Skoči na vsebino

Stranske torbe za motor


Gregs

Priporočene objave

Ljudstvo!

Za svojo generalsko zvezdico odpiram nov topic, ki je zame pomemben.

Na svojega GPZ 500S (sportnik za nepoznavalce) bi zelel kupiti stranski torbi. V Louisu (Nemcija) jih trenutno nimajo, jaz pa jih bom potreboval najkasneje cez en mesec, ko grem na dopust. Ce mi kdo lahko pri tem pomaga, bom zelo vesel.

Se nekaj:

1. bil sem v Trstu, kjer so imeli ene zelo primerne

2. mogoce bom sel v Gericke v Graz, ce ne bo slo drugace

3. po moznosti naj bodo poljubno raztegljive.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"poljubno" je relativno,so pa vsaj par cm raztegljive.proporocam ti ortlieb-torbe (imam sam),so 100% vodotesne,dober zgledajo in do 190 ostanejo na motorju.ca.2x20 l so pa velike.

www.ortlieb.de ce se ne morim.

best

Ice

Edited by - Ice on 21/06/2001 07:31:16

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je, da je moj gepezejcek majhen in morajo tudi torbe biti malo manjse, ne pa super velike. Ceprav 2X20 L je cisto sprejemljivo. je pa ptrebno pogeldat dimenzije torb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni hudo.ce pasejo na shadow 600,tudi tvoj GPZ ne bo preobremenjen.lahko pa jih tudi reguliras v sirini.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heloo

Deck ist problem imaš kot sem ga imel jest, pa mi ga je ratal rešt z kovcki KAPPA.

Za vidt so v reviji Motorist ( ševilka 25, Junij 2001, Letnik 3, stran 51 Aures)

Velikost približno: V 30cm, Š 40cm, G 20 ali 30cm

Kupiš ji pa v

Moto sport

Grinjan 8a

6000 Koper

Tel.:05 6251222

LP Tastar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, vsi ste najdli zdaj pa jaz:

moj ZR ma visok avspuh zato mehke torbe odpadejo (more bit 10 cm razlike). corbin nima kufrov za zr, pa se dragi je.

kaj zdaj???? ve kdo za kake druge kufre ki majo vdolbine za avspuh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pervy,kak visok je toti tvoj auspuh? vseeno poglej www.ortlieb.de ,ker se dajo te torbe tudi v visini prilagoditi.drugac pa auspuh dol spust.

best

Ice

Edited by - Ice on 21/06/2001 16:40:40

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pogledal, ni teorije da bi dobil 10 cm razlike. avspuha pa ne bom spuscal. razmisljam da bi se na drugo stran enega dal (4-in-2 namesto 4-in-1)).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERVY

Napiš letnik motorja + oznako pa še ne pozabt na auspuh(original ali karbon...

Pa napiš ker motor ima približno isto višino auspuha primer: H CBR

LP Tastar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možna rešitev: uporabi ognjevzdržno tkanino, ki jo vstaviš med izpuh in torbe. Morda ti danes v Kostanjevico prinesem vzorec.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor: kawasaki ZR7, original avspuh, zadnji del motorja in avspuh je skora cisto isti kot pri ninji 6 ali 9.

ice: bom v lendavi pa lahko tam probama ker do takrat nimam nic casa, da bi do tebe prisel. ali pa po lendavi pri tebi.

easy: daj prinesi danes prosim en vzorec da vidim kako to zgleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy: Tole je direkt za ZR 7

Za vidt so v reviji Motorist ( ševilka 25, Junij 2001, Letnik 3, stran 51 Aures)

Velikost približno: V 30cm, Š 40cm, G 20 ali 30cm

Kupiš ji pa v

Moto sport

Grinjan 8a

6000 Koper

Tel.:05 6251222

LP Tastar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako sem vesel, ker sem si v Gericke kupil torbe!!! Pa se napol zastonj so bile (dobrih 10.000 SIT z Mwst nazaj). Uau, komaj cakam, da grem na dopust!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Izkoristil bom vaše vedenje in podprl svojo lenobo.

Ali je cena 27000 tolarjev za srednjevelika Givijeva stranska kovčka, ki bi ju obesil na Gilerco, da jo zadaj malo odebelim, pravšnja?

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sta trda in ne mehka, potem se mi zdi kar normalna cena.

Jaz sem dal za mehki stranski torbi, 20l vsaka, 700 ATS (+ MwSt nazaj). Lahko tudi Noise kaj pove, saj ima iste torbe. Ampak te torbe najbrz ne bi pasale na tvojo Gilerco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me je Easy... zvečer založil s 4 - 5 kg prospektov in katalogov.

Ugotovil (gre za tista 22 l Givijeva trda kovčka), da je cena konkurenčna. Nemški katalogi hočejo zanju po 285 DEM, avstrijski pa 1650 ATS. Avstrijska cena je v okviru naše.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem je se ok.mislim,da sta kovcka tudi vodotesna pri dezju (vsaj vsi ostali givi-kovcki so).vseeno kaksna plasticna vrecka ni odvec.

------

Been There Done That

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ju že rezerviral in zgornjega (11000 tolarjev) tudi.

Samo še dele za nosilce mi zagotovi, potem pa navrtam Gilerco.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzemi raje večji zgornji kovček! Itak ti bo ostal za drug motor...Priporočam maxio...

Jebeš ili ne jebeš, kurcu vreme prolazi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne bo ostalo za drugi motor, ker, ko dobi mulec drugo leto Gilerco, bo hodil (se bo vozil) z njo v šolo in mora imeti nekje shranjeno čelado. Ugani, kje?

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ker bo pocasi treba nekam na morje za dalj casa, za kar pa je potrebno tudi malo vec prtljage kot pa dvojne spodne gate,ena majca,zobna scetka in ena brisaca, so mi v oko padle stranske platnene torbe, ki jih v louisu prodajajo za cca 60 EU. Zanima me ce ima kdo omenjeno zadevo in kako se obnese v praksi?A je mozno zraven nalozit tudi npr. sopotnico??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jih kupil v Aunerju za cca 35 EUR in so zelo koristne. Obe skupaj imata okoli 45 L. Lani sva bila z njimi na Siciliji in moje sopotnice niso niti malo motile. Malo moraš biti pazljiv, da jih boš vredu navezal oziroma fiksiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

zanima me če bi kdo vedel ali koga poznal kje bi se dalo popraviti zažgano stransko torbo (spodnji del ) rad bi dal na spodnjo stran usnje torba se je zažgala ob izpušno cev :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!