Skoči na vsebino

Akcije, razprodaje


Priporočene objave

naslov kje ta moto charli je,prosim ?

Tržaška obvoznica iz smeri Kp proti morju. Izhod za Stadion. Čez cca 100m na levi strani. Naslova ne vem, ampak ne moreš falit.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če bo tole od Planet Bike v Trstu držalo. Sem bil pri obeh, pa nisem ravno kake hude razlike pri čeladah videl. Pri tem, da os mi pri Charliju hoteli neko čudo na glavo nataknit in niso imeli nobene številke zame :kva2: Saj ne da so pri Charliju slabi, samo kaj, ko nimajo ravno kake nore izbire, glede večjih številk pa sploh, karkoli sem vprašal je bil odgovor standarden, povejte pa bomo naročili.

V PB mi je pa potem tip, ki se je huuuddooo dobro na Arai čelade spoznal, brez problema Arai čelado svetoval in pol tudi prodal, pa čeprav niti v sanjah nisem hotel Arai kupit ($$$ :BUA: ), no sam sem dober popust dobil.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kje se mi bolj splača kupiti čelado: v Sloveniji ali v Avstriji (mam glih eno šanso da grem tja), zanima me model Nolan n-93, pa če ma kdo izkušnje s to čelado oz. če je v redu ?

hodim dosti po A trgovinah in nisem zasledil ugodnejsih cen Nolan celad posebej sedaj, ko je razprodaja pri Compacu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmo, ko bom jest opremo kupoval boš šel ti z mano, OK :D .

ma tudi lahko :grim ji bom že kšn dan omenu d če da kej scontota k bom prjatla prpelu :naughty: sej bo dala gvišno, čene kupim pa jst :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmo imaš jutri kaj časa? Jaz imam namen jutri v Gorico skočt pa če pravš da si dobra stranka, te z veseljem s sabo vzamem....potem seveda sledi :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmo še mene poklič če bosta šla mam namen ene hlače al pa škorne kupt oz še ne vem kaj neki, dnarja viška hod pa je najbl pametno da dam v opremo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mi je pa potem tip, ki se je huuuddooo dobro na Arai čelade spoznal, brez problema Arai čelado svetoval in pol tudi prodal, pa čeprav niti v sanjah nisem hotel Arai kupit

Sem vesel, da si vesel glede celade rudib, prav zato pa so trgovci! Samo lahko bi pa ti kupil karkoli drugega in bi bil ravno tako ali se bolje zadovoljen. Namrec zanima me nekaj drugega... ce si zdej od trgovca izvel vse o arai celadi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Sandy7 soddplah: Če mislta kej nabavljat lahko grem z vami ni problema :grrr Samo dopoldan, popoldan bol težko ker se furam, jutre pa sploh če ni džja... Al pa lahko grem z vami no :hmm: Pkličte me kej pa se zmenmo kdaj in kje se dobimo... GSM v profilu ;)

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namrec zanima me nekaj drugega... ce si zdej od trgovca izvel vse o arai celadi!

Aha. Prodajalci Arai čelad imajo izgleda istega učitelja kot tisti, ko Amway al pa Zepter posodo prodajajo. :lol1:

Se sploh ni dalo utišat tistega italijana, je govoril in govoril, da je bla prej štacuna zaprta, preden je končal. Pa celo je razstavil pa povedal kako se namaže pa kako se menja vizire pa kje pa kako se jo umiva pa... v glavnem kot pri Pintarju, samo v italo/angleščini, tip obvlada. :yea2:

lp

Rudi

Popravljeno . Popravil rudib
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali se mi splača it kombinezon kupovat v moto pignolo? približno kolk manj me bo stal, kot pa bi me, če bi ga kupila pri nas?a so ze posezonski popusti? drugače ga mislim kupit na vranskem (spyke) - po meri. a mislite, da bo tam tudi kaj znižanja?

pa kje točno sploh je ta moto pignolo, ker sva ga ze iskala pa ga nisva našla :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupit na vranskem (spyke) - po meri. a mislite, da bo tam tudi kaj znižanja?

"po meri" običajno ni znižanja, ker ni razprodaje, ker ne delajo na zalogo ... mogoče ti drugega potem naredijo kaj ceneje, a dvomim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu bi kupila pač številko,ki bi mi bila najbolj prav, ampak oni bi mi ga popravili tam kjer bi mi bil prevelik/premajhen. V začetku oktobra bodo še šivali modele te sezone. In zanima me ali misliš, da bodo ti stari modeli, glede na to, da se sezona izteka kaj cenejši? najbrž ne kajne?

kaj pa pignolo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu bi kupila pač številko,ki bi mi bila najbolj prav, ampak oni bi mi ga popravili tam kjer bi mi bil prevelik/premajhen. V začetku oktobra bodo še šivali modele te sezone. In zanima me ali misliš, da bodo ti stari modeli, glede na to, da se sezona izteka kaj cenejši? najbrž ne kajne?

