Skoči na vsebino

Skuter izgublja moč pri vožnji v hrib


Priporočene objave

EJ MAJKEMI ŽE NA KURAC MI GREŠ!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry:

TI MEN PRAVŠ KDO NIMA POJMA O TUNANJU???? :angry: :angry: :angry: :angry:

DEJ DEJ POGLEJ ŽE OSNOVNE PROBLEME NEZNAŠ REŠT KAJŠELE DA BI MEL HIGH ENDA .) .)

JZ SM '''SAM'' SESTAVIL IN NAŠTELAL SVOJO PREDELAVO.......TKO DA ME PROV ZANIMA KAKO BOŠ TI ŠRAUFAL SVOJGA EVČKA POMOJEM BO RIBNU ŠE PREDEN BOŠ SPLOH ZALAUFAL :hmm: :hmm: :hmm:

PIZDA ŠE HECAT SE NESMEM, ITAQ DA JE BLO U ŠALI NAMENJEN UN POST, KER:

1. NITRO JE PREDRAG ZA USE NAS ;)

2.KJE BOŠ PO PRIBU 100 FURAL Z SKUTERJEM TUT ČE BOŠ MEL 2FASTA .)

3.ON MA NORMALNE ZAČETNIŠKE PROBLEME

4.ŠE ENO TAKO PA BOŠ NA DRAGU POVEDU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .)

MAJKEMI RES SI EN '''DERPE''' .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi lepše napisal v smislu: "Jao stari, fora :) " ne pa da preklinjaš tukej :)

LP pa mejte se radi :D :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ MAJKEMI ŽE NA KURAC MI GREŠ!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry:

TI MEN PRAVŠ KDO NIMA POJMA O TUNANJU???? :angry: :angry: :angry: :angry:

DEJ DEJ POGLEJ ŽE OSNOVNE PROBLEME NEZNAŠ REŠT KAJŠELE DA BI MEL HIGH ENDA .) .)

JZ SM '''SAM'' SESTAVIL IN NAŠTELAL SVOJO PREDELAVO.......TKO DA ME PROV ZANIMA KAKO BOŠ TI ŠRAUFAL SVOJGA EVČKA POMOJEM BO RIBNU ŠE PREDEN BOŠ SPLOH ZALAUFAL :hmm: :hmm: :hmm:

PIZDA ŠE HECAT SE NESMEM, ITAQ DA JE BLO U ŠALI NAMENJEN UN POST, KER:

1. NITRO JE PREDRAG ZA USE NAS ;)

2.KJE BOŠ PO PRIBU 100 FURAL Z SKUTERJEM TUT ČE BOŠ MEL 2FASTA .)

3.ON MA NORMALNE ZAČETNIŠKE PROBLEME

4.ŠE ENO TAKO PA BOŠ NA DRAGU POVEDU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .)

MAJKEMI RES SI EN '''DERPE''' .)

jaz se 100 peljem v hrib brez napora. imas kaj proti? :OK:

aja pejt mal na aškarčevo posesat, se je nabralo listja :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ MAJKEMI ŽE NA KURAC MI GREŠ!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry:

TI MEN PRAVŠ KDO NIMA POJMA O TUNANJU???? :angry: :angry: :angry: :angry:

DEJ DEJ POGLEJ ŽE OSNOVNE PROBLEME NEZNAŠ REŠT KAJŠELE DA BI MEL HIGH ENDA .) .)

JZ SM '''SAM'' SESTAVIL IN NAŠTELAL SVOJO PREDELAVO.......TKO DA ME PROV ZANIMA KAKO BOŠ TI ŠRAUFAL SVOJGA EVČKA POMOJEM BO RIBNU ŠE PREDEN BOŠ SPLOH ZALAUFAL :hmm: :hmm: :hmm:

PIZDA ŠE HECAT SE NESMEM, ITAQ DA JE BLO U ŠALI NAMENJEN UN POST, KER:

1. NITRO JE PREDRAG ZA USE NAS ;)

2.KJE BOŠ PO PRIBU 100 FURAL Z SKUTERJEM TUT ČE BOŠ MEL 2FASTA .)

3.ON MA NORMALNE ZAČETNIŠKE PROBLEME

4.ŠE ENO TAKO PA BOŠ NA DRAGU POVEDU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .)

MAJKEMI RES SI EN '''DERPE''' .)

glede 1. in 2. točke se ne strinjam s teboj, ker je nitro cenej kot 2fast...2fast je sam kit 130 čukov, potem morš dat pa še 44mm gred in ležaje in tako dalje...

razmišli mal DOKTOR TUNING...

ma ti si pravi majstore...

pa hvala nejko...vsaj en pametn tuki...

