Skoči na vsebino

Skuter izgublja moč pri vožnji v hrib


Priporočene objave

No, nism dolgo brau, pa nisem slediu odgovorom. Skuterja pa sem zrihatal, oz. mi ga je serviser, kr sm mu ze sou na k****, kr sm biu vsak dan pr nejmu, kr neki ni blo vredu s skutrjem. No, koncno sm ugotoviu, ka je narobe. KO sem se dlje casa vozil, se je jermen malo pac segrel, in se razsiril, zato pa se tudi tam pri variomatu ni vrnil v najnizji polozaj, zato pa tudi nisem mogel voziti po hribu navzgor. Tezavo smo resili s preprosto podlozko, tako da smo naredili malo vec prostora za jermen. Hvala vsem za odgovore, vendar je bilo narobe najbolj nepricakovano. Drugace sem pa skoraj vse zamenjal (kontrastno fedro, male fedre, valcke, jermen...). Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah čak sej zato pa je kontrastna fedra da jermen tišči čim nižje v variomat, ti si mel premehko fedro oz jo še imaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nej me stisne. sam bom jst ji lahk usaj prblizn slediu:D nebom full uzad ustou:P pa ce se ze gre rejsat je velik na uvinkih vazn:) jst pa itak tok pozn bremzam:D upras vida harko k smo sli za leclerc :P :D Pa rec mu da nej se kej uglasi da gremo ksn race spet pa prid se ti:D

to glede bremzanja te bo enkrat koštalo, pa verjem, da je včas bolje ne bremzat sploh kot pa... če si že šou v novo mesto iz smeri šentjerneja po stari cesti mimo gozdu, kjer so PERFEKTNI OVINKI potem več kaj mislm... mogoče k0ci ve... jst tm peljem čez ovinke nekje povprečno 90 km/h in verjem da brez zavor... za seboj sem pustil cestaka 125, seveda si momak ni upal tko hitr... ;)

letos ne bom jst kake race frike delu tm po lublani...no, lohk en mal ampak počak drugo sezono, ko bom meu high end.... ;) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: žerjavinski ovinki rulajo ja :grim

res so hude greš levo pa desno pa levo pa desno, tk d če bi bli skos taki ovinki, bi mel gumo po sredini čist celo :D pa še nov asfalt je sam ni grob tk d se ne drži tko preveč, mi je jači asfalt čez gorjance

se je pa drgač en kolega kašna dva mesca nazaj tm razkopu z aeroxom, je vilce zviu pa plastike polomu pa nevem kaj use, tk d pazte tam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!