Skoči na vsebino

Akcije, razprodaje


Priporočene objave

A je kdorkoli kjerkoli zasledil kakšne akcije oz. popuste na opremo? Rabim usnjeno jakno pa hlače pa obuvalo pa rokavice...

Kakršnekoli informacije dobrodošle! B)

Jaz sem po prvi varianti za usnjene hlače, jakno, rokavice in Gore-Tex škornje naračunal 240 tisočakov.

Potem sem si vzel čas, šel v nekaj trgovin in skombiniral ceno na 140.000 jurčkov. Roba 1A!

Splačalo se je! Pa sem bil fejst izbirčen!

Poizkusi še ti; Habat, TC Motoshop, STC Laba, pa malo Louis, pa Pingolo (Gorica) itd. Obrestuje se... :grim

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam namen kupit usnjenega dvodelca in sem rekel, da počakam do razprodaj... Sedaj ko pa sem si šel malo ogledovat po vseh Lj-mototrgovinah, sem opazil da so že dokaj izpraznjene(vsaj kar se kombijev tiče). Tko da ne preveč računat na kake izdatne popuste. Popusti letos ne bodo kaj nižji od 20%(izjemoma malo več). Poleg tega pa je tudi izbire že zelo zelo malo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi si kupla hlače racer adventure, pa so 43k sit... pa mi je to mal velik, zato upam, da bojo kaj znižane.

upanje zadnje umre. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi si kupla hlače racer adventure, pa so 43k sit... pa mi je to mal velik, zato upam, da bojo kaj znižane.

So že znižane za 15% - HMC. Samo ne vem, če imajo še vse št.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imajo v HMC-ju znizan sem ta izdelek al so ze zaceli z akcijami?

Celade od 15%-25% se mi zdi...

Jakne 20%( problem so stevilke-vsaj za usnjene-ostale so povecini vecje st.)

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celade od 15%-25% se mi zdi...

Jakne 20%( problem so stevilke-vsaj za usnjene-ostale so povecini vecje st.)

Lp!

Flight

Ah te akcije so mal shit :BUA: . Sm šel mal okrog pogledat. Na kratko povedano popusti so večinoma na nezanimive oziroma izdelke katere ne uspejo prodati čez leto. Sj če si resen, se da vedno zmenit za podobne popuste in to seveda na stvar za katero te res zanima.

pač spet moje mnenje :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

mene pa zanima kje je ta HMC?

pa mimogrede se lahko še v Habat Moto Center ustaviš ;)

majo tut na internetu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

motorradklinik leibnitz ima 15. & 16. marca hisni sejem; ce koga zanima.

predstavitev novosti vespa, triumph, ducati, honda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Pozdrav Motosvet!

 

V tej temi lahko prilepite kje ponujajo kakšne popuste ali imajo sezonske akcije, katere ste zasledili in bi jih želeli deliti z ostalimi. Saj vemo da je vsakemu po godu če ostane več € v denarnici.

 

Menim da bo tema zelo pripomogla k informiranju ljudi in marsikomu pomagala prihraniti denar.

 

Lep sneženi pozdrav :)

 

Keep on posting...

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej temi lahko prilepite tudi ugodne ponudbe, npr. kakor je bila nedavno pri Lidlu za podoblačila. Upam da bo tema zaživela saj bo v veliko pomoč mnogim.

 

Keep on posting...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav večina to že ve ampak vseeno, iz mojih izkušenj: VEDNO vprašaj trgovca za popust pa ti ga bo dal :D veliko krat tudi če je izdelek že v akciji... kar pogumno... :D Drugače pa [FC-Moto . de ] ima VEDNO kake akcije, če ne drugo čistijo ostanke iz skladišč  :)

Popravljeno . Popravil Lipek
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav večina to že ve ampak vseeno, iz mojih izkušenj: VEDNO vprašaj trgovca za popust pa ti ga bo dal :D veliko krat tudi če je izdelek že v akciji... kar pogumno... :D Drugače pa [FC-Moto . de ] ima VEDNO kake akcije, če ne drugo čistijo ostanke iz skladišč  :)

točno tak! :D,..ker če de šteja to odate de moga spiste keko boš ti šteja..če ne pa de pač na slaben :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!