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja.... a boš ti mogoče kupu 2fasta?????? al pa kdor kol kle???

nitro je 600€ z enimi prključki vred vendar ne use, manka ti še števci pa te drobnarije in se takoj nabere 200€ aja pa kdo bo pol to še namontiral??? mogoče a3m :slap: :slap:

Jz sm imel željo naročit 2fasta in mi je mankal 70k da kupm oboje vendar sm se premislu, zakaj bi dajal že 70k za unih 4hp, in bom mel velik šraufanja in potrošnega materiala....zato sm reku kurc bom mel raj mal manj konjev pa raj bolši styling ;)

aja se pa opravičujem ane, baje ga ima edn iz NM - Fabjo taj 2fast celinder ane, sam nevem če je to res :)

aja če mi kdo neverjame naj upraša team camuflage -Gregorja ker sm se z njim menil in sam poklicat je mogu pa bi dobil sam sm se raj tko odloču in NI MI ŽAL .)

ma sam foušarija je dans ratu človek .) .)

ej dol mi visi kaj si usi mislite, jz pač vem kar vem in mam vedno prav.....

drugač pa...... drugič, ko se bom kej hecu bom na VELIKO napisal da se samo HECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

majstor sm pa itaq, zakaj mi pol folk pele motor na montažo-vgrajevanje delov raznih od gusa do teama .)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav je off topic sm se mogu ogslasit!

Polini EVO, odkar si na forumu sam smetiš s svojimi brezveznimi objavami, kak si najbolši, največ veš, maš najbolši tuning... Od vsega skup sm najdu pa en tvoj odgovor ki bi lahk mogoče komu kej pomagu..

Umir se pa če res kej veš pomagi drugač pa raj ne piš! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja.... a boš ti mogoče kupu 2fasta?????? al pa kdor kol kle???

nitro je 600€ z enimi prključki vred vendar ne use, manka ti še števci pa te drobnarije in se takoj nabere 200€ aja pa kdo bo pol to še namontiral??? mogoče a3m :slap: :slap:

Jz sm imel željo naročit 2fasta in mi je mankal 70k da kupm oboje vendar sm se premislu, zakaj bi dajal že 70k za unih 4hp, in bom mel velik šraufanja in potrošnega materiala....zato sm reku kurc bom mel raj mal manj konjev pa raj bolši styling ;)

aja se pa opravičujem ane, baje ga ima edn iz NM - Fabjo taj 2fast celinder ane, sam nevem če je to res :)

aja če mi kdo neverjame naj upraša team camuflage -Gregorja ker sm se z njim menil in sam poklicat je mogu pa bi dobil sam sm se raj tko odloču in NI MI ŽAL .)

ma sam foušarija je dans ratu človek .) .)

ej dol mi visi kaj si usi mislite, jz pač vem kar vem in mam vedno prav.....

drugač pa...... drugič, ko se bom kej hecu bom na VELIKO napisal da se samo HECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

majstor sm pa itaq, zakaj mi pol folk pele motor na montažo-vgrajevanje delov raznih od gusa do teama .)

ajd

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: caR :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja.... a boš ti mogoče kupu 2fasta?????? al pa kdor kol kle???

nitro je 600€ z enimi prključki vred vendar ne use, manka ti še števci pa te drobnarije in se takoj nabere 200€ aja pa kdo bo pol to še namontiral??? mogoče a3m :slap: :slap:

Jz sm imel željo naročit 2fasta in mi je mankal 70k da kupm oboje vendar sm se premislu, zakaj bi dajal že 70k za unih 4hp, in bom mel velik šraufanja in potrošnega materiala....zato sm reku kurc bom mel raj mal manj konjev pa raj bolši styling ;)

aja se pa opravičujem ane, baje ga ima edn iz NM - Fabjo taj 2fast celinder ane, sam nevem če je to res :)

aja če mi kdo neverjame naj upraša team camuflage -Gregorja ker sm se z njim menil in sam poklicat je mogu pa bi dobil sam sm se raj tko odloču in NI MI ŽAL .)

ma sam foušarija je dans ratu človek .) .)

ej dol mi visi kaj si usi mislite, jz pač vem kar vem in mam vedno prav.....

drugač pa...... drugič, ko se bom kej hecu bom na VELIKO napisal da se samo HECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

majstor sm pa itaq, zakaj mi pol folk pele motor na montažo-vgrajevanje delov raznih od gusa do teama .)

ajd

ti si zame en šmrkuc ka ne veš ka bi delu...a zdj ti ni noben prpelu kj za šraufat, da maš tolk cajta na forumu viset pa smetet?

sam si res faca, nitro se da doma namontirat, ker dobiš tut navodila zravn, razen če kupiš pr kakmu đabarju kot si TI... kukr jst vem je treba zvrtat luknjo za cevko čim bližje svečki in tam se potem poveže nitro, ostalo kako uklopt pa to je pa v navodilah in je za sestavt tko kot kinder jajčkove igračke... :D ...sam ti to najbrž že veš, a ne? MAJSTORE :D :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

