Skoči na vsebino

AS Domžale -- in ostali - se gredo prodajo al kaj?


Pahorini

Priporočene objave

Pa tut če pride nekdo firbcat, k bo mogoče enkrat motor kupu,

Stari, pa tut če kdo reče, da sam kr tko mau gleda, da prežene dolgčas:

tut ta je potencialna stranka, motorjev si ziher ne ogleduje zato, ker bi jih sovražil. :!: To pa spet pomen, da se lahko tut odloči enkrat enga kupit in kje ga bo kupu :?: valda tam, kjer se je prodajalc z njem pogovarju tut takrat, ko ni imel namena kupt :idea:

Stranka je stranka, nimaš dobrih/slabih ali pa odločnih/neodločnih strank: so samo dobri/slabi prodajalci.... :angel:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobno izkušnjo s prijaznostjo prodajalcev imam jaz iz TC-motoshopa.....vse tri motorje , ki sem jih nabavil pri njih sem dobil zrihtane,svetleče,z vsemi potrebnimi papirji in seveda z obveznim krogom,ki mu je prisostvovala boljše polovica.

Tko pač je......in prav zaradi tega kupujem pri njih....nekdo drug pa pri kom drugem,pa naj gre za motorje,ali pa smao za ketensprej.......

Ker si kupu že tri motorje....ni čudn, da te orenk popedenajo... :wink:

Sam, kva pa mi, ki smo šele kupoval prvi motor :cry:

Mam filing, da če te trgovc ocen, k da nimaš dnarja za takoj aro položt, pa da nisi po njegovi oceni potencialni kupec, te tut v TC ne j... 5%. Včasih te kdo celo tko gleda, k da boš kej ukradu... :?

Pol ti je pa res narodn, pa se sam spokaš ven, k drugmu prodajalcu... :!:

S Habatom lih nimam slabih izkušenj, vsaj zaenkrat ne. Pa Vomi je tut cool :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no še jaz morm mal pogobcat!

Jaz sem pri TC-ju full zadovoljna! Popedenajo motor, te postrežejo tko kot je treba sucer je včasih gužva in prehitr vse prodajo!

Pri Habatu pa mi je vse čudn! Mam tak občutek, sam da vidjo denar oz. zainteresiranost so tvoji!

V TC-ju so tvoji pa čeprav pridš samo firbcat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, morm rečt, da v TCju so pa res face. Predvsem Rado. Ta prav motorist. Sem se zadnjič prpelala sam mal zatežit zarad ročk (nič nisem kupila), pa mi reče Rado da bi pa včasih res lahk oprala motor. Jst pa: 'ja saj ga bom nekoč, ko bom mela cajt.' Pol pa reče, da mi ga bo kr on opral :D :D :D :lol: :lol: 8) Pa so šli po vodi moji opravki na banki.

p.s.

Robi, da ne bi slučajno na moje ročke pozabu :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Sezona se končuje. Ob nakupu motorja na začetku sezone, sem doživel veliko neprijetnih izkušenj. Že ob nakupu motorja sem imel veliko problemov v kateri prodajalni izbrati motor. Glede mojega nakupa motorja sem že veliko napisal tako, da se sedaj nebi ponavljal. Rad pa bi napisal izkušnje o nakupu motoristične opreme. Ker sem kupil nov motor sem si zaželel kupiti oz. zamenjati tudi opremo. Na prejšnjih motorjih sem uporabljal zaščitno opremo iz tekstila, sedaj pa sem se odločil, da si nabavim usnjeno opremo. Zopet sem obiskal kar nekaj trgovin. Trgovci so mi ponujali opremo, ki ni bila primerna oz. kvalitetna. Tako, da sem dobil občutek, da si želijo znebiti zaloge. Ob tej priložnosti nebi kritiziral in omenjal določenih trgovcev. Izpostavil pa bi TC Motoshop, kateri trgovci so se zelo prijazno in profesionalno posvetili nakupu moje motoristične opreme. Naslednjo sezono imam namen nabaviti še nekaj delov moto opreme, ki jo bom sigurno kupil v TC Motoshopu!

