Skoči na vsebino

Skuter izgublja moč pri vožnji v hrib


Priporočene objave

125cc čopera 4T sem jaz z zxom pičil...edino po končni ne :)

z sport setupom pa ga vsak piči

se grem stavit, da tega čoperja ne bi samo z zx-om pičil niti v pospeških...verjemi, ima malo "nabritega", leti mu pa 120... to je pa kar dovolj za 125 čoper, ki je 4T povrh... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo še vedno je čoper :)

sicer pa se mi ne treba obadat z tem...ker ga definitivno pičim po pospeških in končni .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vožnji v hrib se zelo rado zgodi, da skuter zgublja moč.

Za vožnjo v hrib imajo ponavadi naprave, ki so za to namenjene nekaj 1000kW, pa so kljub temu zelo počasne. Ravno tako jim pohaja moč. Te naprave so stroji za vrtanje tunelskih cevi. Njihova hitrost je nakaj 10cm na uro, kljub ogromni moči, ki jih premorejo njihovi agregati.

Svetujem ti, da poskusiš z vožnjo po hribu, bo veliko lažje. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa se mi ne treba obadat z tem...ker ga definitivno pičim po pospeških in končni .)

waaaa...ti si car ej.... :worship: :worship: :worship: :worship:

:slap: :slap: :slap: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj treba menjat, da bo skutr uredu laufu tut po hribu navzgor ne glede na to, kolko se pred tem vozis? Meni po hribu navzgor vlece ko nor, ko je hladn, ko pa se malo bol dougo vozim, me pa se pous po hribu stegne. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj treba menjat, da bo skutr uredu laufu tut po hribu navzgor ne glede na to, kolko se pred tem vozis? Meni po hribu navzgor vlece ko nor, ko je hladn, ko pa se malo bol dougo vozim, me pa se pous po hribu stegne. :slap:

Ti ni še noben povedu, da se hladne mašine ne tera? :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ni še noben povedu, da se hladne mašine ne tera? :BUA:

s tistim, ko je hladn sm mislu na temperaturo skuterja po prevozenih 10-15 km....po 20 prevozenih je pa po hribu navzgor mrtev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tistim, ko je hladn sm mislu na temperaturo skuterja po prevozenih 10-15 km....po 20 prevozenih je pa po hribu navzgor mrtev...

potem pa povej raje da se pregreje... :) ka maš AC?

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem pa povej raje da se pregreje... :) ka maš AC?

joj, ka ze pomeni AC?..ce pomeni Air cooled, nimam, kr mam vodnega...pa prau ne vem, ka je narobe...:S pred kratkim sm menju bat, pa ne verjamem, da se spet bat pregreva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je to da ko se skuter zagreje se ti povratna vzmet zmehča in zato ne vleče lepo v breg! Menjaj povratno vzmet v sklopki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je to da ko se skuter zagreje se ti povratna vzmet zmehča in zato ne vleče lepo v breg! Menjaj povratno vzmet v sklopki

menjana povratna vzmet (bela polinijeva, modra je bla pretrda, pa je jermen cvilu), valcki, male fedre v sklopki..prau, ne vem, ka je narobe..:S help :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto sem meu jaz na ditehu, šla ti je jermenica skor sigurno

uf joj...mi lahko kdo razlozi, kaj tocno je jermenica? tam pr variomatu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so une dve plošče zadaj pri sklopki, ko med njima jermen pleza :)

IPB Slika

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto sem meu jaz na ditehu, šla ti je jermenica skor sigurno

pr men je še pri 23k kilometri jermenica originalna... :D

sam ne bo več dolgo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko ste rekli, da je ziher jermenica fuc, sm sou sraufat dol, pa cist vredu zgleda. Nc kej ni obrablena. Ziher je kj drugega krivo... :hmm: neki, ko se lahka pregreje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MEn se tut to dogaja sam mau drgac.Pr men pa kokr se motorju zlubi. Ucasih potegne tok da sam gledam stevc pa gre tja do 60 a ne se mau vec pol k se mu pa ne da pade pa pod 20. Jst sm mau poprasu okol pa so eni rekl da bi blo lahko tm k so valcki not kej zjeban.

POvratno vzmet sm dou pa not malossi rumeno a je to uredu.Pa drugo sklopko mam.Valcke sm pa prejsno sezono menu.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!