Skoči na vsebino

Ali punce "padajo" na motorje?


Tetsuya

Priporočene objave

quote:

quote:

quote:

Pupa ... pleh pi*ka ...

hotschko

prjatu, verjetn si mislu samo pleh....pi*ka je že vprašljivo

hehehehe.... dobro, dobro... ni kaj.... ampak Samo, če ti je BW pička... jah.. pol je res bolje, da ti jaz nisem... bog ne daj, da bi naju v enak koš dajal!!

I want some more!!!!

haha Pupa, bom še mal žleht....če dam tebe v koš itak za nikogar ni več placa notr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In prav je tako.... sem sama sebi zadosti... ne da se še s kom prerivam!!

Sicer pa.... od kod pa ti tak ekspert zame... si me morda že kdaj videl, ne da bi jaz vedela??

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

In prav je tako.... sem sama sebi zadosti... ne da se še s kom prerivam!!

Sicer pa.... od kod pa ti tak ekspert zame... si me morda že kdaj videl, ne da bi jaz vedela??

I want some more!!!!

yp...videl,videl....pa to niti ni tok pomembn, pomembn je to da sm te bral...drgač pa poznam eno zasavsko "Pupo", ki je po načinu razmišljanja na las podobna tebi. Zgleda da se v vsaki grupi motoristov najde ena "Pupa". Mislim da sem povedal vse!

Popravil/a - samo dne 02/06/2002 ob 18:47:14

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo,glede na tvoje današnje budaljenje po forumu ti svetujem, da se hermetično zapreš v kvantno komoro in se čim hitreje teleportiraš v orbito planeta Beta,vzameš s seboj pol piščanca in maso za čevapčiče,maš en lep piknik,se nadihaš dušika,...

...skratka;za danes si opravil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh ... geez kaj vse clovek prebere ...

Samo, se ti ne zdijo tvoji komentarji nekoliko neslani? Mislim ne vem no ... saj jih ma precej neke otrocje izpade zadnje case, kot je ze Pervy rekel ...

Saj pupa se bo oz. se sama brani, da se pri tem uspe se na lasten racun zafrkavat itak dosti pove - njej v prid ...

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Samo, se ti ne zdijo tvoji komentarji nekoliko neslani? Mislim ne vem no ... saj jih ma precej neke otrocje izpade zadnje case, kot je ze Pervy rekel ...

Saj pupa se bo oz. se sama brani, da se pri tem uspe se na lasten racun zafrkavat itak dosti pove - njej v prid ...

--

Andraz, cyc

Jap se strinjam

lp, Sanci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Samo,glede na tvoje današnje budaljenje po forumu ti svetujem, da se hermetično zapreš v kvantno komoro in se čim hitreje teleportiraš v orbito planeta Beta,vzameš s seboj pol piščanca in maso za čevapčiče,maš en lep piknik,se nadihaš dušika,...

...skratka;za danes si opravil...

hja...sej bi človk pomislu da si res iz Rusije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Huh ... geez kaj vse clovek prebere ...

Samo, se ti ne zdijo tvoji komentarji nekoliko neslani? Mislim ne vem no ... saj jih ma precej neke otrocje izpade zadnje case, kot je ze Pervy rekel ...

Saj pupa se bo oz. se sama brani, da se pri tem uspe se na lasten racun zafrkavat itak dosti pove - njej v prid ...

--

Andraz, cyc

No Cyc...če ti tko praviš bo pa že držalo.Kaj bi šele bilo če bi svoje komentarje "posolil" kot jih je naprimer Pupa v repliki na BW?

Ampak tako nizko se pa pač ne spuščam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še jest bi svoje povedala:

motorja nimam.... tud nekak nimam v planu, da bi ga mela.... tud zadi se ne bi vozila... zadnje čase pa opažam, da se precej z motoristi družim.... hm... a zdej spadam med tiste, ki padajo na motorje?... a sm padla?... pa zakaj se ankol anben ne vpraša, če ni bil on tisti, ki je bil podrt?...

da sm pa pleh p*č*a se pa že kaka 2 meseca ve..... itaq!

VeRonika

Važno je samo to, da se mamo radi pa da nas v noge ne zebe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa naj strnem tole zblojeno "Pupa" temo enkrat za vselej:

Dragi in drage takozvane brihtne in "čistunske" glavce "Pupa" klana.

Če nekdo z dobršno mero agresije in idiotizma pokaže svojo notranje premoženje in pljuva po nekom brez pravega razloga (beri Pupino repliko na BW)lahko računa na to, da nekomu to ne bo všeč. In ta nekdo se lahko tu in tam spusti na isto raven in pljune nazaj. Če pljuvač ne prenese da ga nekdo pljune nazaj, naj torej ne pljuva.