če se hočeš hecat pojd pod rubriko Kr'neki, tukaj si pomagamo drug drugemu, če si pa že MAJSTORE, potem pa nwem kwa delaš tle...stari moj, ti bi šou lohk u MotoGP šraufat, čudn da te niso oni najel... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj še vam ni dovol offtopica?

nitro in podobne zadeve niso neke pretirano drage...vendar tile kiti že tak al tak niso za vsakdanjo uporabo, kaj šele ko bi dal gor nitro...

ko montiraš nitro še moraš marsikaj na mašini menjat, ker sam material enostavno ne zdrži teh sil

polini EVO saj lepo če imaš to vse in če veš šraufat, vendar bi potem lahko svojo mašino predstavil malo?

sicer pa teami ipd. stvari je že na vsakem tretje skuterju...

ampak še vedno ni toto :) ker ni to stvar za vsakdanjo uporabo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja prek papirjev boš ti setavu :lol1: :lol1: posluš ti neznaš niti svoje mašine naštimat kajšele nitro + High end ki šteje usaka malenkost .) tko da ni to u eazy sestavt .) .)

blindek imam razlog da nepredstavim svoj mašine ker bi blo samo kreganje .) mogoče pridem na vaš meeting če ga bote sploh mel .) maš pa prov da ga ima že usak 3 skuter ;) učas nas je blo tm 5-6 in konc zdej pa je tega kokr hočeš :D

ma dost je blo usega .) nebom se z vami več ubadu z takimi noobskimi posti .)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učas nas je blo tm 5-6 in konc

ma dost je blo usega .) nebom se z vami več ubadu z takimi noobskimi posti .)

ej...stari, ti si car, te lohk slikam? :photo:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohka ja sam moram najprej prodat dele da grem solarij, pa kozmetični salon, pol mal frizerju potem mal u Sportino.... pol se pa lahko zmenmo za slikanje .) .)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm

ste čist nekam u drugo smer začel pisat...

jes mam tut tak problem....u klanc gre 35 - 40, če sm sam, al pa če sva dva...ist k

drgač dela brez problemov, po ravnem gre 65 - 70, navzdol tut 80... blokade so zun

rd bi, da u klanc ne b šou po polžje...ampak...po pravic povedan...o šraufanju pojma nimam!!!

kdo bi loh zrihtu da b šou u klanc bolš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš bat in obročke ok,ter navadni orginal filter,potem v hrib šteje samo povratna vzmet! V eni skuter trgovini kupi malossi modro oz rdečo povratno vzmet in pojdi na servis in naj ti jo tam zamenjajo pa bo šlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

venadr ne pričakuj čudežev

če bi radi nevem kaj potem dajte kakega gusa navadnega gor in bo bojše...seveda še morate pri tem upoštevat se še eni drugi deli morajo menjat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

venadr ne pričakuj čudežev

če bi radi nevem kaj potem dajte kakega gusa navadnega gor in bo bojše...seveda še morate pri tem upoštevat se še eni drugi deli morajo menjat

pri gusu ni nujno menjava drugi delov...razen filtra, pa pri frgazarju mogoče večja diza...če si mislu gred se mi zdi, da ne bi blo potrebn za gusa...no, vsaj na Gileri ni treba, ker so tovarniško dovolj močne...;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navadni gus se lepo vsede z vsemi orginal deli...ni panike menjavat vsega! Če pa že menjaš pa pol dobiš tisti varni maximum iz gusa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navadni gus se lepo vsede z vsemi orginal deli...ni panike menjavat vsega! Če pa že menjaš pa pol dobiš tisti varni maximum iz gusa

a zdj če bom gred menju mi bo bolj letu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj dobro veš da nisem mislo gredi :) vario,sklopka,prenosi bla bla bla O:-)

:D

sekundarne prenose mam menjane... sam še zdj nwem najbol... zakaj je bolš menjat primarne pa zakaj sekundarne... :)

vario imam pa namen menjat...sm razmišlu o Hebo al pa Multivar...kuplungo pa zaenkrat še ne bom, bom samo wingbell kupu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem mislil na vsaj osnovne stvari ki bi jih naj menjal ko da gor gusa, kot so izpuh, večji fergi,filter

seveda pa tudi vse primerne nastavitve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj je bolš menjat primarne pa zakaj sekundarne... :)

sekundarni prenosi oz primarni + sekundarni so bol uporabni na močnejših celindrih..visoki midrace oz high end

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidš, jst sm sekundarne meju na gusu in sm tkoj dou gor, torej možno, da je bolš z original...bom mogu probat... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega je isto menjal sekundarne na gusu..pospeški porazni..končna zlo lepa za gusa

ja, končno tut jst nimam švohno, v pospeških pa stegnem 125 čoperja... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!