Skoči na vsebino

"Sivi" uvozniki motorjev


adrenalyn

Priporočene objave

čas je, da ta država že nekaj naredi, 4. leta samo govorijo, kako bodo gospodarski kriminal popedenal, pa nič od tega, vse delajo neki na pol, ničesar pa ne privedejo do konca, zakaj, zato ker so gospodarstveniki pametnejši od njih in imamo nesposobno policijo in tožilstvo že 20. let :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa je v SLO pooblaščeni prodajalec za Kawasaki?

Oz. kje najbolj "ziher" kupit motor?

LP

Če si s Koroškega konca,je to Igor Slemenik!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa je v SLO pooblaščeni prodajalec za Kawasaki?

Oz. kje najbolj "ziher" kupit motor?

LP

Če pa odpreš stran od uvoznika DKS, lahko tam najdeš tud vse prodajalce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa odpreš stran od uvoznika DKS, lahko tam najdeš tud vse prodajalce.

:kva2: Neeee! A res? .)

Ja, v vrtcu je pa res treba osnove osnov razkladat. A jeste pa že sami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: Neeee! A res? .)

Ja, v vrtcu je pa res treba osnove osnov razkladat. A jeste pa že sami?

Kolk si pa ti star ? 15 ? Če si pa tr00 biker pol mi je pa itak vse jasno. Koji kurac lajaš ? Tipa zanima nekej in zdej si ti bogu jajčka polizu k veš nekej. Ti si verjetno vseved in vsi ostali so otročki. kak car ej. A sm lahko tvoj prjatu da bom lahko tut jst reku da sm tr00 biker ker se družim s tabo ? :slap: :lol1: Eni znate lajat ja ko pa je treba motor vozit ga pa nima kdo. Približno kot obiskovalci omw postojna. Dokler je 20 stopinj so vsi tam čim k pade na 10 ni nobenga :lol1: Mal manj lajaj pa mal več folku pomagaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk si pa ti star ? 15 ? Če si pa tr00 biker pol mi je pa itak vse jasno. Koji kurac lajaš ? Tipa zanima nekej in zdej si ti bogu jajčka polizu k veš nekej. Ti si verjetno vseved in vsi ostali so otročki. kak car ej. A sm lahko tvoj prjatu da bom lahko tut jst reku da sm tr00 biker ker se družim s tabo ? :slap: :lol1: Eni znate lajat ja ko pa je treba motor vozit ga pa nima kdo. Približno kot obiskovalci omw postojna. Dokler je 20 stopinj so vsi tam čim k pade na 10 ni nobenga :lol1: Mal manj lajaj pa mal več folku pomagaj.

Ma daj, reagiru je zato, ker folk ne zna v qrčevi google al pa najdi si vtipkat iskalnega gesla "prodajalec Kawasaki" al ipa "Kawasaki uradni uvoznik" ...

pol pa sprašujejo ...

kot da bi pršli v gostilno in ne bi menija pogledali, pač pa bi druge pr mizah spraševali "ej, kaj pa tukaj ponujajo? A se da kaj pojest?"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma daj, reagiru je zato, ker folk ne zna v qrčevi google al pa najdi si vtipkat iskalnega gesla "prodajalec Kawasaki" al ipa "Kawasaki uradni uvoznik" ...

pol pa sprašujejo ...

kot da bi pršli v gostilno in ne bi menija pogledali, pač pa bi druge pr mizah spraševali "ej, kaj pa tukaj ponujajo? A se da kaj pojest?"

jah možak se ne znajde kaj češ. Pol pa je treba pljuvat takoj ker valda to je motosvet forum. Včasih si možno želim da bi se preimenoval v motosekret za nekatere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah možak se ne znajde kaj češ. Pol pa je treba pljuvat takoj ker valda to je motosvet forum. Včasih si možno želim da bi se preimenoval v motosekret za nekatere.

Če zna temo odpret, zna tudi iskalnik pognat ,a ne ?

