Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• nejc74
      Nikogar pa ne moti, da nam tesno sledi Google, Facebook, Instagram, Twitter ..... ce se odlocis da jih uporabljaš, zaenkrat imas se kar dobro opcijo "opt out". Policija se celo poslužuje googla, ........ pri čemer so zahteve za podatke vedno za konkretne osebe in potekajo preko OKC PU da če v pogovoru po telefonu pogosto uporabljaš posamezne besede.... ne nakladaj, oziroma, ne lazi .....ki motijo tiste, ki nimajo mirno vest.....stara mantra fašistov, ko poskušajo upravičiti policijsko državo V glavnem, tvoj sestavek pravi: če se večina sosedov kopa v greznici, zakaj pa ne bi se sam skočil vanjo. Kul, če te drek ne moti, kar skoči, mene pa ne sili v vašo skupinsko norost, samo zato ker je Jajčeglavi zlizan s Plenkovićem in si ne upa motit njihove turistične sezone.
    • HyperJack
      TET CRO, nedelja, ponedeljek, ali pa ponedeljek, torek kdo za?
    • VS800
      A Tak si TI
    • RobiRoberto
      MOgoče si ga bom pa ravno takoj sedaj šel skuhAT                                            
    • RobiRoberto
      Očitno nimam samo jaz težev s prikazom bele barve na mojih fotografijah, zato se za to poskrbeli programerji programa za obdelavo fotografij GIMP 2, z ustreznim ukazom, katerega sem danes odkril čisto slučajno ....         👍
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!