Še enkrat hvala za Vašo prijaznost in vsem motoristom želim prijeten zaključek motoristične sezone.

Miran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je kupoval BMW-ja RT-ja. Ker je iz Obale je šel najprej k Gruntarju v Koper. Še v salon ni dobro stopil, ga je tip vprašal - Pa kaj ti sploh imaš dovolj denarja. Je rekel Adijo in kupil motor v Novi Gorizi.

:evil: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja glede Autoaktiva (BMW). Jest jih morm kar pohvalt; sem prisel gledat F650gs, tipo je okol mene skakal in odgovarjal na vsa vprasanja k leksikon, ponujal testno vozno -pa ne sam eno, pejt danes pa cez kak teden se na kasno, vsakic za slabo uro) vprasal me je ce bi tud 1150gs vozu sam ga tisti dan niso meli bi moral cez dva dni pridt....

....presenetl so me morm rect, drgje me niso tko porajtal. Aja morm pa rect da sem prsou u salon in takoj povedu da nameravam kupit motor sele v zacetku nasljedne sezone ('03).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje okoli nakupa novega motorja (sicer mogoče ne paše najbolj v to rubriko, ampak vseeno):

A je res varianta, da prodajalci dajo tudi nekaj popusta, če se najdeta dva in hkrati kupita motorje? A kdo pozna takšen primer (zanimajo me predvsem bemflice)...

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je res varianta, da prodajalci dajo tudi nekaj popusta, če se najdeta dva in hkrati kupita motorje? A kdo pozna takšen primer (zanimajo me predvsem bemflice)...

:wink:

Jaz sem kupil dva v 14 dneh in sem za drugega dobil super ceno :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je res varianta, da prodajalci dajo tudi nekaj popusta, če se najdeta dva in hkrati kupita motorje? A kdo pozna takšen primer (zanimajo me predvsem bemflice)...

:wink:

Jaz sem kupil dva v 14 dneh in sem za drugega dobil super ceno :D :D

Lahko tebi, ki jih kupuješ kot tople žemljce.

Da nisi mislil na dva HOT DOga ?

:twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem kupil dva v 14 dneh in sem za drugega dobil super ceno :D :D
Lahko tebi, ki jih kupuješ kot tople žemljce.

Da nisi mislil na dva HOT DOga ? :twisted:

no ja ... sem pa za prvega dobil vso kupnino-2% nazaj ... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času se spet oglašam in pozdravljam vse na MS.

Imam pa eno informacijo, mogoče bo komu v korist.

Če kdo nabavlja novega BMW, vseeno kateri model, mu lahko na ceno omogočim 10% popust na gotovino. To lahko naredim samo za en motor.

Če je kdo zainteresiran, me lahko pokliče na 041 402 169, se dogovoriva za termin, in stvar speljeva do konca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pa kaj si ja nor :shock: :shock: Totalno sem šokiran, kaj se grejo eni :shock: :shock: Malo sem brskal po netu, in vido da obstaja ena trgovina blizu MB, kjer držijo motoristično opremo (Saplex d.o.o., Mariborska c. 29, RAČE - da ne bi kdo pomotoma tja zavil!!! :x ). Pokličem, vprašam če bi se dalo dobit kake kovčke in odgovor: "Ja." Potem tišina. Vprašam če majo Kappa in odgovor: "Ne." Spet tišina. Vprašam če majo GIVI in spet odgovor: "Ne, ne držimo tega." Katere pa mate, sem potem vprašal in odgovor je bil taki, da nisem čisto nič razumel, nekaj firma na G... se mi zdi. Potem vprašam za stranske in "gospod" pravi da jih nimajo, nakar spet tišina. Potem se zahvalim za prijaznost in se poslovim, oni KRETEN pa kar slušalko dol vrže! :x Najrajši bi šel tja pa ga tak pretepo da bi zvezde vido :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj si ja nor :shock: :shock: Totalno sem šokiran, kaj se grejo eni :shock: :shock: Malo sem brskal po netu, in vido da obstaja ena trgovina blizu MB, kjer držijo motoristično opremo (Saplex d.o.o., Mariborska c. 29, RAČE - da ne bi kdo pomotoma tja zavil!!! :x ). Pokličem, vprašam če bi se dalo dobit kake kovčke in odgovor: "Ja." Potem tišina. Vprašam če majo Kappa in odgovor: "Ne." Spet tišina. Vprašam če majo GIVI in spet odgovor: "Ne, ne držimo tega." Katere pa mate, sem potem vprašal in odgovor je bil taki, da nisem čisto nič razumel, nekaj firma na G... se mi zdi. Potem vprašam za stranske in "gospod" pravi da jih nimajo, nakar spet tišina. Potem se zahvalim za prijaznost in se poslovim, oni KRETEN pa kar slušalko dol vrže! :x Najrajši bi šel tja pa ga tak pretepo da bi zvezde vido :x

