Skoči na vsebino

Akcije, razprodaje


Priporočene objave

eno vprašanje za vse k ste kdaj zavil v louis...

gledam katalog... ena cena.... :?

gledam internet... druga cena... :?

kolk katera cena drži v praksi, ker se pač zavedam da so nekatere cene zgolj zato da se privabi kupce pa je na koncu glede tega bol razočaranje ker so itak mel sam tri kose tistega artikla k je pocen :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se enkrat septembra tam okoli smukal pa sem našel ene čevlje za 7000 sit.So čisto vredu...jim nič ne fali...kakšni ledvični pasovi so bili pa tut kar dragi.Mislim dani bilo nobenega popusta.Kakšne stvari so bile pa zelo drage.Vsaj več izbire imajo kot pa pri nas k eno firmo furajo do konca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

je kdo zadnje case kaj hodil po tujini in ima kaksne nove informacije o akcijah v tujini?

thanx, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..........bil pred novim letom v Louis - Graz.........dobre popuste majo....

pa verjetno še trajajo,glede na podatke nan njihovi strani......

ajde.......

Verjetno si doma iz okolice Maribora, da imaš Graz bližje. Mi hodimo drugače v Celovec ali Beljak cene pa imajo res super. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno si doma iz okolice Maribora, da imaš Graz bližje. Mi hodimo drugače v Celovec ali Beljak cene pa imajo res super. :)

Serbus!

kam pa hodite v Celovec?

LP Jaša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello,

je bil kdo že letos v Trstu v kakšni trgovini (Moto Racing, Pikappa Moto di Roberto, PlanetBike, Moto Charlie, Moto shop di Scoccimarro, Motosprint), ki bi lahko kej povedal kakšni popusti so, ali so že mimo pa je samo nova kolekcija 2005 na zalogi?

LP

Mič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v alternativi moto imajo že po moje vso kolekcijo 2005 na zalogi sploh kar se tiče daineze,neki jo je tud že v moji garderobi.

poleg tega pa mi je ta trgovina trenutno na prvem mestu od ostalih naštetih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

naslednje sem danes dobil:

MT-01 Präsentation bei Motorrad Klug

Die neue Yamaha MT-01 kann man mit Worten kaum beschreiben. Atemberaubend trifft wohl noch am ehesten zu. Erst in voller Grösse wird einem der Sinn dieses Eisens bewusst. Muss man gesehen haben. Wer sie noch nicht live erleben durfte, bei Motorrad Klug habt ihr am 4. und 5.Feber 2005 die Gelegenheit dazu.

Im Zuge der MT-01 Präsentation feiert das Fahrzeughaus Klug auch sein 15-jähriges Jubiläum. Grund genug für den Chef ein feierliches Versprechen abzugeben: "Wer nicht kommt ist selber schuld, auf ALLES gibts leiwande Aktionen!"

Wann&Wo?: Am 4.Feber 05 von 8-18 Uhr und 5.Feber 05 von 9-15 Uhr bei Motorrad-Corner Franz Klug, Harterstrasse 94, 8053 Graz, Tel: 0316/27 85 58, www.motorrad-klug.at

se karta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa b´rd?! se prevod in VIP-karto? :devil:

- prezentacija MT-01 (upam da ves kaj je to)

- v graz-u (upam da ves kje je to)

- pri Motorrad-Corner Franz Klug, Harterstrasse 94, 8053 Graz (upam da tega ne rabim prevajati)

- paralelno s prezentacijo se 15-letnica doticne firme in iz tega razloga bi nanj bili neki popusti (ker je v tej temi debata o takih zadevah, comprende?)

- se datum: 4.Feber 05 von 8-18 Uhr und 5.Feber 05 von 9-15 Uhr

se abreviirana verzija:

MT-01 Präsentation bei Motorrad Klug

Im Zuge der MT-01 Präsentation feiert das Fahrzeughaus Klug auch sein 15-jähriges Jubiläum. Grund genug für den Chef ein feierliches Versprechen abzugeben: "Wer nicht kommt ist selber schuld, auf ALLES gibts leiwande Aktionen!"

