Skoči na vsebino

Gume - montaža, tehnični podatki...


elektronik

Priporočene objave

Na CBR 600F (l. 10/2002) sem imel original Michelin Pilot Power. Prva je zdržala 15.000 km, zadnja 7500 km - torej ravno dve zadnji za eno prvo.

Potem sem dal gor Dunlop 207RR in je prva držala cca. 10.000 km, zadnja cca. 7500 km s tem, da so bile na Grobniku en dan. Mimogrede: na Grobniku so se obnesle fenomenalno, nič niso zdrsavale... Je pa res, da sem bil prvič.. čeprav tako počasen vseeno nisem bil (1:55) za prvič... :P

Letos pridejo na mopedino Dunlop 208RR. Upam, da drugi teden... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno je pa splošno mnenje o Bridgestone Battlax BT 56F .... to imam original na Hornetki pa me tako malo informativno zanima v katero smer bi šel pri naslednjih gumah!? :?

Priporočene so pa še Michelin Pilot ROAD S in Metzeler Sportec M-1H samo koliko sem zasledil naj bi največ km prevozil ravno z Bridgestonkami. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo iskušnje z MITAS na enduri?

zelo razlicna mnenja pri drugih, men je bila za ta denar zelo dobra in vredna tega denarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmisljam, katero gumo dat zadaj na cbr 900 rr? Na motor se bo treba še navadit, zato ne iščem kakšne racing gume ampak nekaj, kar bi nudilo optimalen oprijem na cesti za stil voznje od ST do obcasnega MS, brez pretiranega ogrevanja, pa da ne zdrzi samo 3000 km .)

Predlogi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za pegasota..večinoma asfalt pa kdaj kak makadam :doze:

Mogoče kot zadnjo gumo. Za sprednjo je pa jaz ne bi dajal, vsaj na takšnem motorju ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje lahk najdem 18 r gumo, 150 siroko

noben ne ve, kje bi lahk dobil  18 ?   :(  :cry:

kake izkusnje z AVON ?

anyone?

Ima kdo iskušnje z MITAS na enduri?

zelo razlicna mnenja pri drugih, men je bila za ta denar zelo dobra in vredna tega denarja

kaj pa moja 18  :?  

                                 :angry2:

Nisem prepričan ali baj vzamem za 12 000 SIT MITAS ali metzeler za 30 000 SIT :rolleyes:

Je res takšna razlika v vožnji?

Za kaj jo boš rabil, pa za kater motor?

Za pegasota..večinoma asfalt pa kdaj kak makadam :doze:

Razmisljam, katero gumo dat zadaj na cbr 900 rr? Na motor se bo treba še navadit, zato ne iščem kakšne racing gume ampak nekaj, kar bi nudilo optimalen oprijem na cesti za stil voznje od ST do obcasnega MS, brez pretiranega ogrevanja, pa da ne zdrzi samo 3000 km .)

Predlogi?

Mogoče kot zadnjo gumo. Za sprednjo je pa jaz ne bi dajal, vsaj na takšnem motorju ne.

vsi zgoraj navedeni prispevki so deplacirani v tej temi.

ta tema je samo za informacijo katere gume kdo na katerem motorju vozi in ne za izmenjavo izkusenj, cen, montaze, primerjav itd. za vse omenjeno so teme, kjer lahko po mili volji debatirate dokler imate bencin v tanku.

hvala za razumevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta tema je samo za informacijo katere gume kdo na katerem motorju vozi in ne za izmenjavo izkusenj, cen, montaze, primerjav itd. za vse omenjeno so teme, kjer lahko po mili volji debatirate dokler imate bencin v tanku.

A lahko vprašam katere so te teme? :hmm:

Men iskalnik najde samo tole temo, temo "gume - pnevmatike (SPLOŠNO)", ki je namenjena (kot sem ugotovil ob branju vseh xy strani :blink: ) debati o pnevmatikah na splošno in ne o uporabnosti na določenem motorju, ali pa debate o posameznem proizvajalcu pnevamtik, ki pa so za moje vprašanje neprimerne, glede na to, da me zanima katera pnevmatika bi bila primerna za določen motor, in bi ustrezala mojim zahtevam, zato se mi je zdela najboljše da vprašam o tem v temi, kjer člani pišejo o svojih izkušnjah z gumami na določenem motorju... tko da ce tukaj ni primerno me zanima kje so omenjene teme, v katerih lahko to vprašam?

Se opravicujem za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

FZS 6 fazer: Bridgestone BT 020 (prva vgradnja) - 14500 km; trenutno "delam" na zamenjavi; kar se pa lastnosti tiče - za moj stil vožnje kar OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mopedu FZ6S. Spredaj original vgradna, zadaj Dunlop 208 ZR. Prva je na koncu, zadnja pa je bila zamenjana zaradi žeblja, ki sem ga pobral na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FZS 6 fazer: Bridgestone BT 020 (prva vgradnja) - 14500 km; trenutno "delam" na zamenjavi; kar se pa lastnosti tiče - za moj stil vožnje kar OK.

FZS 6 fazer: Bridgestone BT 020 (prva vgradnja) - 11000km . Najverjetneje bom nabavil enake, ker so po mojem okusu OK. Furanje brez težav ( bres zdrsov in kaj podobnega, res pa je, da ni blo nobenga pretiravanja do "kolena" al pa do "tačk". Zadnja guma obrabljena do roba.)

Zadnjo bo potrebno menjat , prva še dobra za pribl. 5000 km. :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FZS 6 fazer: Bridgestone BT 020 (prva vgradnja) - 11000km . Najverjetneje bom nabavil enake, ker so po mojem okusu OK. Furanje brez težav ( bres zdrsov in kaj podobnega, res pa je, da ni blo nobenga pretiravanja do "kolena" al pa do "tačk". Zadnja guma obrabljena do roba.)

Zadnjo bo potrebno menjat , prva še dobra za pribl. 5000 km. :OK: :yea1:

Tole me pa nočno zanima, kako je zadnja guma obrabljena do roba brez pretiravanja do kolen. :hmm:

Ker jest svojo 207RR na CBRi nism pršu do roba, pa smo se kr zviral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!