Brez skrbi, mene boš zlo teško u MB vidu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima kakšno bo imel enkrat do spomladi Gregs mnenje o AS Domžale. :roll: :?:

Mneneje????????' Po moje jim bo pred pomladjo že bajto podru!!!!!!!!!!!!! :? :) :D :D :wink: :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz raznih namigov in zadnjih postov tukaj sklepam,da bi gregs raje pri kawasakiju ostal..........GREEEEEEEGS ki si? ....ajd glas. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne cele dneve se sekira, da ni motorja konzerviral tko kot jest :lol:

Mu ga ni treba.......SE JE KAR SAMA HONDICA KONZERVIRALA.

Pač drago plačani motorji imajo tudi to sposobnost :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne cele dneve se sekira, da ni motorja konzerviral tko kot jest :lol:

Mu ga ni treba.......SE JE KAR SAMA HONDICA KONZERVIRALA.

Pač drago plačani motorji imajo tudi to sposobnost :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Samo s to razliko da imaš ti Rude še polno konzervo medtem ko jo je Gregs že pojedel in je ostala samo še... neuporaben kos pločevine ali bolje rečeno plastike :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj si ja nor :shock: :shock: Totalno sem šokiran, kaj se grejo eni :shock: :shock: Malo sem brskal po netu, in vido da obstaja ena trgovina blizu MB, kjer držijo motoristično opremo (Saplex d.o.o., Mariborska c. 29, RAČE - da ne bi kdo pomotoma tja zavil!!! :x ). Pokličem, vprašam če bi se dalo dobit kake kovčke in odgovor: "Ja." Potem tišina. Vprašam če majo Kappa in odgovor: "Ne." Spet tišina. Vprašam če majo GIVI in spet odgovor: "Ne, ne držimo tega." Katere pa mate, sem potem vprašal in odgovor je bil taki, da nisem čisto nič razumel, nekaj firma na G... se mi zdi. Potem vprašam za stranske in "gospod" pravi da jih nimajo, nakar spet tišina. Potem se zahvalim za prijaznost in se poslovim, oni KRETEN pa kar slušalko dol vrže! :x Najrajši bi šel tja pa ga tak pretepo da bi zvezde vido :x

mali popravek, saplex je firma, ki uvaža hyosung, spx (tisti kombinezoni ki so tako poceni da bom mogoče enega kupil) in še nekatere firme. nimajo pa svoje trgovine (saj ne da bi vedel) v kateri prodajajo opremo, mislim da so oni le uvozniki, vem pa da npr. yamaha šerbinek prodaja njihovo robo.

no je pa res čudno da ti ni tega po telefonu povedal, sploh pa ti nebi smel slušalke dol vrečt, ampak če se boš dosti sukal po krogih motorističnih uvoznikov in trgovcev se kar navadi na takšne in drugačne šoke za katere se nebi predstavljal, da obstajajo v tržnem gospodarstvu (kapitalizmu). nekateri (skoraj vsi) se pač morejo še dosti naučiti. :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz raznih namigov in zadnjih postov tukaj sklepam,da bi gregs raje pri kawasakiju ostal..........GREEEEEEEGS ki si? ....ajd glas. :wink:

To je pa zdaj bila beseda na mestu Ice, kaj bi ti :drinking: ? Dam za rundo takoj........... sicer bi dal ze vceraj, ampak sem se sele danes aktivno vrnil na planet motosvet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!