Skoči na vsebino

Akcije, razprodaje


Priporočene objave

On 10/4/2020 at 1:23 PM, bajkr88 said:

tok si me zrajcu da bom se js vretn narocu ene zimske rokavice in par stvari... spt bom ob gnar

Haha lojze je danes poslal še tole :lol1:

 

2020-10-05_204134.jpg

2020-10-05_204255.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 11 mesecev pozneje...

Vidim razne oglase za razprodaje, pa ne najdem pametnega kompleta jakne in hlač za zimsko-letne namene- M 48 številko. Ve kdo, v kateri trgovini zdele kakšni dobri popust za konfekcijo? Do zdej sem uporabljal IXS in Revit,... nekaj v srednjem rangu. Bi pa rad probal robo na mestu, po spletu je kr tvegano. Sem že nabavil preveliko jakno in hlače v preteklosti... ?

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, dolenc100 pravi:

Vidim razne oglase za razprodaje, pa ne najdem pametnega kompleta jakne in hlač za zimsko-letne namene- M 48 številko. Ve kdo, v kateri trgovini zdele kakšni dobri popust za konfekcijo? Do zdej sem uporabljal IXS in Revit,... nekaj v srednjem rangu. Bi pa rad probal robo na mestu, po spletu je kr tvegano. Sem že nabavil preveliko jakno in hlače v preteklosti... ?

 

Lp

matr, blak frajdej, tc in sto drugih :P

 

danes, s tem da v decembru bdo pa bone talli za popuste

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, dolenc100 pravi:

Vidim razne oglase za razprodaje, pa ne najdem pametnega kompleta jakne in hlač za zimsko-letne namene- M 48 številko. Ve kdo, v kateri trgovini zdele kakšni dobri popust za konfekcijo? Do zdej sem uporabljal IXS in Revit,... nekaj v srednjem rangu. Bi pa rad probal robo na mestu, po spletu je kr tvegano. Sem že nabavil preveliko jakno in hlače v preteklosti... ?

 

Lp

Malo si pozen! Zamudil!

Ker, drugače so tak naredi, da greš malo po štacunah in si izbereš primerno obleko, jo pomeriš in nato poiščeš na spletu. Tako lahko privarčuješ tudi do 150€ pri jakni ter hlačah brez tveganja. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!