Skoči na vsebino

Ali punce "padajo" na motorje?


Tetsuya

Priporočene objave

Samo,

naj te kljub vsemu malo opozorim na Pupi-no prijaznost. Uleti enkrat en Hotschko na forum pa Pupa plane po njemu, ker ima H italijanski motor in ker ona špagete sovraži (sicernevezakaj,jojeverjetnokdoprepričaldajetakotreba,kersamanimakapacitete,dabidotegaprisla press) in ker jo je na enmu zboru neki oblegal (cetrtopivopupintanartaboljsiprjatu press). Pa se Hotschko opravičuje pa utemeljuje pa proba vse sorte ampak Pupa grize in kurca vsevprek ... no in na koncu so bojna kladiva zakopana in se P in H srečata v živo in ... ... ja res Samo ... previdnost okoli Pupe ni ikoli odveč ...

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Samo,

naj te kljub vsemu malo opozorim na Pupi-no prijaznost. Uleti enkrat en Hotschko na forum pa Pupa plane po njemu, ker ima H italijanski motor in ker ona špagete sovraži (sicernevezakaj,jojeverjetnokdoprepričaldajetakotreba,kersamanimakapacitete,dabidotegaprisla press) in ker jo je na enmu zboru neki oblegal (cetrtopivopupintanartaboljsiprjatu press). Pa se Hotschko opravičuje pa utemeljuje pa proba vse sorte ampak Pupa grize in kurca vsevprek ... no in na koncu so bojna kladiva zakopana in se P in H srečata v živo in ... ... ja res Samo ... previdnost okoli Pupe ni ikoli odveč ...

hotschko

hm...a da kr useka pravš? Se morm zadržat komentarja, da ne bo kdo spet reku da pljuvam ali provociram

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO Samo to je pa tako: Hotscko je začel zgodbo... jaz jo bom pa dokončala.

No sva bila na enem zboru (če se ne motim v Škofji Loki). Pa sva bila oba nekaj pametna....(sej to sva vedno )in sva si kazala neke nožne udarce (on je treniral karate, jaz pa treniram tae kwon do) in ko sem mu jaz ravno kazala udarec v glavo, se je on obrnil in hotel iti po novo pivo ravno v tistem trenutku, ko sem stegnila nogo. Heheheeh.. bogi Hotscko se je direkt zaletel z ustnico na moj buller!! In tako sedaj sebe prodaja kot bogega pretepenca.... prav mu je, kaj mu je pa tok do alkohola!!!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahaha... Tkole si tud lani na "Krokarjih" fante pretepala, pol se pa čudiš, da desci v tebi ne vidijo babe, v BW pa...

Jebeš mir bez rata!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAKE FANTE?????

Mene je Einherjer tepuuuu!!!! Pol mi je pa še koleno zvil, da sem bila na berglah 2 meseca (al kok že??)!!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vracam se na temo...

Jest sem mogoce zgolj prevec slep al pa neki, ampak nimam obcutka, da bi bil kej bolj popularen med zenskim rodom zdej, ko se z motorjem vozakam. Sej pravm mogoce sam ne opazm.

Drugac pa, Samo, roko pozdravt pa grema se vozt!

----

Brez konzervansov,

Dave

http://www.sinistersystems.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, more pa ze bit mal boljši motor. Za vsakim "frcotom" se pa tud ne oziramo . Če je pa se kak fejst tip gor pa se tolk bolš, a ne punce?

P.S. Vsak ma svoje veselje - eni občudujejo "letne haljine" drugi ....

Pocasi se dalec pride, hitro pa se dlje.

LuCy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

KAKE FANTE?????

Mene je Einherjer tepuuuu!!!! Pol mi je pa še koleno zvil, da sem bila na berglah 2 meseca (al kok že??)!!!

I want some more!!!!

Evo si vsaj naletela na enga... Sam mi ni jasn, de tud on ni bil gentelman... A je mislu, de si desc k tko mahaš?

Jebeš mir bez rata!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej boste rekl, da ni še do nobenga prletela kakšna bejba, milo pogledala in rekla:"Ej ti, a me peleš en krog; dej no... Joj kok maš lepga-sej nism mislna motorja no!"?

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, jest pa že nism tak... de bi kar neznanke okrog vozu... Ne, to pa res ne...

Jebeš mir bez rata!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vracam se na temo...

