Skoči na vsebino

Isle of Man TT Races


Godspeed

Priporočene objave

Za to dirko nisi nikol dost pripravljen. Lepa zbirka trug to nazorno prikazuje. :krneki:

ja riziko je itak zmeraj, tud za tiste najbolj izkušene dirkače, bivše gp racerje in podobno je to dostikrat tombola al boš preživel al ne...ker vozi se res totalno na meji, in vidimo po kakih cestah, bognedaj da bi to vozli po slovenskih luknjastih cestah, te bi verjetno že na treningu polovico tekmovalcev odstoplo oz. šlo v večna dirkališča

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto bi naj bila letošnja tt dirka...

a ve mogoče kdo kje bo prenos?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto bi naj bila letošnja tt dirka...

a ve mogoče kdo kje bo prenos?

Če že bo, bo kar cel teden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so sploh možnosti enega navadnega smrtnika kot smo mi, da se udeleži te dirke ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so sploh možnosti enega navadnega smrtnika kot smo mi, da se udeleži te dirke ??

mah ti ko maš grobnik 1:39 lahko baje dobiš wildcard za TT :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ne bi noben spravil tja :) Bom raje ostal pri pussy varianti kjer te ob izletu iz asfalta počakata travca in pesek, ne hiša ali drevo :whistle:

Drugače pa imam doma poln dvd posnetkov iz teh dirk. Nimam kaj reči, fantje so mojstri, znajo tako peljat, da verjetno jaz pol toliko nikoli niti v sanjah ne bom znal, ampak ne vem ali bi jih opeval ali pa imel za kretene, ker se tako igrajo z življenjem. Jaz sem vseeno bolj tiste sorte, da življenje cenim in se mi zdi neumno ga tvegat v tako veliki meri, kot to počnejo fanje na TT dirkah.

Ampak vsakemu svoje, če nekdo oceni, da mu je vredno, potem ga podpiram in spoštujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pomojem bolj stvar samodokazovanja.

Isto kot rečeš, da si bil na dakarju in prišel do cilja. Ali pa da si odpeljal dirko TT in sem še živ pa pokreten. :)

Bi pa šel gledat te norce in po dirki odpeljal en panoramski krog, za okus. :bounce:

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so sploh možnosti enega navadnega smrtnika kot smo mi, da se udeleži te dirke ??

prenočišče in trajekt si rezerviraj eno leto vnaprej ker je gužva in pripravi dosti denarja ker tam ni poceni.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

saj si mislil za turistični ogled dirke? ker za vozit dirko s tvojim znanjem, financami in predvsem psiho nimaš teorije v tem življenju, oziroma tako kot izbiraš motorje in koliko te stanejo ne boš nikoli imel dosti kilometrov in denarja za sploh mislit na kvalifikacije :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prenočišče in trajekt si rezerviraj eno leto vnaprej ker je gužva in pripravi dosti denarja ker tam ni poceni.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

saj si mislil za turistični ogled dirke? ker za vozit dirko s tvojim znanjem, financami in predvsem psiho nimaš teorije v tem življenju, oziroma tako kot izbiraš motorje in koliko te stanejo :D ne boš nikoli imel dosti kilometrov in denarja za sploh mislit na kvalifikacije :alien1:

ej kaj pa drugače, če bi se želel prijavit na dirko...so prej kakšne kvalifikacije ali podobno, pa kolk kaj to stane vse skup, če imaš morda podatke???...zanima me zgolj tak informativno, čez kakih 15 let pa bom morda začel resno razmišljat o tem, če bo seveda vse šlo po planih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kaj pa drugače, če bi se želel prijavit na dirko...so prej kakšne kvalifikacije ali podobno, pa kolk kaj to stane vse skup, če imaš morda podatke???...zanima me zgolj tak informativno, čez kakih 15 let pa bom morda začel resno razmišljat o tem, če bo seveda vse šlo po planih

ene 3 leta prej mi povej pa ti predstavim mirkota kalška - totija. kvalifikacije so in so zajebane, o cifrah pa je brezveze govorit, čez 15 let bodo drugačne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ene 3 leta prej mi povej pa ti predstavim mirkota kalška - totija. kvalifikacije so in so zajebane, o cifrah pa je brezveze govorit, čez 15 let bodo drugačne :whistle:

zmenjeno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje! Take it easy!

