Skoči na vsebino

AS Domžale -- in ostali - se gredo prodajo al kaj?


Pahorini

Priporočene objave

Danes sem pogledal na mail, tam pa me je ze cakalo opravicilo od AS-a Domzale. Se pravi, da tudi prodajalci motociklov berejo Motosvet. Upam, da so iz branja prispevkov na to temo potegnili kaksne zakljucke.

Miran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Danes sem pogledal na mail, tam pa me je ze cakalo opravicilo od AS-a Domzale. Se pravi, da tudi prodajalci motociklov berejo Motosvet. Upam, da so iz branja prispevkov na to temo potegnili kaksne zakljucke.

Miran

......no lepo.........pri meni so si že dvignili ugled......

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Danes sem pogledal na mail, tam pa me je ze cakalo opravicilo od AS-a Domzale. Se pravi, da tudi prodajalci motociklov berejo Motosvet. Upam, da so iz branja prispevkov na to temo potegnili kaksne zakljucke.

in? samo opravicilo ali tudi kaksno povabilo?!

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani sem dobil XX za cel dan- ko se ni bil ta topic na forumu!

Toliko o ponudbi, da probam VFR in o tem, da sem dobil samo zato, ker so prebrali tole!

Ne vem, vendar do mene so ZELO O.K. Mogoce je pomemben tudi pristop kupca!

P.S. Nudim instrukcije iz nakupovanja! Ponudbe pod: 25 let izkusenj in 100% uspeh pri opravljanju izpita!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motolover,ves kako je: pa ce je potencialni kupec totalni gnoj in se ne zna obnasati se nima prodajalec nic za namrdniti ali drugace za reagirati,kot da ga ali vljudno opozori na njegovo obnasanje ali pa ga postreze.ni pa nikakrsen odnos prodajalca,da _ne jebe_ stranke ne glede,ce ta hoce kaj kupiti ali pa si samo ogleduje salon.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ICE , se strinjam, vendar iz lastnih izkusenj, ker delam tudi kot prodajalec, vem, da je najtezje pomagati nekomu, ki ne ve kaj bi.

Mogoce je problem tudi v tem, da v ASu nimajo nekoga, ki bi delal samo kot trgovec. Tako imajo veliko dela z narocili, rezervnimi deli,... Se nikoli nisem prisel notri in bi kdo sedel krizem rok. Najbrz bo njihov sef ko bo to prebral, najel se enega prodajalca za cas glavne sezone. Nekaj takega delajo pri drugih firmah. Ce si preobremenjen z drugimi deli se gotovo ne mores samo posvetiti strankam. To tudi sam dozivljam, ko moram narediti vec stvari naenkrat. Potem tezko ocenis, a je nekdo prisel samo klepetati ali res kaj kupuje. Sploh ce ne nastopi odlocno. Kako bi izgledal odlocen pristop? Stopis v trgovino in poves trgovcu, da bi rad kupil motor, kateri model take in take barve. Vprasas ga za rok dobave, servise,koliko je treba dati are,... Sigurno ne bo rekel, ces tu imas cenik in sel ven! Ce se pa najprej 10 minut potikas po salonu po moznosti z otrokom, bi meni izgledalo kot, da imas popoldne varstvo, ker je zena sla k frizerju in si prisel zabiti cas.

Brez zamere, ampak tisti, ki bo odlocno pristopil bo sigurno resneje obravnavan. Ce ne verjamete, gremo lahko testirati!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motolover to se pa strinjam to moja mama dela in mi gre totalno na zivce. najprej me "sprovucira" ce grema po salonih gledat pol pa pridema tja in se obrne namesto da bi sla kaj vprasat. aja pa pol ure se sprasuje kje za boga majo tisti model ki je bil v reklami - preden mi presede in grem vprasat. pol pa je takoj vse lepo in prav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Stopis v trgovino in poves trgovcu, da bi rad kupil motor, kateri model take in take barve. Vprasas ga za rok dobave, servise,koliko je treba dati are,...

