Skoči na vsebino

Kdo je s'noč kej dingl-dong?...


moto rider

Priporočene objave

... DAMI, nea ga seri... ti dam zdele eno 22 letnico... pa bo isto kuj ŠPRIC.....

ti pa lih veŠ kajkŠna je razlika med 20 in 35 letnico, pajade....20 letnica leži pa čaka...35 in čez letnica ti radi sveeeeeeeeeee!!!!
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa lih veŠ kajkŠna je razlika med 20 in 35 letnico, pajade....20 letnica leži pa čaka...35 in čez letnica ti radi sveeeeeeeeeee!!!!

to se zato tako potrudi, ker misli, da ti je zadnjič, pa ti hoče čimvečje veselje naredit ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kašne kondicije, šele sedaj jo imamo, pr 16 je blo sam not-vn in špric ene 5x na noč....zdej pa lahko drgnemo in drgnemo!!!Pa se sprašuješ zakaj začnete garati? Pismu, do sedaj vam ni blo treba, k se je nam mešalo, ja zdej se pa vam.....
mhm ja drgnete ja, pa 1x na noč, potem ste pa zmatrani, ko da bi pol vinogradov na Goriškem prekopal :lol1: Popravljeno . Popravil mojamiska
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr misli si miška, kr....sam tolažiš se...nismo tok hitro zmatrani a weš....sam dišat na mora :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr misli si miška, kr....sam tolažiš se...nismo tok hitro zmatrani a weš....sam dišat na mora :smoke:

pol mora pa bit mlajša, menda po vaših dognanjih takrat še diši :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol mora pa bit mlajša, menda po vaših dognanjih takrat še diši :P

Zelo pravilno razmišljaš mala, a veš, mlada diši po ribi, stara pa smrdi po ribi....... baje najnovejše dognanje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko bom reku:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo pravilno razmišljaš mala, a veš, mlada diši po ribi, stara pa smrdi po ribi....... baje najnovejše dognanje :)

Sam problem je, da se te mlade ribice rade izmuznejo dobrim starim ribičem celo mreže jim strgajo (beri žep) :P . Aha, kaj pa zdaj :) ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. zato je pa bolje staro ribo direkt na harpuno, pa nej ti uide če more (hoče).... hahahaha

p.s.

Mojamiška, s čim pa sem se ti tako prikupil , da sem od tebe en plus zaslužil... :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam problem je, da se te mlade ribice rade izmuznejo dobrim starim ribičem celo mreže jim strgajo (beri žep) :P . Aha, kaj pa zdaj :) ?

Ej mala saj ni važn, dnar itak pride pa gre...... ribica pa je le ribica in bolj je polzka, boljša je :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa lih veŠ kajkŠna je razlika med 20 in 35 letnico, pajade....20 letnica leži pa čaka...35 in čez letnica ti radi sveeeeeeeeeee!!!!

Dami Še to,anim_26.gif

Dami še to... Pri 17.-h se puncam menja glas iz >NE< na >DA<.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. zato je pa bolje staro ribo direkt na harpuno, pa nej ti uide če more (hoče).... hahahaha

p.s.

Mojamiška, s čim pa sem se ti tako prikupil , da sem od tebe en plus zaslužil... :D

Napača :) , do prikupil ti še en mal manjka :P . Tisto je bilo za umetniški vtis :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej mala saj ni važn, dnar itak pride pa gre...... ribica pa je le ribica in bolj je polzka, boljša je :)

Veš darling je še ena resnica tudi starejša ribica je bolj polzka, če je ribič mlajši :rolleyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa preden ti iz rok spolzi te še fino z repom sklofta po uobrazi... ane, miši?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismu, pol ure me ni pa ste čist temo zamenjali...

aja.......odgovor na temo je: DA :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dami, brez tebe ni nč ... tale mm po svoje vleče, tko k tipično ženšče se ne zna držat začrtane smeri ... :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa preden ti iz rok spolzi te še fino z repom sklofta po uobrazi... ane, miši?

aa, ne uporabljam te metode, preveč umazano. Imam druga bolj učinkovita orožja :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dami, brez tebe ni nč ... tale mm po svoje vleče, tko k tipično ženšče se ne zna držat začrtane smeri ... :P :lol:

Sej veš kako je z ribicami.........hops in odplava...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dami, brez tebe ni nč ... tale mm po svoje vleče, tko k tipično ženšče se ne zna držat začrtane smeri ... :P :lol:

ženšče ti na nosu zraslo, žlehta :angry: , pa tipična tudi nisem bila nikoli. Očitno so na tvojem meniju samo take, pa misliš, da smo zdaj vse iste :P . Ne vlečem nikamor posebej, sem še na istem tiru in zakaj se pri tolk pišočih ravno vame zapičiš. Uff, kako tipično za nekoga, ki je ... :lol1: . A ja, pa še to, ko smo že pri tej temi, a si ti tudi kaj sinoči ...:P

Popravljeno . Popravil mojamiska
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ATT: mm

1. jap, ženšče ... like all the rest ;)

2. po pisanju sodeč si fejst tipična ;)

3. na mojem meniju je zelo veliko jedi ;) različnih okusov, zaključek pa le eden ;)

4. tvoji tiri (tipično za žensko) so pač speljani po svoje

5. če sm sinoči? no, na to ti pač ne bom podal odgovora ... ;):P

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!