Ali povedano drugače: kdor pljuva bo plunjen. Mene osebno boli k***c kdo se komu dopade in kdo ne, ne prenesem pa debilnosti oziroma plitkosti, ki stoji za takšno ali drugačno fasado.

Koga je v kakšnem postu zaneslo je vprašanje presoje posameznika, je pa brezveze da sploh o tem debatiramo...če pa bi kdo še pljuval,js mam sline še dost,hahaha... bi blo mal butast da bi se kdo grdo držal na koga na kakšnem FS-u zaradi raznolikosti mišljenj.

Konec koncev smo motoristi in to nas druži in pri tem naj tudi ostane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Važno je samo to, da se mamo radi pa da nas v noge ne zebe!

RONI....deklica zala......ma kako sem jest vedu , da maš ti zmer prou!!!!!!

Predvsem tale 100% drži.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprostite eni, ki je slučajno zašla v ta topic.... in slučajno podala svoj komentar..... če vse skupaj preberem še 1x, ugotovim, da sploh ne pašem not....... sam jest pa naslov se ujameva.... oziroma padeva skup.... vs ostal dialog je pa.....? moderatorji pa na off?.... grem jest raj nazaj papirje prekladat pa legalno blond ostat!

VeRonika

Važno je samo to, da se mamo radi pa da nas v noge ne zebe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj bi šele bilo če bi svoje komentarje "posolil" kot jih je naprimer Pupa v repliki na BW?

Nic

Kaj pa ce bit ... sej to za oboje velja, to neprestano zbadanje ... ah klinc, pa se dejte ce vam pase

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa naj strnem tole zblojeno "Pupa" temo enkrat za vselej:

Dragi in drage takozvane brihtne in "čistunske" glavce "Pupa" klana.

Če nekdo z dobršno mero agresije in idiotizma pokaže svojo notranje premoženje in pljuva po nekom brez pravega razloga (beri Pupino repliko na BW)lahko računa na to, da nekomu to ne bo všeč. In ta nekdo se lahko tu in tam spusti na isto raven in pljune nazaj. Če pljuvač ne prenese da ga nekdo pljune nazaj, naj torej ne pljuva.

Ali povedano drugače: kdor pljuva bo plunjen. Mene osebno boli k***c kdo se komu dopade in kdo ne, ne prenesem pa debilnosti oziroma plitkosti, ki stoji za takšno ali drugačno fasado.

Koga je v kakšnem postu zaneslo je vprašanje presoje posameznika, je pa brezveze da sploh o tem debatiramo...če pa bi kdo še pljuval,js mam sline še dost,hahaha... bi blo mal butast da bi se kdo grdo držal na koga na kakšnem FS-u zaradi raznolikosti mišljenj.

Konec koncev smo motoristi in to nas druži in pri tem naj tudi ostane.

Kaj sedaj imamo res "Pupa" klan in "BW" klan??? daj ne seri no!!

Samo, premalo poznaš staro sitacijo, da bi se lahko spuščal zakaj je to med nama z BW. Potemtakem tudi težko preceniš, ali je imel ta napad razlog ali ne. Več kot očitno si njeno stran zgodbe dodobra spoznal. Hvala bogu, zakaj ne. Ampak bi bilo mogoče bolje, če bi spoznal obe plati, pa potem pljuval po katerikoli od naju. TAko pa se mi ne zdiš kompetenten.

In če ti misliš, da je bilo v tistem postu neka agresija, potem še nikoli nisi doživel prave besedne agresije. Plitkost..... fasada..... spet se spravljaš na področje osebnosti, katere ne poznaš. Sem samo oseba, ki pove tisto kar misli. Tako kot so vsi ostali izrazili svoje mnenje menim, da imam pravico tudi jaz. Ampak več kot očitno je (kot sem ti že umenila v mailu), da te nekaj od samega začetka moti pri meni. In če me smatraš za debilno, plitko, čistunsko brihto je to tvoj problem, s katerim se jaz ne bom ubadala.

Navsezadnje je res, da nas vse druži motorizem in ljubezen do motorjev.

Pa čisto za nakoncu ti bom povedala eno življenjsko misel, pa se malo zamisli o vseh teh svojih postih proti meni: če se kregata neumen in pameten človek, drugi ne ločijo razlike med njima.

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Pa naj strnem tole zblojeno "Pupa" temo enkrat za vselej:

Dragi in drage takozvane brihtne in "čistunske" glavce "Pupa" klana.

Če nekdo z dobršno mero agresije in idiotizma pokaže svojo notranje premoženje in pljuva po nekom brez pravega razloga (beri Pupino repliko na BW)lahko računa na to, da nekomu to ne bo všeč. In ta nekdo se lahko tu in tam spusti na isto raven in pljune nazaj. Če pljuvač ne prenese da ga nekdo pljune nazaj, naj torej ne pljuva.