Glede na to, da gre za "modne" izdelke, bi človek pričakoval nižjo ceno. Najbolje storiš, če jih pokličeš in vprašaš. Jaz sem lani kupil avgusta kombinezon pri IMOB Racing v Miklavžu, so bile zadeve orenk znižane, recimo jakna je bila s cirka 60 ali 65 jurjev znižana na cirka 45... Hlače pa mi je naredil po meri za 45 jurjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

K je naslov teme akcija jst upam da se to nanaša na popuste, pa me zanima kdaj se začno znižanja v Italiji k mam namen jt kupt kombinezon?

Ali se bolj splača počakat sejem IMOT, k je ob koncu januarja 2005?

Sam tm je verjetnost da nau nč cenej, pa še vse bo šlo na hitro in ni toliko časa za zbirat ta pravo stvar k ti prej vse poberejo, vsaj na dosedanjih sejmih je bilo tako!

Vsem poznaval-cem/kam sem hvaležn na odgovoru,

lp

Mič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K je naslov teme akcija jst upam da se to nanaša na popuste, pa me zanima kdaj se začno znižanja v Italiji k mam namen jt kupt kombinezon?

Ali se bolj splača počakat sejem IMOT, k je ob koncu januarja 2005?

Sam tm je verjetnost da nau nč cenej, pa še vse bo šlo na hitro in ni toliko časa za zbirat ta pravo stvar k ti prej vse poberejo, vsaj na dosedanjih sejmih je bilo tako!

Hojla.

Mene tudi in še zmer zanima če se splača it na IMOT pogledat in če je res drastično ceneje,al greš tja bol na izlet??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tudi rad vedel, če so kakšne večje razlike v cenah, ker imam namen kupiti kar precej stvari..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje izkusnje iz prejsnjih imot-ov, oziroma trend imot-a: iz leta v leto slabse, poceni robe ni, razen tiste "ž" kategorije, ki pa je ne privoscim nikomur.

imot me ne bo vec videl. poceni stvari in zelo kvalitetne ste zamudili, jo je bilo na intermotu na tone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... Škoda! Če je pa tako, bom pa tudi jaz razmislil, če se mi sploh splača hodit tja. A to pomeni da so cene primerljive z našimi, ali je vseeno nakup tam kaj bolj ugoden? Ker če ni nobene razlike bom denar, ki bi ga zapravil za potne stroške, ipd. raje pridal k proračunu za opremo in si tu nabavil kaj boljšega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... Škoda! Če je pa tako, bom pa tudi jaz razmislil, če se mi sploh splača hodit tja. A to pomeni da so cene primerljive z našimi, ali je vseeno nakup tam kaj bolj ugoden? Ker če ni nobene razlike bom denar, ki bi ga zapravil za potne stroške, ipd. raje pridal k proračunu za opremo in si tu nabavil kaj boljšega..

Se kr s tabo strinjam,

lp

Mič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje izkusnje iz prejsnjih imot-ov, oziroma trend imot-a: iz leta v leto slabse, poceni robe ni, razen tiste "ž" kategorije, ki pa je ne privoscim nikomur.

imot me ne bo vec videl. poceni stvari in zelo kvalitetne ste zamudili, jo je bilo na intermotu na tone.

Tole je res le če kupuješ opremo zvenečih imen (Dainesse, IXS, .........) vendar je prepričanje folka pri nas da vse kar ni od teh proizvajalcev ni vredno nič. Kot recimo wintex katerega katalog sem pred leti prinesel iz IMOTA in so vsi samo zmajevali z glavo rekoč pusti to to je škart in podobno, no ja danes pa taisti primerki nosijo njihovo opremo in jo hvalijo na vse pretege.

Res je da je gor vsaj 50% robe škarta in tak je tudi vtis če sejem samo preletiš na hitro. Dobi se kvalitetna roba za nas nepoznanih proizvajalcev ki pa ni nujno slaba.Moja je lani kupila jakno iz Cordure za 100EUR pa če je kdo nejeverni tomaž lahko pride pa mu jo pokažem in naj ugotovi kaj ji manjka, jaz dobil SIDI škornje za 45EUR pa še kaj bi se našlo. Recimo oprema UVEX je bila lani zelo ugodna, Alpinestars motocross škornji so bili preračunano 40 000SIT

Samo je treba iskat pa kupovat po pameti ne pa po barvah pa kako bo kakšna stvar pasala k motorju. Jaz grem letos definitivno gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LETEČI TO JE TO! :OK: BRAVO! :yea2:

Tak odgovor sem iskal.Enostavno realno sliko.Sem od parih same negativne stvari slišal.Da ni nič pametnega.Kej dobrega pa niso znali povedat.V avstrijo al pa italijo se ti tut ne splača hodit za eno stvar...če pa združiš prijetno s koristnim se ti pa splača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to,zadnje dneve IMOTa so cene spet malo nižje,kar je popolnoma jasno,vsak trgovec se hoče rešit robe,vsaj tiste ki je še ostala!Druga plat je pa,Kdor prej pride prej melje! :?

DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kakšne izkušnje pa kaj imate z nakupi v Louisu......... Kar se tiče samih akcij oziroma razprodaj, kdaj je najpametnejši čas za nakup opreme, npr. kombinezona, čelade, škornjev...............

Vsakršne informacije dobrodošle!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!