Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• KennyJR
    • Tex
      Bunkice niso problem, so samo za feeling da se bližaš .... Štender je štala, ko ga zahaklaš kam v kakšno luknjo te lahko mimogrede snede, nima "lufta" .. reši zaenkrat z gumico, bo mir in pol na posezonsko menjavo vzmetenja .. žal je očitno res en japonček z 55 povrečnih kg dizajniral zadevo .... sem večkrat v prvih 3 mesecih (ko sem bil na stock vzmetenju) boga prosil, naj že bo konec ovinka ... ampak to je blo novo vzmetenje in na max obremenitvi (2 + max kufri) .. Edit: + pakla je/zna bit zajebana za mopet in pilota .. 
    • 25cm
      Drsam z bunkicami seveda, sm naredu ravnokar eno Paklo, pa jih pol manjka. Motor mam 1 teden, se še privajam nanj. Ni problem se dajo dol, ali jim bom pa zamenju za krajše. Sam štender, pa res neprijetno zagrabi v ovinku.  Hvala za nasvete. 
    • hy650
      Kar sem napisal še vedno velja.... Očitno bi nekateri radi zapravljali in ne upoštevali preverjene rešitve. Zelo spodoben stabilizator se  pri LKtajcih dobi za dokaj malo denarja....
    • Tex
      Gumica (odstranitev/predelava le te) na centralcu ( kot je @krucymucy omenil) bo zadnji del centralnega (kjer lahko "zahaklaš" asfalt) dvignila vsaj 2cm, dovolj .. Vzami wilbers paket, Čarman ima ponavadi konec sezone za cca 600€, ne me za besedo držat, preveri .. če dosti voziš z različno obremenitvijo (sam, sopotnik (zaželjeno sopotnica), sopotnik(še bolj zaželjeno sopotnica)+ful kovčki), da rabiš dosti spreminjat sag, pol doplačaj za hidravlični španner .. drugače bo treba nihajko podirat, če boš hotel spreminjat prednapetost .. Se ti bo splačalo, brez skrbi, če sedaj vlečeš vse po tleh .. Edit: a drsaš z "tačkami" po asfaltu ali z "footpeg feelersi", torej z "navpičnimi palčkami" z bunkico na koncu?
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!