Ali povedano drugače: kdor pljuva bo plunjen. Mene osebno boli k***c kdo se komu dopade in kdo ne, ne prenesem pa debilnosti oziroma plitkosti, ki stoji za takšno ali drugačno fasado.

Koga je v kakšnem postu zaneslo je vprašanje presoje posameznika, je pa brezveze da sploh o tem debatiramo...če pa bi kdo še pljuval,js mam sline še dost,hahaha... bi blo mal butast da bi se kdo grdo držal na koga na kakšnem FS-u zaradi raznolikosti mišljenj.

Konec koncev smo motoristi in to nas druži in pri tem naj tudi ostane.

Kaj sedaj imamo res "Pupa" klan in "BW" klan??? daj ne seri no!!

Samo, premalo poznaš staro sitacijo, da bi se lahko spuščal zakaj je to med nama z BW. Potemtakem tudi težko preceniš, ali je imel ta napad razlog ali ne. Več kot očitno si njeno stran zgodbe dodobra spoznal. Hvala bogu, zakaj ne. Ampak bi bilo mogoče bolje, če bi spoznal obe plati, pa potem pljuval po katerikoli od naju. TAko pa se mi ne zdiš kompetenten.

In če ti misliš, da je bilo v tistem postu neka agresija, potem še nikoli nisi doživel prave besedne agresije. Plitkost..... fasada..... spet se spravljaš na področje osebnosti, katere ne poznaš. Sem samo oseba, ki pove tisto kar misli. Tako kot so vsi ostali izrazili svoje mnenje menim, da imam pravico tudi jaz. Ampak več kot očitno je (kot sem ti že umenila v mailu), da te nekaj od samega začetka moti pri meni. In če me smatraš za debilno, plitko, čistunsko brihto je to tvoj problem, s katerim se jaz ne bom ubadala.

Navsezadnje je res, da nas vse druži motorizem in ljubezen do motorjev.

Pa čisto za nakoncu ti bom povedala eno življenjsko misel, pa se malo zamisli o vseh teh svojih postih proti meni: če se kregata neumen in pameten človek, drugi ne ločijo razlike med njima.

I want some more!!!!

Pupa, še poslednjič ti povem...včasih med vrsticami bereš nekaj česar ni, nikol ti nisem obesil oznake debila ali kaj podobnega, so pa nekatere tvoje izjave precej blizu.Kar imata vidve z BW mene osebno ne briga. Me pa moti ko vidim da nekateri ne znate drgač kot primitivno napadat.

Sem se pa nasmejal ob tvoji ugotovitvi glede prepira med pametnim in neumnim. Res sva oba prfuknjena, k se drkava u tri pizde. Pa zakopljimo sekiro pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Samo,veliko pljuvaš?Težave s sluznico?

Grgraj žajbelj pa bo ...

glp Natasha

Ne Natasha...sej ne pljuvam,samo slino nazaj mečem.Je pa lepo od tebe da te skrbi za moje zdravje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vedno vse tako slabo, kot zgleda na prvi pogled!

Bojna sekira zakopana? Ker se poznam in vem, da sem tega sposobna, lahko. Le pogoj je, da je 100% iz obeh strani! Potem pa.... SHOW MUST GO ON!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ni vedno vse tako slabo, kot zgleda na prvi pogled!

Bojna sekira zakopana? Ker se poznam in vem, da sem tega sposobna, lahko. Le pogoj je, da je 100% iz obeh strani! Potem pa.... SHOW MUST GO ON!!

I want some more!!!!

BOJNA SEKIRA ZAKOPANA. ...no hard fillings...no harm done...verjetn sva se oba kej naučila, to pa je tud neki a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni dost da mam na desni strani tanka luknjo?

Če bi ena gor padla, bi bla luknja še na drugi strani...

No, kar počasi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ženske padajo na motorje!Pa še tok mal jih ni!

Ampak taka ki se zarad motorja okol tebe meče je dobra sam za po..at.

Jest jim pravm PLASTIK PIČKE!

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tehnicni odgovor na zastavljeno vprasanje:

1. ce se spotakne,da.padajo celo Z njih.

2. ne.kot je rekel pervy,vsak dripac ze ima motor,ergo moras imeti sam nekaj specialnega.

3. kurc pa taka picka.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa sm tolk časa padala, dokler nsem na TA padla. A sm zdaj pleh oz. plastik pi***?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jst pa sm tolk časa padala, dokler nsem na TA padla.

.. ne, ti nisi padla na TA ... pasti pomeni, da se spotakneš ali kaj podobnega ter nato padeš na tla/motor/avto/posteljo/vodo/ ...

... ti si menda kar vzela zalet ter se močno odrinila, kar pomeni, da si zavestno SKOČILA na svojo TA ... kar ti pa seveda nihče ne zameri in ti tudi ničesar ne očita ...

BTW: ... ogrevane ročke so baje zakon ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!