Skoči na vsebino

Kawasaki ZXR 750


k4fg0229

Priporočene objave

Po števcu je bilo malo čez 270. Koliko je bilo realno ne vem, ker se mi ne da GPS gor montirati.

A si imel komplet akrapoviča gor ? Kok se pa sploh pozna 8 konj kokr jih da akrapo ? Drgač pa mi je včeraj zjutraj spet crknil, sumimo na šponar ali vzmeti ventilov itd...v mačini je grozno pokalo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si imel komplet akrapoviča gor ? Kok se pa sploh pozna 8 konj kokr jih da akrapo ? Drgač pa mi je včeraj zjutraj spet crknil, sumimo na šponar ali vzmeti ventilov itd...v mačini je grozno pokalo :cry:

Prodaj že enkrat preden ostaneš brez vsega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Zxr750 / Zx 7r se uporabljajo NGK CR9E (normalna) ali pa CR9EIX (iridium izvedba). Cene so od 8 do pribl. 13 €.

cr9e so itak kar standard svečke za večino motorjev tega ranga.. cena bo pa držala... pa ne mi s 3€ po komadu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne mi s 3€ po komadu :headbang:

pol mam pa jaz zgleda srečo, da rabim tak tip svečke, ki je še poceni po vrhu. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodaj že enkrat preden ostaneš brez vsega...

ne ta tedn bo zrihrtan..če ne bo šu grobnik 1:39 ga bom pa v smeti vrgu oz. ciganom dal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ta tedn bo zrihrtan..če ne bo šu grobnik 1:39 ga bom pa v smeti vrgu oz. ciganom dal

Ne forsiraj, ker se boš razsu. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greš prvič na Grobniku pod 1.50 je več kot odlično. Ne se hecat, škoda tebe in motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol mam pa jaz zgleda srečo, da rabim tak tip svečke, ki je še poceni po vrhu. :whistle:

Jest tuuuud :P

Po 12kkm so bile ko nove, ker pa sem jih odšravbal ven za test kompresije sem dal kar nove notr, ker so res smešno poceni; sicer ne uporabljam NGK ampak DENSO, ki so u bistvu skoraj kopija...

ne ta tedn bo zrihrtan..če ne bo šu grobnik 1:39 ga bom pa v smeti vrgu oz. ciganom dal

Cigani ti ga bodo kr sami vzel...

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdej sm se odločil, da se bom počasi poslovil od njega, zato tudi nameravam opraviti obširni test tega motorja. In sicer na grobniku ter na malo hitrejših cestah, po možnosti z foto ali celo video materialom. Če bodo moderatorji dovolili, ga objavim tudi tukaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ta tedn bo zrihrtan..če ne bo šu grobnik 1:39 ga bom pa v smeti vrgu oz. ciganom dal

daj ga raje meni, da ga bom jaz vozil.

z mojim sem čez prvomajske praznike naredil cca 3500 kilometrov v Toscano, po Toscani in nazaj. Brez problemov. Oz. skoraj brez. Na eni bencinki sem tankal neki šit, pa mi ni hotel takoj vžgati. Ampak po naslednjem tankanju je spet vžgal kot je treba....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns bo še cela kalvarija spet, grem ga iskat k mehaniku, naredu ni nč sam mene iz tira spravu :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kaj je zdaj??

Si bil na Grobniku, si peljal ciljni čas???

Ti sploh vžge???

Pošlji mi ponudbo po PM, pa si pridem po njega, da bo bogi moped spet čutil asfalt pod gumami........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj??

Si bil na Grobniku, si peljal ciljni čas???

Ti sploh vžge???

Pošlji mi ponudbo po PM, pa si pridem po njega, da bo bogi moped spet čutil asfalt pod gumami........

nočeš tega, če se imaš vsaj malo rad...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Pozdravljeni!

Tudi jaz imam en majhen problem z mojim ZXR-750R letnik 92, šla mi je namreč k hudiču ona kapca svečke (tista vzmet ko zagrab svečko), zdej pa imam to naročeno novo že celo večnost (uvoz nekje iz holandije)...ali mogoče kdo ve za koga, da prodaja kakršen koli zxr 750 ali pa ninjo 7 (baje paše samo od teh) po delih, da bi jz to kupil? ali pa če kdo pozna kako finto kok bi to drugače zrihtu, aja ona kapca je čist fuč, se je ne da porihtat sm že probavu :unsure: ....me močno jezi, lep vreme, men pa bike v garaž razdren stoji.

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej novo mam naročeno, sam to bo še doug prihajal, raj ne pomislim....pa za rableno sm že tud po servisih sprašvau pa so sam rekl: uff to je že staro, pa da edin od ninj 7 al pa ZXR 750 paše, od nbenga drujga motorja ne, še od Kawe Z750 ne, pol sm že isku pod malimi oglasi ko se po koncih prodaja, pa sm najdu sam eno ninjo po delih pa ta tud nima tega več :( če bi se dal, bi naraj kabl direkt na svečko kok priklopu, sam ko je globok v cilindru :D tko da bi lepo prosil, če kdo za koga ve ali pa da ma sam kej tajga....k bom vsak cajt znoru, pol me še pa tule po marija reki rajcajo ko se usi furajo edin jz ne, ko sm dobesedn tm doma :headbang: hvala za kakršno koli pomoč že vnaprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živjo imam 750 rr l 94 in to ne navadni motor ta motor sva kupila s kolegom od IGORJA JERMANA ki ga je imel za treninge huda stvar zdaj je treba dat v (fazo) dvakrat sva ga rastavila pa ne vžge.Če ima kdo kaj vez mi javite oziroma bi prišel k nama in bi skupaj pogledali,ker zadeva je nora!!!!!! hvala za kakršno koli inf.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 let pozneje...
pred 8 urami, fp4492 pravi:

Imam servisni priročnik od ZX750 J/K če ti bo v pomoč, je pa v nemščini.

daj mi ga na pm al pa kar tule, ga bom dal na vrh teme, mogoče komu prav pride

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, DAMI34 pravi:

daj mi ga na pm al pa kar tule, ga bom dal na vrh teme, mogoče komu prav pride

 

Imaš ZS, zadeva je kar velika, zato sem jo razbil na več koščkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!