Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
moto rider

Kdo je s'noč kej dingl-dong?...

Recommended Posts

moto rider

Zarad' mene, lahko tud' p'rjateljčka(o) naznan'te!!! :hmm:

J'st nisem...

Edited by fičo

SiR

vsaka država, ki ima fičota, je zelo bogata

Leon

Sanda7 pridi na Janče bosta s fičom nadoknadila.

Če bo premalo zate se javim za naslednjega. Lahko pa še Tanjuško nagovoriš, ko se malo več vkup družita.

P.S.: Snoč nisem.......žene :whistle:

SiR

a si mal temo falil :hmm:

rajš povej a si al nisi

al pa bod tih :angry2:

a tako, kot ti? ;)

Sanda7

Sanda7 pridi na Janče bosta s fičom nadoknadila.

Če bo premalo zate se javim za naslednjega. Lahko pa še Tanjuško nagovoriš, ko se malo več vkup družita.

P.S.: Snoč nisem.......žene :whistle:

ma če Tanjuko sabo vzamem se bojim da bom sama brez ostala :D

za to bom rajš probala danes not prinest vreme je že na moji strani,sicer pa tega ne morš nikol not prinest :grrr

premza
...sicer pa tega ne morš nikol not prinest :grrr

Hvala za te spodbudne besede. Jaz se pa že 20 let šparam v upanju, da bom enkrat vse not prnesu... <_<

...aja, jaz tud nisem s'noč nič dingl-dong! :D

Thundercat
kej dingl-dong

kaj vse šteje pod to?

analno, oralno, vaginalno, zoo, sam-s-sabo...itd. :D :P

Sitko

Jest sem pa ta teden skoraj vsak dan vigi-vagi. :P

:worship: :worship:

Skoraj v ponedeljek, skoraj v torek, skoraj v redo, skoraj v cetrtek, skoraj v petek, itd :lol1:

Sanda7

Čez dan ne šteje.

za kaj pa ne sej je bla skor tma k sem rolete dol spustila

mogoče bi bilo primerno napisati tudi čas da vidmo gdaj smo slovenci najbl aktivni ena anketa kao

Provokator

A šteje samo dingl-dongl, in samo sinoči??

Ker jaz sem cingl-congl, pa še to podnevi........ :? :?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• smasher
      Torej, malce za razpravo, morda bo tukaj bol zrelo ker ni o motorjih ali kurjenju gum... Ali je 5G omrežje sploh potrebno? Se komu zdi da trpi pri 4G ? Je potrebno postavit anteno vsakih ...morda 100m? Eni fantje ki niso glih zvežbali stavkov za "šou"  
    • smasher
      kaj je bolje da izoliram izpušno cev ali zavorno cev, ker me muči da sta zelo blizu in kolikor vem ni najbolje gret zavorno tekočino. (ni vidno, placa dovolj, ugodna rešitev, morda trakovi, lahko je tudi kakšna senvič pločevina)  
    • bugy2004
      Kupiš štroma 1000 pa je zadeva rešena.
    • Andrej P
      Pa še moje skromno mnenje. Imam V stroma 650 - leto dni star, 10kkm. Zelo dober, uravnotežen motocikel, predvidljiv, lahko vodljiv, prostoren, tudi za dva (dobra nosilnost, nastavljivo vzmentenje zadaj). Meni položaj sedenja zelo ustreza. Velik sem 180. Naravno sedenje, neutrujajoče, primerno za dolge ture brez ustavljanja. Poraba malo več kot 3.5l - zelo ekonomičen. Priporočam nakup. Primerjava z MT07 - veliko bolj športno sedenje in poskočen motor. Torej V-strom za cruzanje in potovanja - MT07 za bolj športne užitke. Prostora za sopotnika neprimerljivo manj. Krajša medosna razdalja - več tresenja, bolj nemiren v vseh pogledih - tudi pri polaganju. Razmišljam o prodaji mojega V stroma. Ce koga zanima, naj se javi. Razlog - malo premalo moči pri kakem prehitevanju od 90kmh dalje (posebej če se cesta vzpenja), kjer rabiš kak hiter skok. Tudi na avtocesti ravno ne blesti. Pri 130kmh - 6000rpm in kar konkreten rrrrrrr. Ne vem pa, kaj naj kupim, da bo združilo lastnosti mojega z dodatkom, ki ga želim imet, torej malo več moči, oziroma pospeška v hrib od kakih 90kmh dalje in več udobja na ac. Predlogi dobrodošli!
    • izibajker
      Za prenočišča obstaja tema "Kje prespati" oz. zgoraj v modrem oknu imaš link "prenočišča: MS vodič". Pred kratkim sem dodal eno v Puli, če ti ni to predaleč od Plominke. Sicer pa zdaj, ko je že konec glavne sezone, ni nikjer na obali noben problem najti....
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!