne bo pr njih ,ke rje neka sestrična al teta al svakinja dela v bolnci in je preveč že povedla o raztrganih ritih ...

tko da - znabit, da bolj teoretično rije...

Če imaš kakšne probleme s TC-jem, jih v bodoče rešuj tako, da ne omenjaš mene. Jaz se v takšne debate na forumu ne spuščam in mislim, da res ni potrebe, da me ti vmešaš v nje. Sploh pa z izjavami, katere jaz nisem napisala. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole so mal pederske fore, če mene vprašaš. Pa ne z analiziranjem ampak z opravičevanjem.

Sploh pa bi se lahko vsi ostali, ki smo lezbijke združili.

:devil:

post-65-1147505445.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!