Lepo se ohladite, kupite karto za trajekt, lezite v travo pod borovček in glejte, kako "domačini" dirkajo med kandelabri.

En teden telih dirk, :worship: je še za gledalca dost adrenalina!!! :wacko: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako! Nevem kaj sanjate...tisti domačini kolikor sem gledal in slišal razne prispevke, poznajo vsako past, vsako izboklino, trenirajo cele dneve po teh progah/cestah, res so naučeni da znajo tako voziti. Ne more pa nek tujec, še predvsem slovenksi državljan tam posegati po nevem kakšnih rezultatih. Sklep: dobronameren škoda vas/nas je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..s cestaki tak skačejo ko z kakimi kroskami...kapo dol res, respect :worship: :worship:

no ja, tak glih ne.. razen če si pod kroska mislil tori cross

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
no ja, tak glih ne.. razen če si pod kroska mislil tori cross

A si prepričan?

Svoje cajte jim je na Ballaugh Bridgeu lomilo geštele, da je bilo veselje.

post-427-1211519050_thumb.jpg

post-427-1211519069_thumb.jpg

post-427-1211519082_thumb.jpg

post-427-1211519100_thumb.jpg

post-427-1211519285_thumb.jpg

post-427-1211519319_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Godspeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj tega (skakanja) tudi v povzetku Isle of Man TT 2007 :photo:

Danes se je začelo, termin glavne akcije pa 06/06 2008. Upam, da se bo dalo tudi na Eurosport 1 kaj videt.

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kaj pa drugače, če bi se želel prijavit na dirko...so prej kakšne kvalifikacije ali podobno, pa kolk kaj to stane vse skup, če imaš morda podatke???...zanima me zgolj tak informativno, čez kakih 15 let pa bom morda začel resno razmišljat o tem, če bo seveda vse šlo po planih

nism čist ziher sam pomoje da more bit povprečna hitrost kroga 164,8 km/h + dirkaška licenca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
A si prepričan?

Sem ja. Zadevo sem si imel možnost ogledati v živo iz razdalje 10 metrov.

Ta most je najpočasnejši del proge, ravno zaradi tega ker se jim je most posedel ( delali Poljaki?) Ves ovinek je širok cca 4m, omejitev preko je pa 30 milj, v praksi se vsi normalni vozijo 10-15, pa ti že sprednje kolo zaplava.

In ko se po tako ozkem delu cete peljejo dirkači z 30 milj na uro (slabih 50 kmh), po Tv zgleda da letijo kot sneta sekira, od blizu pa ne zgleda tako strašno hitro.

Šteli se lomijo tudi na naših cestah.

Še dve lastnoročni izpred dveh let

post-127-1212389519_thumb.jpg

post-127-1212389527_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Sem ja. Zadevo sem si imel možnost ogledati v živo iz razdalje 10 metrov.

Ta most je najpočasnejši del proge, ravno zaradi tega ker se jim je most posedel ( delali Poljaki?) Ves ovinek je širok cca 4m, omejitev preko je pa 30 milj, v praksi se vsi normalni vozijo 10-15, pa ti že sprednje kolo zaplava.

In ko se po tako ozkem delu cete peljejo dirkači z 30 milj na uro (slabih 50 kmh), po Tv zgleda da letijo kot sneta sekira, od blizu pa ne zgleda tako strašno hitro.

Šteli se lomijo tudi na naših cestah.

Še dve lastnoročni izpred dveh let

Zanimivo, ker na TV res zgleda strašljivo hitro.

Temu se pa reče info iz prve roke. :worship: :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil Godspeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopoldne sem bil malo v gužvi..

Takoj za skokom je tale kar zavit in puklast ovinek, jasno je, da za skokom ne moreš takoj na koleno in v ovinek.. še en razlog, da ne leti ko sneta sekira

post-127-1212426879_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si v lastni režiji obiskal dirko al z kako agencijo?

Po moje z agencijo..... :slap:

Je pa zanimivo, da se v 28. letih, ni "dirkališče" čisto nič spremenilo... :hmm: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!