Skoči na vsebino

MS srede v 2006


Priporočene objave

Se je treba na kvalifikacijsko vožnjo vnaprej prijaviti, ali se to stori na licu mesta?

več o tem...TU

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sredo (06.12.) po 19. uri se v Roll Baru dobimo tudi tisti, ki pogrešamo "motosvetove srede" ... tisti, ki se že dolgo nismo videli, pa tisti, ki jih še nismo videli, pa tisti, ki ... skratka, vabljeni vsi motosvetovci!! :kva2: :yes: :yes:

... malo bomo navijali za dirkače, kaj spili in kakšno rekli ... :yea1: B)

Jaz bom tam ... se vidimo!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep :OK:

če pa kdo že prej ne bo imel kaj za početi, ga pa vabim na Fužine :rolleyes:

Več na GSM

pa bomo potem skupaj odšli ob 7 v rolla :OK:

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo 6.12 2006 bo v ROLL BARU potekala kvalifikacijska vožnja s karti za uvrstitev na glavno dirko za "Veliko nagrado Motosveta", ki se bo odvijala v sklopu Motosvetove Novoletne Zabave, ki bo 16.12.2006 prav tako v ROLL BARU (nasproti Koloseja)!

Na finalno dirko se bo udeležilo kar 20 voznikov, med izpadlimi vozniki pa bomo vseeno izžrebali nekoga, ki bo prejel manjšo nagrado.

V finalu bo z manjšimi nagradami nagrajenih vseh 20 voznikov!!!! ]

Škoda, ker nimam interneta trenutno, ker sem se preselil in nisem vedel, za to, kar se je dogajalo danes. Pa še v službi sem popoldne :( Jest bi šu tuuuut dirkat :((

ČE je še možnost prijave oz. da bi se odpelal kak kvalifikacijski krog, bi bil vesel, glede na to, da nimam interneta razn v službi, če me lahko kdo obvesti na 041606175.

Hvala

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponovno je tu sreda in nekaj se nas bo ponovno zbrala v Rollu... Eni bodo malo potrenirali za sobotno dirko, drugi pa samo gledali!

Se vidimo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!