Skoči na vsebino

Ali punce "padajo" na motorje?


Tetsuya

Priporočene objave

quote:

Kaj jaz sem tudi pleh boy, ker mi je bejba kupla motor?

Tvrdo pa živi.

Si, ja, da veš! Pa jaz bi tud rad bil, pa moja stara ne jebe motorja 5%!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej vidim da bodo začeli dečki gledat za mojim mopedinom, ko bova dva gor.

Tvrdo pa živi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš mogu kr pazt, da ti je ne bo kdo ukradu!

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem v strahu glede tega, ker bi jo čez, dva dni prpelu nazaj in mi še dnar ponujal če jo vzamem.

Sem dodal smehce, če bo kdaj čitala forum.

Tvrdo pa živi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Res da sem ga sam izbral,a sem moral izbrati takega, da če se sam peljem bejbice ne gledajo za mano.

A je Guzzi tak da ne gledajo ?

A zato ker šraufi dol padajo ali v čem je fora. Saj motor je prava paša za oči.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehhh, spet ena huda tema, ...ampak OK dejmo zadevo mal prevetrit oz. z drugega zornega kota pogledat.

Koliko je pa jadotov, ki so kupili motorje zato, da bojo kao bejbike padale za njimi, pa jih pol konec vsake sezone prodajajo z narejenimi kaj mogoce 500 km-ji?!

Heh, v bistvu kdo je pol bolj pleh, plasticar oz. kromaš, ...una k' da zarad narejene investicije v nek image, al' jado, ki niti ne ve kaj je kupu, meu je pa idejo v glavi, ki jo je v Disneylandu pobral!?

Heh, ... no ja upam da bo kdo kej na to tu nastrelu.

Al' pa kok je v bistvu tut jadotov k' v svojih krogih razlagajo kako so tik pred nakupom motorja in vejo mater priročnike vsaj dvajsetih modelov na pamet, da "ta nepremišljnene in easy lay-down" princeske razorožijo že z govorjenjem o nečem kar ne poznajo nimajo in sploh niso.

In spet kdo je bolj "sick" un ki to počne al' una k' ji je osamljena siva celica že ideal in se pusti heh, ... dobesedno nateg'nt na tok cheap foro?

Ma sem zloben in zajeban, sam taki sem, ...resno me zanima kaj mislite o opisanih pacientih zgoraj opisanih vrst?!

Heh, Love Ya All, Zoolo The Horrible!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso mi glih pr srcu, sam se mi zdi da jih je kr velik...

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoolo ni lih čist tak. To da se o neki stvari meniš in jo izpostavljaš še zdaleč ne pomeni da se ven mečeš in da pičiš asa ampak mogoče tudi to da te je zasvojila in not potegnla? Vsaj jaz tak gledam na to, seveda pa obstajajo tud taki ki jih ti opisuješ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zoolo ni lih čist tak. To da se o neki stvari meniš in jo izpostavljaš še zdaleč ne pomeni da se ven mečeš in da pičiš asa ampak mogoče tudi to da te je zasvojila in not potegnla? Vsaj jaz tak gledam na to, seveda pa obstajajo tud taki ki jih ti opisuješ

Ma ja itaQ, ampak dej mi raje mnenje ne o navdušencih, ampak o pacientih.

Stari zadeva je iz 3D-real life situacije potegnjena, ma me samo zanima reakcija ljudstva, da bi jo primerju z mojo.

Heh, svašta! Bartender give me another beer!

Z.t.H.

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pacienti se itak povsod najdejo, kaj češ. Tud pri avtih je tak, zdaj mam ravno eno tako situacijo ko morm poslušat enga takega pacienta kak si bo pičke rihtal z njim...ko ga bo mel seveda Baje ženske padajo na kabrio varjante?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v portorožu par let nazaj idealen primer za zoolo-ta

model italijan (jaz jim pravim čerkaso-ti) je na zzr 1100 polizan, spedenan brez kakekoli opreme zadaj vozil pičoko v kikli (poletna obleka), petah, zrihtano

v bistvu bolj kot peljal sta stala na mestu pred mislim da palacom

in zažigala (sama sebe z mojimi pogledi)

tazga govna je na takih lokacijah veliko

naj dela kar če samo one zame ni motorist

ti zoolo a si ti dostkrat na relaciji šiška-medvode (moder bull original avspuhi)?

-ex suz. present yam.-

Popravil/a - suzuki250 dne 04/06/2002 ob 18:26:44

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zoolo lahko ti rečem, da jih je med nami vsaj 30%!!!

Jebeš mir bez rata!

Fuck tega podatka me je pa rahlo groza, ..jebote da res, ...groza!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ti zoolo a si ti dostkrat na relaciji šiška-medvode (moder bull original avspuhi)?

-ex suz. present yam.-

Stari ne mam metalic sivega, in ja od sobote so gor Akrapovičevi rori tko da, ko se vidiva ne boš mogu falit.

Hja tega modela s plavim Bulldogom sem pa že parkrat vidu (na žalost zarad motorja na servisu) iz avta, ..heh ma ga moram za rokav pocukat, da vid'm kdo to je.

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, hebiga jest se na stara leta matram ku žvau pa izpite za moped delam, pol si prdule kupujem, pa vse sorte leder nase vlačm, pa škornje da mam noge že čist fuč, pa crknene mušice na skrivaj pod lampam pobiram pa si jih popam na jakno, pa klele ene gluparije po forumu odkladam, vse sam zato de bi kej svežga ubodu, pol ti pa pride takle Zoolo pa me čas posla, nonšalantno srkaje svoj pirček, razkrinka. Jest se ne grem več, a kdo kup mojo Suziko???

PEPE

P.s.: SUZIKE PA NE DAM

Za svež dah in bleščeče bel nasmeh - WC NET, belilni gel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nismo rekl da jo moraš dat... Prodaj jo po trajno nizki ceni!

Jebeš mir bez rata!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sej nismo rekl da jo moraš dat... Prodaj jo po trajno nizki ceni!

Jebeš mir bez rata!

Ma nimaš osnovnih šans stari. Hyosung je pa v sonderangebot akciji, evo tuki lahko uletiš

PEPE

Za svež dah in bleščeče bel nasmeh - WC NET, belilni gel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zoolo cvikaš de ti bojo vse bejbike polovil?

Jebeš mir bez rata!

ItaQ!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!