Čaki mal, kaj pa če pride nekdo, k ne v točno kaj bi? Pač takmu morš pomagat. Pa tut če pride nekdo firbcat, k bo mogoče enkrat motor kupu, se ga tretira kot (bodočo)stranko, kr drugač bo takrat k bo kupoval motor, kupu drugje. Sam poleti med počitnicami delam v trgovini s skuterji in pač do vsakega k pride v salon pristopim in ga vprašam: "Dober dan, kako vam lahko pomagam?" - to je baje najboljše vprašanje, ker stranko prisili, da vzpostavi dialog s prodajalcem (tko so rekl na enem seminarju o prodaji). Še enkrat: vsak k vkoraka v salon, je tvoja potencialna stranka - pa magar če pride samo na WC!

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm bom še sam dodal svoje ne tako slabe izkušnje, ki so sicer iz leta 2000 ko sem kupoval motor. Pri AS-u so mi brez najmanjših težav dali Hondo XX za cel dopoldne. Edino kar mi je bilo čudno je to da so me opozorili da ni kasko zavarovana.

Pri Odarju sem tudi dobil Hayabuso za recimo pol ure, čeprav so bili na začetku zelo panični ko so po telefonu zvedeli kaj hočem.

Kje je trik ? Motor sem kupoval z ženo ! In čisto enostavno je povedala da mi že ne bo pustila kupiti motorja, če ne bo imela prilike sedeti zadaj.

Trik pri Odarju je bil pa tudi ta, da sem se z XX iz AS-a pripeljal tja in potem je bilo vse v najlepšem redu.

Čisto na koncu pa še tole. Kupil sem pri Odarju in tako odličnega odnosa pri nakupu motocikla res nisem pričakoval. Tip (Mare) je, ko sem mu rekel po telefonu da sem se odločil za Suzuki prišel do mene v službo, da sva napisala dokumente, predno mi je motor dobavil mi je domov prinesel vse za registracijo. Skratka vse naj naj.

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobno izkušnjo s prijaznostjo prodajalcev imam jaz iz TC-motoshopa.....vse tri motorje , ki sem jih nabavil pri njih sem dobil zrihtane,svetleče,z vsemi potrebnimi papirji in seveda z obveznim krogom,ki mu je prisostvovala boljše polovica.

Tko pač je......in prav zaradi tega kupujem pri njih....nekdo drug pa pri kom drugem,pa naj gre za motorje,ali pa smao za ketensprej.......

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Brez zamere, ampak tisti, ki bo odlocno pristopil bo sigurno resneje obravnavan.

Kako žalostno. Namesto da bi poskušali prepričati tistega, ki (HIPOTETIČNO; Pahorini, vem, da si imel pol miljona v žepu in ne govorim o tebi) magari pride v salon popoldne z otrokom zato ker je šla žena k frizerju, in še ni navdušen motorist, se - kot praviš prodajalci - resneje ukvarjates takšnim ki pride v štacuno, zdrdra naročilo in gre ven.

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno imajo v vsakem salonu vec firbcev kot kupcev. Prav zato sem rekel, da bi lahko imeli enega studenta za pomoc med glavno sezono. Ta bi vsakega oblajal in z njim debatiral.

Sigurno ni isto ce prides in poves kaj hoces (ne zdrdras), kot ce gledas malo coperje, pa sportase, pa kak skutercek, malo postikas se pri gumah,... Odlocnost pomaga, ne samo tu, tudi drugje v zivljenju! Sploh pa vsak motorist, razen tisti, ki je zadel na lotu kar nekaj casa izbira model in ima v glavi ze sliko ali bi se vozil na coperju ali skuterju,... Za to pa obstajajo katalogi, testi, internet ( Motosvet!) in dolge zime!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj ob 17. uri sem pripeljal domov ta novi motocikel. Ni sicer CBR 900 RR ampak CBR 1100 XX. Kupil sem ga pri Habatu. Ko sva sla tja s Tadejem en dan prej samo firbcat, se mi je sam lastnik posvetil za celo uro. Danes pa sem ga kupil. Ker sem placal z gotovino, mi je dal zraven se nosilec Kappa in kovcek Givi (52 litrov).

