Skoči na vsebino

IXS


kaciga

Priporočene objave

za začetek se vsem prizadetim oproščam za odprtje nove teme. v kolikor kdorkoli smatra, da je tema odprta neupravičeno, jo lahko admin. zbriše. v tem primeru je dobrodošla kakršnakoli koristna povezava.

torej rad bi si kupil IXS- ov goretex komplet jakne in hlač iz tekstila. moj problem je, da me zanimajo modeli z vrha njihove ponudbe s katerimi so trgovine slabše založene. ali mi lahko kdo predlaga trgovino v kateri bi lahko izbiral med temi modeli. razmišljam celo, da bi se zapeljal kar do njihove centrale, ima kdo že izkušnje s tem?? kakorkoli vsak koristen nasvet je dobrodošel. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za začetek se vsem prizadetim oproščam za odprtje nove teme. v kolikor kdorkoli smatra, da je tema odprta neupravičeno, jo lahko admin. zbriše. v tem primeru je dobrodošla kakršnakoli koristna povezava.

torej rad bi si kupil IXS- ov goretex komplet jakne in hlač iz tekstila. moj problem je, da me zanimajo modeli z vrha njihove ponudbe s katerimi so trgovine slabše založene. ali mi lahko kdo predlaga trgovino v kateri bi lahko izbiral med temi modeli. razmišljam celo, da bi se zapeljal kar do njihove centrale, ima kdo že izkušnje s tem?? kakorkoli vsak koristen nasvet je dobrodošel. :blush:

Mislim, da je imel TC-Motoshop nekaj IXSa, vsaj jaz sem kako leto nazaj (ali 2?) kupil tam dežni kombinezon. Yamahine stvari (uvoznik) so mislim, da tudi nekaj od IXSa, vendar če ne voziš Yamahe, bo to tema.

Pa mora biti IXS?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za začetek se vsem prizadetim oproščam za odprtje nove teme. v kolikor kdorkoli smatra, da je tema odprta neupravičeno, jo lahko admin. zbriše. v tem primeru je dobrodošla kakršnakoli koristna povezava.

torej rad bi si kupil IXS- ov goretex komplet jakne in hlač iz tekstila. moj problem je, da me zanimajo modeli z vrha njihove ponudbe s katerimi so trgovine slabše založene. ali mi lahko kdo predlaga trgovino v kateri bi lahko izbiral med temi modeli. razmišljam celo, da bi se zapeljal kar do njihove centrale, ima kdo že izkušnje s tem?? kakorkoli vsak koristen nasvet je dobrodošel. :blush:

Probaj tukaj pa še davek 18% dobiš nazaj, pa na gotovino kakih 10% in to je to.

http://www.motooprema.hr/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 solo: v Sloveniji dejansko ni možno kupiti IXS-a, imajo samo bol navadne modele, pa še to je vprašanje kakšna je izbira. drugače sem pa probal že vse možno razen, BMW in IXS. problem je, da sem bolj suhe postave in so mi vse hlače preširoke oz. prekratke. z jaknami nimam takih problemov. vseeno bi rad imel komplet. ni nujno, da je IXS. kaj predlagaš?

2 hak: hvala bom čimprej kontaktiral. mi lahko samo še razložiš te procente. lahko tudi na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vseeno bi rad imel komplet. ni nujno, da je IXS. kaj predlagaš?

uporabo iskalnika na teh straneh za prvo bero informacij in zavrtenje telefona ali odricanje do tebi simpaticne trgovine doma ali v tujini za nadaljne postopke.

ker samo ti ves kaj tebi na rit pase.

ta tema naj ostane samo za IXS opremo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 solo: v Sloveniji dejansko ni možno kupiti IXS-a, imajo samo bol navadne modele, pa še to je vprašanje kakšna je izbira. drugače sem pa probal že vse možno razen, BMW in IXS. problem je, da sem bolj suhe postave in so mi vse hlače preširoke oz. prekratke. z jaknami nimam takih problemov. vseeno bi rad imel komplet. ni nujno, da je IXS. kaj predlagaš?

2 hak: hvala bom čimprej kontaktiral. mi lahko samo še razložiš te procente. lahko tudi na PM.

To ti isto kot včasih italijanska IVA ali avtrijski davek. Ko zapuščaš Hravaško na mejnem prehodu poštemplaš račun in posebni obrazec, ki ga dobiš v trgovini in nato ko naslednjič oniščeš to trgovino dobiš razliko nazaj ( v 6 mesecih). Aja, štejejo samo nakupi nad 500 kun.

