Skoči na vsebino

Stranske torbe za motor


Gregs

Priporočene objave

zanima me če bi kdo vedel ali koga poznal kje bi se dalo popraviti zažgano stransko torbo (spodnji del )

Popravi jih lahko vsak čevljar, če le ima voljo.

Me pa zanima, kako imate te torbe pritrjene na motorje, tako visoko, da se naslonijo na blatnik ali imate nosilce, da se ne drgnejo ob vzmeti oziroma da ne zlezejo na gumo?

Jaz sem zraven motorja dobil usnjene torbe in sem potem naredil nosilce tako da so torbe trdno pritrjene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravi jih lahko vsak čevljar, če le ima voljo.

Me pa zanima, kako imate te torbe pritrjene na motorje, tako visoko, da se naslonijo na blatnik ali imate nosilce, da se ne drgnejo ob vzmeti oziroma da ne zlezejo na gumo?

Jaz sem zraven motorja dobil usnjene torbe in sem potem naredil nosilce tako da so torbe trdno pritrjene.

Torbe so iz cordure se namenjene za vse motorje zažgale so se mi ko sva z ženo sla iz Lj. do Zadra to pa je kar nekaj kilometrov tako da nisva opazila da so zlezle na izpušno cev torbe so znamke givi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na mojem prejšnjem motorju sem imel usnjene stranske torbe, ki pa so bile fiksno pritrjene na nosilce

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Nabavit si moram nove usnjene stranske torbe. Ali mogoče kdo ve kakšno internetno stran Slovenskega proizvajalca ali trgovine, ki jih prodajajo. Ne mi omenjat TC-ja, Habat-a, Aures-a, ker na netu ni praktično ničesar glede tega. Lahko mi napišete tudi kakšen tuj link. Hvala.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi mikajo te torbe. Upam, da ima kdo izkušnje pri hornetki.Kam se torbe naslonijo? Ali na plastiko, ali rabiš stranske nosilce? A sopotnico bi kaj oviralo pri nogah? Še največji problem se mi zdi zaradi izpuha (hornet), ki je visoko ob strani pod sedežem.

post-1414-1107090473_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
Poglej na: www.louis.de.

Trgovina je v Beljaku.

Zakaj pof....?

Očitno je jezen, ker jih ne dobi :D Pred mesecom so jih imeli v Motoshoppignolo od Givi-ja (Goriza).

Glede Luisa pa takole, splača se jih poklicat in vprašat, če jih imajo na zalogi, ker sem jih tudi sam iskal za Sleepec-a in jih je bilo potrebno povsod naročit. Na zalogi so imeli le od Vanucci-ja, vendar je bila cena astronomska 180 EUR, pa še majhne so bile. Enako je veljalo tudi za druge trgovine po Villachu.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz uporabljam GIVI T411 :OK: in sem za njih plačal 120€

post-5996-1121406063.jpg

Sports designed throw over pannier available in four colours made from course weave polyester for extra durability expands from 20-35ltr capacity

CAPACITY 20 -> 35 LTR

DIMENSIONS (l. x p. x h.) 500x170->280x320 mm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ki se kupijo te pofukane torbe???

Za pofukane ne bi vedel iz glave. Se pa bojda dobi naslednji artikel:

10025335 UNI GP-SYSTEM MOTO-DETAIL SATTELTASCHEN & GP-ROLLE za pišljivih 49,95 EURosongov

in sicer tuki.

Potem, ko je enkrat tvoj, ga lahko tudi sam pofukaš in nihče ne sme niti muksnit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za pofukane ne bi vedel iz glave. Se pa bojda dobi naslednji artikel:

10025335 UNI GP-SYSTEM MOTO-DETAIL SATTELTASCHEN & GP-ROLLE za pišljivih  49,95 EURosongov

in sicer tuki.

Potem, ko je enkrat tvoj, ga lahko tudi sam pofukaš in nihče ne sme niti muksnit.

Te imam jaz in so čisto OK, samo ne pašejo pa na vsak motor ... odvisno kje imaš auspuhe ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en uporaben link za te zadeve.

Lahko pogledaš, kateri produkt paše na tvoj model. Sam nabavil Cargobag, paše gor ko ________ na ________ (vstavi sam po želji :naughty: :lol: ) in ga ta vikend nameravam preizkusit tudi na cesti.

dajo pa modeli 2 (dve) leti garancije na fršluse in 10 (deset) let garancije na ostali material. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te imam jaz in so čisto OK, samo ne pašejo pa na vsak motor ... odvisno kje imaš auspuhe ...  .)

Maš res. Ampaq yst teotu praktično neomejeno zaupam, da bo znal presodit, kje ima auspuh. Zlasti ker od pravilnosti njegove presoje ni odvisno nič, kar tangira neposredno mene B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se da lahko to na Hornetko tako, da bi nekako zaščitil torbo oz. nekaj bi dal med izpuh in torbo?  :hmm:

Kaj nimaš že v originalu zaščiten izpuh?

DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nimaš že v originalu zaščiten izpuh?

DAN

Kaj je tista zaščita dovolj! :? Nočem, da se mi deklica pregreje. O:-) (en ali druga) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oxford Humpback - 14 dni provanse, vse kar sva rabila s sabo, v voznji se komaj kaj pozna...

(slika je nekje iz Piemonta)

post-528-1122367997_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako si fiksiral spodnji del da ne opleta, mam iste ampak jih še nisem namontiral ker jih pri solo bluzenju ne rabim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

A kdo ve za kakšno trgvino v Trstu ki prodaja Oxfordove zadeve? Pri nas so cene kar zasoljene - zanima me Oxford deluxe tailpack (lej slikco: pri nas cena 130 EUR).

post-163-1122370435_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako si fiksiral spodnji del da ne opleta, mam iste ampak jih še nisem namontiral ker jih pri solo bluzenju ne rabim.

Prva dva dni sem uporabljal pajka, potem pa sem ga izgubil in vozil brez. Se ni nic poznalo.

@Suzuki - V hein gericke imajo tudi oxford robo, se bolj preprosto pa je, da si jo narocis prek neta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla a ma mogoče kakšne izkušnje, kako bi blo, če bi kšne stranske torbe na KLEja namontirov, glede na to, da mam še sopotnico gor??? :?

Auspuh pomojem ne bi smel bit problem, ker bom itak zaščito od starga auspuha gor namontirov, zanima me edin kolk kej prostora ostane za ženske nogice zadaj :(

Sicer bo pa treba po moje kr h Habatu pa zadevo u živo probat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!