Pa če išče kawasakije ... očitno zna tut besedo 'kawasaki' natipkat ... v iskalnik al pa kam ...

ok, nehimo nabijat ... ker smo :topic:

poleg tega - a išče uradnga al 'sivega' uvoznika? :P Ker je tudi on :topic:, če išče 'uradnega' .. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Mal manj lajaj pa mal več folku pomagaj.

Bučman, še nisi slišal za rek, da je treba ljudi naučiti ribe loviti, ne pa jim jih na krožniku pečene prinašati?!

Kako in kdaj jaz motor vozim in s kom se družim te pa prav en qrc briga!

Kar se lajanja tiče, se pa kar v ogledalo poglej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, OK da smo na jasnem...

Jst sm že pogledu preko googla, najdi.si.

Samo od vas tukaj sem želel potrdilo, ker se človek takoj boljše počuti, ko mu še nekdo pove, ki dejansko ima izkušnje iz tega...

Zdej pa res dovolj off-topica...

Še enkrat hvala za odgovore...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, OK da smo na jasnem...

Jst sm že pogledu preko googla, najdi.si.

Samo od vas tukaj sem želel potrdilo, ker se človek takoj boljše počuti, ko mu še nekdo pove, ki dejansko ima izkušnje iz tega...

Zdej pa res dovolj off-topica...

Še enkrat hvala za odgovore...

:topic: Raj ne sprašuj k te živega požrejo tile tr00 bikerji. kaj misliš da jaz ko sem sesu motor da sm dobil kake pametne informacije ? en kup nabijanja pa noben nč ne ve. Kolikor folka je tle gor ih je res malo ki so pri stvari. Tko da ti google res bolj pomaga kot pa tale forum. Za se zmenit za furo je ok tu je pa tut vse :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj? Da naj ne sprašujem? Saj me nihče ne bo ugriznil... pa jaz sem zaradi tega na forumu, da kaj vprašam in včasih kaj pametnega izvem. To, da te pa kdaj kdo ''oblaja'' se pa z leti navadiš...

Aja, še to-kaj pomeni tr00 bikerji? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, še to-kaj pomeni tr00 bikerji? :krneki:

to je ena pedrska afnarija kot tist iz glasujzame --> "*****/SoNčKyA LuBi BuBy\****"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk si pa ti star ? 15 ? Če si pa tr00 biker pol mi je pa itak vse jasno. Koji kurac lajaš ? Tipa zanima nekej in zdej si ti bogu jajčka polizu k veš nekej. Ti si verjetno vseved in vsi ostali so otročki. kak car ej. A sm lahko tvoj prjatu da bom lahko tut jst reku da sm tr00 biker ker se družim s tabo ? :slap: :lol1: Eni znate lajat ja ko pa je treba motor vozit ga pa nima kdo. Približno kot obiskovalci omw postojna. Dokler je 20 stopinj so vsi tam čim k pade na 10 ni nobenga :lol1: Mal manj lajaj pa mal več folku pomagaj.

You're so tr00 gay ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mal pa mi bo ratalo vse drekače na kup spravit :lol1: nagaya pa mashina sta že sam še hhv more kako prbit. Formuski kritiki :lol1: nagaya na glasuj zame si ? Ej pa kaj voziš tricikel od kettlerja al poganjalec ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mal pa mi bo ratalo vse drekače na kup spravit :lol1: nagaya pa mashina sta že sam še hhv more kako prbit. Formuski kritiki :lol1: nagaya na glasuj zame si ? Ej pa kaj voziš tricikel od kettlerja al poganjalec ?

cb 1300 modrijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj se pohvalit a ? :slap: :lol1: Torej ni od kettlerja :lol1: ok jst ne bom več tle :topic: k se mi s takimi beduini kot je nagaya res ne da ukvarjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj se pohvalit a ? :slap: :lol1: Torej ni od kettlerja :lol1: ok jst ne bom več tle :topic: k se mi s takimi beduini kot je nagaya res ne da ukvarjat.

ne modrec..prašal si.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!