Skoči na vsebino

analni spolni odnos


pupa

Priporočene objave

Anja Anja......glede na to......koliko kuriš tele naše maratonce........se resno sprešujem, kje je problem. Ampak, kolikor poznam njih......verjetno v tebi.

Pa dej no........naj te enkrat opedenajo.....pa boš vsaj en teden srečna...........oni pa verjetno malo manj, saj predvidevam, da bodo vsakodnevno deležni telefonskega nadlegovanja s prošnjami za ŠEEEEEEEEEEE!!!!!

Anja, Anja........čedalje bolj me skrbi zate!!!!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anja Anja......glede na to......koliko kuriš tele naše maratonce........se resno sprešujem, kje je problem. Ampak, kolikor poznam njih......verjetno v tebi.

Pa dej no........naj te enkrat opedenajo.....pa boš vsaj en teden srečna...........oni pa verjetno malo manj, saj predvidevam, da bodo vsakodnevno deležni telefonskega nadlegovanja s prošnjami za ŠEEEEEEEEEEE!!!!!

Anja, Anja........čedalje bolj me skrbi zate!!!!

Že tečemo častni krog....trance_25_naughty.gif

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti sam teči,enkrat ja buš pršu na cilj...

Anja ljubica...za določene stvari moraš imet kaj v glavi...ne je imet samo za frizuro.... :wacko: :blink: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anja ljubica...za določene stvari moraš imet kaj v glavi...ne je imet samo za frizuro.... :wacko: :blink: :slap:

V glavi že neki mam,čene nebo mela to kr mam.....Na frizuro pa ne dam kaj dost,ker sem že tko in tko lepa.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavi že neki mam,čene nebo mela to kr mam.....Na frizuro pa ne dam kaj dost,ker sem že tko in tko lepa.... whistle.gif

No ja, tud lepe po srcu morjo bit....s tem se pa strinjam...trance_29_photo.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To tvoj problem,se ne obremenjujem .... trance_33_sleep.gif

Ti si izgleda full"lepa" po srcu..... ma ne se bat anja....take pri nama nea grejo skozi....jebi ga sma pač bol esteta in vizuelna tipa....evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si izgleda full"lepa" po srcu..... ma ne se bat anja....take pri nama nea grejo skozi....jebi ga sma pač bol esteta in vizuelna tipa....evilgrin.gif

saj zato se pa z mano družita, da je vsaj nekdo v družbi lep whistle.gifwhistle.gifwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj zato se pa z mano družita, da je vsaj nekdo v družbi lep whistle.gifwhistle.gifwhistle.gif

Ja saj, tak ko nekteri dedi hodijo z mini cucki al pa dojenčki v park in tak šmekajo mimoidoče deklice, tak midva hodima s tabo na pir, da nama ga zastonj točijo. Upam, da zdaj ne boš razočaran, ampak to ni zaradi tega, ker bi bil tak lep, ampak se jim midva smilima... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj, tak ko nekteri dedi hodijo z mini cucki al pa dojenčki v park in tak šmekajo mimoidoče deklice, tak midva hodima s tabo na pir, da nama ga zastonj točijo. Upam, da zdaj ne boš razočaran, ampak to ni zaradi tega, ker bi bil tak lep, ampak se jim midva smilima... tongue.gif

pozabil si napisat da nekateri vozite pičkaste avte, pomojem je ta tema von hinten sex( ena velika varka) saj veš na kaj namigujem whistle.gif

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabil si napisat da nekateri vozite pičkaste avte

Med pičkastimi in ultrapičkohvatnimi avtomobili je ogromna razlika. Saj veš kaj mislim... B)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med pičkastimi in ultrapičkohvatnimi avtomobili je ogromna razlika. Saj veš kaj mislim... cool.gif

samo problem je, da v ta tvoj ultrapičkohvatni avto ne spraviš več kot 1 pičketrance_21_laughing1.gif razen če si thuleja na streho zmontiraš( samo ne delajo tak malihwhistle.gif )

priklopa pa tuji nimaš tak datrance_25_naughty.gif

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo problem je, da v ta tvoj ultrapičkohvatni avto ne spraviš več kot 1 pičke

Sicer ne vem čist točno kake so tebi všeč, da jih ne bi not spravil, ampak jaz prebuckastih nimam rad. Take ki jih imam, pa spravim 3 not...preverjeno. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!