Jest sem mogoce zgolj prevec slep al pa neki, ampak nimam obcutka, da bi bil kej bolj popularen med zenskim rodom zdej, ko se z motorjem vozakam. Sej pravm mogoce sam ne opazm.

Drugac pa, Samo, roko pozdravt pa grema se vozt!

----

Brez konzervansov,

Dave

http://www.sinistersystems.com

Dave kumarat! Roka se že cajta, v petek vržem šive ven, v soboto se lhk že kam zapelemo...YYYIIIIHHHHHHAAAAAAA!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

NO Samo to je pa tako: Hotscko je začel zgodbo... jaz jo bom pa dokončala.

No sva bila na enem zboru (če se ne motim v Škofji Loki). Pa sva bila oba nekaj pametna....(sej to sva vedno )in sva si kazala neke nožne udarce (on je treniral karate, jaz pa treniram tae kwon do) in ko sem mu jaz ravno kazala udarec v glavo, se je on obrnil in hotel iti po novo pivo ravno v tistem trenutku, ko sem stegnila nogo. Heheheeh.. bogi Hotscko se je direkt zaletel z ustnico na moj buller!! In tako sedaj sebe prodaja kot bogega pretepenca.... prav mu je, kaj mu je pa tok do alkohola!!!!

I want some more!!!!

Aja...hm..no, pol smo pa sam borci klele gor, js sicer treniram manj znano veščino "Na-ticha-mi-chici"...je kr dobr neki obvladat a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Aja...hm..no, pol smo pa sam borci klele gor, js sicer treniram manj znano veščino "Na-ticha-mi-chici"...je kr dobr neki obvladat a ne?

UUUU te borilne veščine pa ne poznam!!!

A mi boš kdaj pokazal, kak to gre??? Mogoče mi bo pa všeč!!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da še jest kej malega rečem. Men bi tud lahk rekli pleh p., ker me pač mašince zanimajo, pa so se zaje..., ker sem si kupla svoj stroj, zdej pa nej reče ker kar hoče.

Pa me zanima ko smo že glih pri tem, kaj pa tipi a oni pa niso pleh al pa plastik ku***? Sej poznamo, a me mal peleš? Kam se pa lahk primem? A te lahk mal višje primem,... dej no... ? Kk ti pa paše met noge bol v luft al bol narazen,..... No sicer pa tk tipi nikol niso nič krivi...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No da še jest kej malega rečem. Men bi tud lahk rekli pleh p., ker me pač mašince zanimajo, pa so se zaje..., ker sem si kupla svoj stroj, zdej pa nej reče ker kar hoče.

bravo take p.pic. mamo najrajsi!!!!

quote:

Pa me zanima ko smo že glih pri tem, kaj pa tipi a oni pa niso pleh al pa plastik ku***? Sej poznamo, a me mal peleš? Kam se pa lahk primem? A te lahk mal višje primem,... dej no... ? Kk ti pa paše met noge bol v luft al bol narazen,..... No sicer pa tk tipi nikol niso nič krivi...

LP

seveda smo pleh al plastik k., ni lepsega kot dobra zenska na motorju, se posebaj naked al cestak (na coperju zgleda tak bolj poceni). saj se mores obrnit! DA BI SE PA PELJAL ZADAJ - NE!!!! TUDI CE SE ZA JOSKE DRZIM NEBI UZIVAL KER BI ME BLO STRAH!!!!!

PS: preden me zenske napadete, z tipi se me je tudi strah zadaj vozit zadaj!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Aja...hm..no, pol smo pa sam borci klele gor, js sicer treniram manj znano veščino "Na-ticha-mi-chici"...je kr dobr neki obvladat a ne?

UUUU te borilne veščine pa ne poznam!!!

A mi boš kdaj pokazal, kak to gre??? Mogoče mi bo pa všeč!!!

Hmmm...Pupa, kva pa vem...če bi bla fejst pridna....

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Hmmm...Pupa, kva pa vem...če bi bla fejst pridna....

Jst fejst pridna??? Jst sem vedno fejst pridna!!!

No pol se bova pa itak dobr štekala...tko se tuče taj se voli

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj jaz sem tudi pleh boy, ker mi je bejba kupla motor?

Res da sem ga sam izbral,a sem moral izbrati takega, da če se sam peljem bejbice ne gledajo za mano. Če sva skupaj se pa itak ne upa nobena obrnit, ker una zadaj tako grdo gleda.

Tvrdo pa živi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!