Skoči na vsebino

"Sivi" uvozniki motorjev


adrenalyn

Priporočene objave

Baje so se davkarji pa policaji odločli, da bodo pri tem 'primeru' dali vse od sebe.

Bomo vidli.

rečt je lahko sam ne bo nč! kar se tiče pa tega, da ti uzamejo motor če si ga pr njemu "kupu" je pa nabijanje!

v prometni piše čist eno drugo fremo, na katero je motor napisan. dovoljenje pa je blo izdano za Avto Moto Černe!

tko da ne bo iz tega nččččč ker se je še zmeri zvleku iz dreka :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

najel si "svojo" hondo :D

no ja...jst sam proti moto černetu nimam prow nič za povedat. Servisi so cenejši, garancijo uveljavlja. Ne vem zakaj gre vsem tolko v nos to, da nekdo ponuja cenejše avtomobile ter motorje kot pooblaščeni trgovec...če raje plačate več, pojdite na pooblaščeni servis :whistle:

Samo da ne slišim enga takega ki bo jamral kolko so pa pri nas motorji dragi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
najel si "svojo" hondo :D

no ja...jst sam proti moto černetu nimam prow nič za povedat. Servisi so cenejši, garancijo uveljavlja. Ne vem zakaj gre vsem tolko v nos to, da nekdo ponuja cenejše avtomobile ter motorje kot pooblaščeni trgovec...če raje plačate več, pojdite na pooblaščeni servis :whistle:

Samo da ne slišim enga takega ki bo jamral kolko so pa pri nas motorji dragi...

dragi so rabljeni motorji ;) men gre to v nos k hočjo met primer za letnik 2000 še zmeri nevem kašne cene :D drgač pa motor černe rulzzz :D haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kater motor pa gledaš to da lahko trdiš, da so rabljeni motorji dragi?

gledam R6, ZX-6R in Fazer 600 letnik od 2000-2002 in povprečne cene so od 2800€(zelo redko, če pa je ima pa motor 50000km+) pa tud do 4000€+

men se zdijo pretirane za tak letnik in kilometre

poglej recimo CBR1000RR letnik 08 (nova oblika) je najcenejša 10.500€

letnik 07 (stara oblika) so pa od 9000€ naprej :D pa rajš še 1500€ našparam pa grem kupt novo kokr rableno s kilometri :D

povedat hočm da nov motor če gledaš cene rabljenih sploh ni drag :D no to je moje mišlenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda ja nisi mislu, da boš našel 6 let star motor z 20000 kilometri? Pri šestih letih lahko upravičeno pričakuješ, da bo mel motor minimalno 35000 km. 50000 je čist normalna cifra za motor star od 6 do 8 let. Motor, ki ima pri današnji tehnologiji 100000 kilometrov je ob primernem vzdrževanju in normalni uporabi komaj dobro utečen. Pa menda ne misliš, da ti bo kdo prodal motor s 50000 kilometri za 1000 EUR? Poglej si mal cene rabljenih motorjev v Nemčiji da ne rečem, Avstriji, pa boš videl da so rabljeni motorji pri nas veliko cenejši...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda ja nisi mislu, da boš našel 6 let star motor z 20000 kilometri? Pri šestih letih lahko upravičeno pričakuješ, da bo mel motor minimalno 35000 km. 50000 je čist normalna cifra za motor star od 6 do 8 let. Motor, ki ima pri današnji tehnologiji 100000 kilometrov je ob primernem vzdrževanju in normalni uporabi komaj dobro utečen. Pa menda ne misliš, da ti bo kdo prodal motor s 50000 kilometri za 1000 EUR? Poglej si mal cene rabljenih motorjev v Nemčiji da ne rečem, Avstriji, pa boš videl da so rabljeni motorji pri nas veliko cenejši...

50.000km pa 1000€? ne na tako mejhno cifro pa še nism pršou :whistle: po moje je od 6 do 8 let star motor s 35.000km-50.000km vreden od 2300€-3000€ seveda pa je še veliko dejavnikov ki vplivajo na ceno :whistle: haa zakaj je pa potem taka razlika v Italiji?

za SS motor s 100.000km+ še nisem slišal ^_^

Popravljeno . Popravil HostMaster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole temo si poglej, da boš dobil realno sliko, kolk kilometrov ljudje v resnici delajo z motorji... Jest trdim, da ma več kot pol motorjev, ki majo po 6 letih 2000 kilometrov, le te zbite dol...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole temo si poglej, da boš dobil realno sliko, kolk kilometrov ljudje v resnici delajo z motorji... Jest trdim, da ma več kot pol motorjev, ki majo po 6 letih 2000 kilometrov, le te zbite dol...

nekateri 20.000km+ so pa tud taki, ki ne nardijo 4000km v celi sezoni :D mogoče še mal več k pol :worship: no zdj sva že :topic: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri 20.000km+ so pa tud taki, ki ne nardijo 4000km v celi sezoni :D mogoče še mal več k pol :worship: no zdj sva že :topic: :D

Ja se strinjam, da se tud kak tak najde, je pa mal čudno, da je ravno obratno, da je tistih ki delajo normalne kilometre le za vzorec... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kje boste tisti, ki ste kupili motor ugodno pri Černetu, uveljavljali garancijo?

Ice, daj odkleni http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...6&hl=černe , odgovor iz prvega posta zdaj poznamo, pa da odgovorimo človeku....

Avtoplus je padu, Černe je padel, kdo bo naslednja domina?

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prodajaš na domačem dvorišču v lastni režiji, lahko avtomatsko daš nižje cene, kot konkurenca v salonih.

V luči najnovejših dogajanj je ta tema polna ful dobrega humorja :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...

Pozdrav.. Se opravicijem ce sem falil temo.. Malo se mi mudi ker grem na ogled k Pristovniku Avto moto Celje zato me zanima ali ima kdo kaksne izkusnje z njim ali mnenja? Grem gledat gsxr k 10..

 

Lp S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, sicer sem videl v drugi temi da si si že ogledal ta motor in nisi najbolj zadovoljen.

 Moja izkušnja s tem prodajalcem je pa sledeča.

Lani sem pri njemu kupil Bandita 1250GSF S. Tudi moj je bil oglaševan nepoškodovan imel pa je praske na levem dekelcu in cevni zaščiti na levi strani. Zvrnjen naj bi bil na mestu oz. pri minimalni hitrosti in to na makedam dovozu do hiše. Bremzanje s prvo in zdrs. Nekako sva se dogovorila za še nekaj minimalnega popusta. Obljubljene Servisne knjižice tudi ni bilo. No kjub temu sem ga vzel in ko sem ga peljal k svojemu serviserju (Čarman) mi je pregledal precej stvari in tudi preveril pri italianski moto hiši kjer je bil prej kupljen in tudi servisiran.Pet let star motor z dejansko 32000 prevoženimi km in po kar detaljnem pregledu mi je ohranjenost motorja pohvalil. Ketna in zobniki so bili še original in dobro ohranjeni, tudi ostalo bp, njegov odziv pa je zgledal nekako takole: "spet en italijan ki je motor imel samo za šimkeraj in ne za kakšno bolj resno vožnjo".

Sem že na forumu bral tudi precej negativna mnenja o tem prodajalcu a moja izkušnja z njim niti ni tako slaba. Očitno precej odvisno na kaj narajmaš, zato pa ne škodi tudi temeljit ogled motorja.

Aja tudi tiste praske so bile odpravljene tako da je sedaj vizualno vse ok. Sem pa nekaj novih praskic na tanku pridelal sam s tank torbami :blush:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!