Skoči na vsebino

AS Domžale -- in ostali - se gredo prodajo al kaj?


Pahorini

Priporočene objave

OK, dajem glas...

Ce mi ne bodo dali novega agregata, se bom potem pogovarjal malce bolj grobo (beri: organiziram medije, izbiram med najboljsimi odvetniki, Zvezo potrosnikov imam na desni roki...) in v takem stilu dalje...

Skratka, brez novega agregata ne grem iz AS-a, pa magari jim zjebem vse, kar imajo... Ker da mi ne bi zamenjali nov motor, kjer je krivda tovarniska napaka... Mater.... jim... sami izberite konec... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, agree. Imaš motosvetovo polno podporo. Pa tudi od ostalih, seveda.

KAKO LAHKO AGREGAT CRKNE NA NOVEM MOTORJU - to bi še nekako preživel - NATO PA TI GA NOČEJO ZAMENJATI ZA NOVEGA - tega pa ne. Banda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, agree. Imaš motosvetovo polno podporo. Pa tudi od ostalih, seveda.

KAKO LAHKO AGREGAT CRKNE NA NOVEM MOTORJU - to bi še nekako preživel - NATO PA TI GA NOČEJO ZAMENJATI ZA NOVEGA - tega pa ne. Banda.

Kako???????....Daš ga Ali,da se pelje.....malce zlobno sorry!!!!!!!

Grgs.......pa na podporo MAKSIJA ne pozabi!!!!!!!!!!! :D :D :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi naj dajo novega, originalnega pa naj "prodajo" za razervne dele pa bodo imel dvakrat "dobiček" Seveda če kakšnemu sveže servisiranemu motorju ne bo naredilo iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, dajem glas...

Ce mi ne bodo dali novega agregata, se bom potem pogovarjal malce bolj grobo (beri: organiziram medije, izbiram med najboljsimi odvetniki, Zvezo potrosnikov imam na desni roki...) in v takem stilu dalje...

Skratka, brez novega agregata ne grem iz AS-a, pa magari jim zjebem vse, kar imajo... Ker da mi ne bi zamenjali nov motor, kjer je krivda tovarniska napaka... Mater.... jim... sami izberite konec...  :wink:

Ja pred nakupom motocikla se je najprej potrebno pozanimati, kako dolocen motor dela. Tudi, ce je motor nov, je mozno, da ne bo delal tako kot je treba.

Leta 2000 se pri skoraj vseh novih modelih CBR 600 pojavila napaka na eni od gredi v motorju. Nekatere so celo pogledale ven iz bloka motorja. Leta 2001 je bilo nekoliko bolje. Leta 2002 pa..... zgleda, da japonci se niso popravili (odpravili) napake na masinah.

Ce pogledamo statistiko prodaje CBR 600, vidimo, da je prodaja bolj slaba - le zakaj?

Glede noveg motorja: tudi, ce bo masina razpadla na 100 kosckov, ti jo bodo raje popravili, kot pa dali novo.

Edina fora je v tem, da ce ti ne morejo v 45 dneh zagotoviti popravila motorja, ki je se v garanciji, si upravicen do novega! To ti je edina "resitev". Nov motor pa ti lahko spet nagaja. Ce po 45 dneh ne bo motor popravljen, bos upavicen do novega. takrat pa zahtevaj denar nazaj in kupi kak drug model (ce imas rad Honde) ali pa se bolje zamenaj znamko motocikla.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena dobra novica iz AS-a danasnjega dneva:

caka me nov agregat, ki bo naslednji teden zmontiran na ogrodje... 8)

Torej lahko zaenkrat izrecem pohvale AS-u. Upam pa, da se kaj podobnega ne bo zgodilo se kdaj...

Se vam se javim z novicami iz Hondinih logov... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, da Gregsu ne bi želeli najbolj izpopolnjenega in navornega in močnega in hitrovrtečega se agregata, vendar RAN, saj veš, izkušnje kličejo k previdnosti. :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počakati, ne hvaliti dneva pred večerom. :)
Brrm, malo te bom "moto" korigiral: Peljati, ne hvaliti ovinka pred večerom. Verzija za Kuščerja: ... ne hvaliti klanca pred večerom.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe... hvala vsem za lepe zelje... Ja, mogoce tudi Motosvet pomaga pri vsej zadevi, kaj pa vem...

Bomo pa videli, kako bo, ko bom prisel prvi servis cez 1000 km... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno so jih obiskali možje iz Honde in jim povedali

kako se dela oziroma "obnaša" s strankami.

Miran

Močno dvomim........tukaj je bilo na delu Gregsovo prepričevanje in argumentiranje!!!!!!!

Tooooo Gregsi.......pa imaš spet nov motorček!!!!!!!! :D :D :D :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Motorin je bil v sredo spet prepeljan v domaco stajo... 8)

Z novim agregatom... Skratka, na spomlad ga caka mirno utekavanje...

Moram pohvaliti korektnost AS-ovih delavcev, saj smo se vse dogovorili brez prevelikih tezav in na nacin, ki je primeren za kupca. Zdaj si samo zelim, da ne bom imel vec tezav in da se naceloma vidimo samo na rednih servisih... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz moram tudi kar pohvaliti AS, vsaj kar se servisa tiče. Ko sem se letos odločil za test na VFR, sem takoj dobil motor na raspolago in zelo so bili prijazni na servisu. Kar pa se tiče trgovine, tam pa imajo nameščene nekatere ljudi (beri žensko), ki nima pojma o motorjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs vesel sem, da ti motor zopet deluje. Saj če pomisliš, imaš do 8.000 obr in pri pridnem prestavljanju dovolj moči za »spodobno« vožnjo. Motor ti bo izjemno hvaležen. V navodilih za Ninje svetujejo, da če želite imeti motor za dolgo in z njim karseda malo stroškov vzdrževanja, potem mu prvih 5kkm prizanesite in ga ne vozite po nepotrebnem na polno. Zakaj z drugo 130km/h, če lahko s šesto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!