Skoči na vsebino

Odkup rabljenih motorjev?


Priporočene objave

Stara jajca? Motor je 2003 letnik ... grem stavit, da je 10x bolj ohranjen od marsikaterih novih jajc :whistle:

Itak, pa bati in ventili in električna napeljava so se v njem v teh 'samo 7 letih' pozlatili.

Pel ga k kakšnemu prodajalcu novih vozil in vprašaj če in za koliko ti ga v ceno vzamejo...:yes:

To je najslabše kar lahko narediš, ker tam ti vedno ponudijo minimalno ...

Ali pa kolkrtolk realno. No, karkol ti ponudijo, prištej 300 evrov, pa si na realnem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je najslabše kar lahko narediš, ker tam ti vedno ponudijo minimalno ...

Ja najslabše in realno, pa to...

pa še pogajaš se lahko :naughty:

Ne se sekirat preveč, ker smo vsi na istem.

Na primer jaz ponoči sanjam da sem svojo Fazerco prodal za 4800€ po se pa zbudim...

Popravljeno . Popravil musaschi64
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je najslabše kar lahko narediš, ker tam ti vedno ponudijo minimalno ...

Ne! Najslabše je če postaviš previsoko ceno glede na povpraševanje. Če pa kupuješ drug motor in tega daš v ceno je to najlažji način prodaje starega. Če pa ob tem po tvojem mnenju "zgubiš" 100-200 ali 500€ je to nič v primerjavi da ti motor ki ga želiš prodati stoji v garaži in nabira prah in mu še cena pada zaradi starosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo tole šlo za 2500€ mislm ,da je lahko prodajalec kr konkretno zadovoljen. Treba vzet v zakup ,da to le ni najlepši in najbolj željeni model motocikla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to se strinjam, da je tak način prodaje najlažji, samo vem tudi, da dobiš nekaj 100 EUR manj, kot če bi ga prodal sam. Pač poskusila bova :)

Nikakor motor ne bo stal v garaži, še manj pa se bo na njem nabiral prah. Midva sva s tem motorjem resnično zadovoljna, samo problem je ker sva dobila eno vredu ponudbo pa sva mislila menjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to se strinjam, da je tak način prodaje najlažji, samo vem tudi, da dobiš nekaj 100 EUR manj, kot če bi ga prodal sam. Pač poskusila bova smile.gif

Nikakor motor ne bo stal v garaži, še manj pa se bo na njem nabiral prah. Midva sva s tem motorjem resnično zadovoljna, samo problem je ker sva dobila eno vredu ponudbo pa sva mislila menjat.

Zakaj pol probavata, k vidta d ne gre... Ce je tisto v redu ponudba v denarnem smislu, se vama bo nekaj 100€ zgublenih tle, na hitr pac tam povrnilo... V bistvu bosta na istem, imela bosta kar zelita, le hitr ukrepajta, d ugodna ponudba ne splava...

Popravljeno . Popravil a79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nič ne moreva :) Prejšnji teden sva dala naj pokličejo za ceno in nobeden sploh niti klical ni ... nikol. Zgleda, da ni čas za prodajo motorja :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej jaz mam tud občutek da narod ne kupuje v tem cajtu ravno preveč zagnano.

Res je, tudi jaz prodajam in še veliko mojih prijatlov... sploh nuben ne pokliče ninja.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No potem naju ti razumeš :rolleyes: Res, od kar sva dala oglas, ni poklical niti eden. Jah kaj čmo. Mogoče se bo pa le našel nekdo, ki mu je ta motor všeč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

mene pa zanima, če je kakšna firma, ki ti vzame v račun avtomobil in motorno kolo

Marsikatera firma vzame, samo ponudijo ti tako malo,da boš preveč razočaran in denar dobiš šele,ko z mastno provizijo prodajo stranki ta je min.  ca 15%++

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jaz sem v Moto Hitu želel menjati in doplačati in so pogledali moj oglas na avto netu (realen) in podali oceno ''okvirno 2500'' EUR. Potem pa so preden sem prišel do njih iz MB že prodali motor, ki sem ga želel in sedaj mojega prodajam za 2400 in zaenkrat je prišel samo eden, ki je ponudil 2100 in hotel za to ceno še moje čisto nove stranske kovčke. Motor pa je že z 2400 EUR najcenejša 600ccm Honda CBF na avto.net..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!