Wann&Wo?: Am 4.Feber 05 von 8-18 Uhr und 5.Feber 05 von 9-15 Uhr bei Motorrad-Corner Franz Klug, Harterstrasse 94, 8053 Graz, Tel: 0316/27 85 58, www.motorrad-klug.at

zdaj bolj jasno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, hvala ti, ne bom pozabil tvoje nebeške dobrote, in odpusti nam grešnikom ki ne šprehamo :friend1:

Drugače pa za vse ostale, ravno ugotavljam na Louisovi strani da imajo hude popuste...hlače Rukka gore-tex=200€ (prej dobrih 300€), škornji SIDI nekateri znižani tudi po 50€ itd. itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

mogoce pa koga pogreje, citiram 1000ps.net:

Suzuki V-Strom - Jetzt inkl. Holiday Kofferset zum Sonderpreis

Die beliebten V-Stroms von Suzuki bekommen für die Saison 2005 ein Holiday Paket spendiert. Das Holiday Paket beinhaltet Top-Case, Seitenkoffer, Hauptständer und Heizgriffe. Eine Komplettaustattung sozusagen. Das Rechenbeispiel von Suzuki kann sich sehen lassen:

Suzuki V-Strom 650 Listenpreis: 7.990 Euro

Suzuki Holiday Paket Preis: 1.135 Euro

Gesamtpreis: 7.666 Euro !!!

Suzuki V-Strom 1000 Listenpreis: 11.599 Euro

Suzuki Holiday Paket Preis: 1.135 Euro

Gesamtpreis: 10.777 Euro !!!

Ich war beim Rechnen nie der Rechenkönig, hab hier aber sofort geschnallt das was nicht stimmen kann. Tourenfahrer können sich das Rechenbeispiel gerne von ihrem Suzuki-Händler nachrechnen lassen.

torej v-strom 650 in 1000 respektivno € 7.666.- in 10.777.- z 3 kufri, centralnim stojalom in grelnimi rocicami. vec info in izracun ponudbe pri suzuki dealerju vasega zaupanja - v AUT, ne v SLO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....škornji SIDI nekateri znižani tudi po 50€ itd. itd.

Jaz sem svoje v Louisu v Grazu pred 12 dnevi nabavil z 125 EUR popusta (iz 340 na 215). Tako da se splača pogledat. Mogoče še majo kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

A je kdorkoli kjerkoli zasledil kakšne akcije oz. popuste na opremo? Rabim usnjeno jakno pa hlače pa obuvalo pa rokavice...

Kakršnekoli informacije dobrodošle! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdorkoli kjerkoli zasledil kakšne akcije oz. popuste na opremo? Rabim usnjeno jakno pa hlače pa obuvalo pa rokavice...

Kakršnekoli informacije dobrodošle! B)

Ravno v soboto so imeli v Louisu znižanje jaken hlač (cordura in leder) za 20%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdorkoli kjerkoli zasledil kakšne akcije oz. popuste na opremo? Rabim usnjeno jakno pa hlače pa obuvalo pa rokavice...

Kakršnekoli informacije dobrodošle! B)

Malo spremljaj na Louis.de, kaj se dogaja. Pa nasploh v Louisu vsak mesec posebej pripravijo posebno ponudbo znizanih artiklov, vcasih se najde kaj zelo ugodnega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdorkoli kjerkoli zasledil kakšne akcije oz. popuste na opremo? Rabim usnjeno jakno pa hlače pa obuvalo pa rokavice...

Kakršnekoli informacije dobrodošle! B)

bil prejšni teden gor jakna 113 euro-v.počakaj,do konec septembra,ko se začnejo akcije.ko dobim reklamo domov bom objavil. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na akcijske ponudbe LOUIS se lahko naročiš tudi preko spleta. Malo pobrskaj po njihovi strani in na levi strani najdeš Newsletter. Tam potem vpišeš svoje podatke in redno te bodo obveščali po e-pošti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!