Hak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poklici ali pa se oglasi v Delta Team Krsko. Zadnjic sem se oglasil pri njih in ugotovil, da imajo celo paleto IXS-ovih oblacil, baje imajo celo zastopstvo za nas trg. Prodajalec mi je tudi povedal, da ni problema glede narocila, ker je mozno dobiti vse kar je v prodajnem katalogu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poklical sem že vse in tudi ene par mejlov v Avstrijo in na Hrvaško sem poslal (brez odgovora). V Delta team Krško so me kar preusmerili na KHS(??) v Ljubljani. Kot sem že omenil ni problem v tem, da ne bi nič imeli, ampak v tem, da iščem, konkretno modela Tanger in Marakesh. Bil sem tudi že v Avstriji in tudi tam lahko samo naročim. Naročanju se pa izogibam, ker bi rad za ta znesek stvar najprej probal preden jo kupim, če pa mi trgovina naroči brez mojih obveznosti, potem pa ni problem naročit, samo v taki trgovini še nisem bil.

Še za info v A, v Grazu, se po besedah trgovca, čaka na naročeno robo največ 4 dni (seveda je treba zaarat).

P.s.: drugač so bli pa v DTK in KHS ful prijazni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poklical sem že vse in tudi ene par mejlov v Avstrijo in na Hrvaško sem poslal (brez odgovora). V Delta team Krško so me kar preusmerili na KHS(??) v Ljubljani. Kot sem že omenil ni problem v tem, da ne bi nič imeli, ampak v tem, da iščem, konkretno modela Tanger in Marakesh. Bil sem tudi že v Avstriji in tudi tam lahko samo naročim. Naročanju se pa izogibam, ker bi rad za ta znesek stvar najprej probal preden jo kupim, če pa mi trgovina naroči brez mojih obveznosti, potem pa ni problem naročit, samo v taki trgovini še nisem bil.

Še za info v A, v Grazu, se po besedah trgovca, čaka na naročeno robo največ 4 dni (seveda je treba zaarat).

P.s.: drugač so bli pa v DTK in KHS ful prijazni.

Pozdravljen, klical si v KMC na Dolenjski:) je pa res problem ker želiš imeti opremo iz gore-texa, ki se je že tako proda zelo malo, poleg tega pa je tudi številka "izvenserijska" saj potrebuješ podaljšano kolikor se spomnim.

Lep pozdrav, Vito

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je. Se opravičujem, ker sem vas narobe poimenoval. Zavedam se, da je Slovenija majhen trg in, da se kompletov kot ga iščem proda mogoče enega letno. Upam, da razumete moje zadržke glede naročanja in me hkrati veseli, da spremljate forum. Drugače pa mi od vseh probanih hlač različnih znamk najbolj ustreza ravno velikost LM od IXS-a tako, da na to temo še nisem rekel zadnje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kaj pa od dainese ne vzameš gora tex varjante imaš modelov še pa še sam mal se bo treba magar do trsta al pa sestiane zapeljat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja odisejada se je zaključila in bi se ob tej priliki rad zahvalil vsem sodelujočim. če to ni reklama, bi rad omenil ponudbo TSC Labe na PM. ponudili so mi, da naročim željen model brez vnaprejšnjega plačila.

no, vsekakor naj tema ostane še naprej namenjena IXS- u. če kdorkoli smatra, da je opravila svoje poslanstvo naj se jo zbriše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
moja odisejada se je zaključila in bi se ob tej priliki rad zahvalil vsem sodelujočim. če to ni reklama, bi rad omenil ponudbo TSC Labe na PM. ponudili so mi, da naročim željen model brez vnaprejšnjega plačila.

no, vsekakor naj tema ostane še naprej namenjena IXS- u. če kdorkoli smatra, da je opravila svoje poslanstvo naj se jo zbriše.

Najina odisejada se je pa zažela letos, namreč za ženo kupujeva poletno opremo in to IXS. Kupujeva jakno Patagonija in hlače Namib 2, malo večjo številko.

Po tgovinah imajo samo nekaj standardnih modelov drugače pa tema, a v katalogu ni da ni. Zanima me, če imajo v Italiji kaj boljšo izbiro pa da se zapeljem tja probat kajti tu samo obljubljao sezona pa na vrhuncu.

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
  • 3 let pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

Ima kdo izkušnje z jakno IXS Montevideo ter hlače caracas?

Moja žena ima jakno IXS Montevideo približno 30.000km. Vozi se z njo od 10C v spomladanski Sloveniji do 45C v poletni sahari :) Jakna je carska. Mislim, da je od trislojnih jaken ena najcenejših in z največjim prezračevanjem za vroče poletne dni. Letos jo bo spet sprehodila v poletni erg Chebi (Maroko). :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Bostjan. Kolikor sem gledal druge jakne ima ta še največje prezračevalne odprtine kar mi je za zelo vroče dneve zelo pomembno. Hvala za odgovor.

Popravljeno . Popravil bugy2004
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ker je že govor o IXS, prodam dvodelni leder kombi Charger,št 54, prevoženih cca 10.000km, kupljen lani v KMC, več info na ZS

Popravljeno . Popravil -PrL3k-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!