Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
AREA

Akcije, razprodaje

Recommended Posts

Kmet2

točno tak! :D,..ker če de šteja to odate de moga spiste keko boš ti šteja..če ne pa de pač na slaben :closedeyes:

A lohk prevedeš v slovenščino :P

Jetam

točno tak! :D,..ker če de šteja to odate de moga spiste keko boš ti šteja..če ne pa de pač na slaben :closedeyes:

Daj, naslednjič poskusi v slovenščini .

Sem nekajkrat prebral, pa nisem nič razumel

Ninč

o ne... tole je prleško narečje :grim

hotu je sam povedat, da bo trgovec robo prodal... s popustom ali brez :P

MARE 65

o ne... tole je prleško narečje :grim

hotu je sam povedat, da bo trgovec robo prodal... s popustom ali brez :P

Saj načeloma smo fanta razumel, pa ga mormo vseen mal zezat, najbolj, da odpremo temo narečja pa, da ugibamo kaj je kdo povedal   ;)

NinjaRider04

...malo se mi je mudilo ko sem pač tisto zgoraj napisal..bom drugič tak napisal da boste vsi razumeli..drugač pa sem ČISTO KRVEN PRLEK! :D:smoke:

semering

Pozdrav Motosvet!

V tej temi lahko prilepite kje ponujajo kakšne popuste ali imajo sezonske akcije, katere ste zasledili in bi jih želeli deliti z ostalimi. Saj vemo da je vsakemu po godu če ostane več € v denarnici.

Menim da bo tema zelo pripomogla k informiranju ljudi in marsikomu pomagala prihraniti denar.

Lep sneženi pozdrav :)

Keep on posting...

Še en internetni motorist!

(Pa ne želim biti nesramen, še manj žaljiv... .)

Edited by semering

Miha X

Danes je bii v Yogiju 25% popusti, zato sem se odpeljal pogledat, če imajo kaj za mene. Ko sem videl dve dolgi vrsti pri blagajni sem obupal, in se odpeljal novim kilometrom naproti. Sreča da me ni dež dobil, ko sem doma parkiral, se je pa uscal do amena, pa še mal toče je bilo.

20170513_113200.thumb.jpg.cc54b416cdfc8ead1285d9daae57e5ee.jpg

tomaz69

V soboto je spet ista "akcija".  Gre kdo mogoče in bi mi bil pripravljen kupit 3x PDL spray za verige, se že splača s 25% popustom :) ? Sam sem zaseden, bom pa v torek dopoldan na servisu v LJ in bi lahko prevzel....

lucif3rka
21 minutes ago, tomaz69 said:

V soboto je spet ista "akcija".  Gre kdo mogoče in bi mi bil pripravljen kupit 3x PDL spray za verige, se že splača s 25% popustom :) ? Sam sem zaseden, bom pa v torek dopoldan na servisu v LJ in bi lahko prevzel....

Se zna zgodit da bom šla pogledat za rokavice, pa lahko še sprej vzamem. Mam pa delovno soboto, lih v btc sicer, zato težko za zihr obljubim. 

lucif3rka
2 hours ago, tomaz69 said:

Verjetno ti ni uspelo?

Ne, se ni izšlo, sem preveč časa zgubila s čakanjem policije zaradi poskusa vloma.

DAMI34
pred 2 minutami, ProdriveR pravi:

Kdaj ima BS tiste kupone za božični/prednovoletni popust? 

mislim, da ma kr redno, ne rabiš kupona. Vsaj na fb objavlja da ma popuste do 30% na določene artikle.

https://www.facebook.com/bscenterdoo/photos/a.346025268030/10156126702823031/?type=3&theater

Borutt
pred 3 urami, ProdriveR pravi:

Kdaj ima BS tiste kupone za božični/prednovoletni popust? 

Kupone pošljejo na začetku decembra. Ga še čakam. Od TC je že prišel. 

DAMI34

Hočem povedati, da ti dajo popust tudi brez kupona. Vprašaj v tc

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• J.a.m.e.s
      Še kr joka...   
    • thumper
      lowes 24.07.2017 ..   ..  simeon aragon 2018 fp1..  espargaro 2kom v 3 dneh https://www.motogp.com/en/news/2019/08/26/top-ten-for-iannone-but-aleix-suffers-double-engine-failure/306728 ..
    • smasher
      Prav zanavna tema... Ma kaj se tolko pizdite, sej je napisal da se bo celo spalo v hiškah ob kolpi.  Meni se zdi njegova ponudba čisto zanimiva, ni za večino ljudi na tem forumu, je za penzič in kafe motoriste, ki so taki softiči da se verjetno bojijo že ene noči v šotoru. Jst bi za tak krog zvonkotu z veseljem plačau tistih 60 ali celo 90 eur (una dvojka spredaj me zelo moti) 🤣  Tako da plani mubpripadajo zato ker so pri nas preveč šmekerski motoristi ali preveč resni motoristi. Torej tisti ki rabijo hotel, al pa tisti ki si boljši krog naredijo sami.  @Dr_Jakob a nebi bila to odlična ideja za poletni želva krog (ne more bit mamut, je treba izbrat drugo žival) , vsak eno noč časti travnik da tam smrčijo in prdijo eni motoristi. Spotoma se nabirajo točke za opažene migrante 🤣 Fajn je tudi po Slo imet vodiča, ko sem bil še pri volji in ni bilo smart telefonov, sm večkrat vozu "offroad" s skuterjem na 10colskih gladkih gumah, zemljevid je bil kakeršen je bil, in včasih se zelo enostavno zajebe pot, tudi dan danes ima guglmaps neke zanimive algoritme včasih kr čez neke sumljive makadame pelje.   
    • spartanbp
      Moj bo pocasi oldtimer  Razmisljam pa tudi o nakupu Deget zadnje felne. Rariteta, se bolj kot spice.
    • thumper
      borči is bacek?
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!