Se pred tem sem se pa se enkrat oglasil v AS-u, kjer pa je bila stvar bisveno drugacna. Gospod Belovic (vodja podaje)se mi je 100% posvetil, mi odgovoril na vsa vprasanja, razkazal motorje v salonu,..

Vsem, motosvetovcem, ki ste me podpirali na se zahvaljujem. No nekaj sem vas spuznal vceraj na 3M in pred Maksijem, za Twina mi je pa zmanjkalo casa, sem moral iti domov se mal sincka vozit.

Miran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....velik sreče in veliko kilometrov,pa seveda čimprejšnje snidenje na 3M.....

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vceraj ob 17. uri sem pripeljal domov ta novi motocikel. Ni sicer CBR 900 RR ampak CBR 1100 XX.

Kdaj bova zamenjala za en krog?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica, svašta. Pa sej Pahorini ni nabavil ku*be da bi jo kar tako posojal?!...

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica, svašta. Pa sej Pahorini ni nabavil ku*be da bi jo kar tako posojal?!...  

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

A da ne? Pa saj nisem rekla, če mi ga posodi.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A da ne? Pa saj nisem rekla, če mi ga posodi.

Popolnoma pravilno ... gre za zamenjavo ... ne za posojo ... ampak pokušino :) :roll: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evil: AS sucks :evil:

Tudi sam imam podobne izkušnje z AS-om, pa mam vseeno Hondo ....

A zakaj,.....zaradi gospe Vombergar v Kranju, ki je nadvse prijazna,...

enako velja tudi za gospoda......o obeh samo pozitivno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se zdi edino malo smesno, da clovek stopi v salon, pogleda okoli, prodajalec na drugem koncu, ti se zapicis v en tocno dolocen motocikl, ko pride do tebe, mu poves, po kaj si prisu, pol se pa diskretno odstrani in te od strani opazuje kot nekega gasterbeiterja, ki si bolj zasluzi vbogajme kot da bi kaj prisu kupit, in to samo zato, ker sem star 20 in ker mi po njegovi logiki nikoli vec v lajfu ne bo padlo na pamet, da stopim v salon in gledam nove motorje, ker najbrz nikoli v lajfu ne bom mel dovolj dnara, da bi lahko kupu nov motor. pri tem pa razmisljam, da bi res vzel nekaj novega, ce bo v prihodnjega pol leta slucajno kaka akcija....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:arrow: Ja, ne.. Prideš not, pa vsi bulijo v tebe, da ti je, če res nimaš v tistem trenutku glih namena motor "skeširat" kr nerodno. Nakup sicer načrtujem šele 2003 spomladi,zdaj pa se malo pasem, pa primerjam, pa to.. Pa se mi zdi, da me ful čudno gledajo.. V MB bi pohvalil Stupita, Šerbinek-NOVO in Integro.. Pa Moto Vogal je kul.. Potem pa še mogoče DKS, nazadnje pa Avto Triglav.. Pr Moto Jetu pa so ponavad tud kr fajn. Suzukijev pa si še nisem uspel ogledat.. Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
:arrow: V MB bi pohvalil Stupita,

Tam kupil celado (nzi) . Imajo veliko izbiro ostale opreme.

Prodajajo motorje triumph, tomos ter skuterje....ampak ne me drzati za besedo, ker sem oci pasel na celadah takrat. (:-]

Pa Moto Vogal je kul

tam sem prvic sedel na Monstru 900. In to je zakolicilo mojo izbiro motorja.

Ales ima tam par kar starih primerkov Ducatijev....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!