Skoči na vsebino

Stranske torbe za motor


Gregs

Priporočene objave

Ojla a ma mogoče kakšne izkušnje, kako bi blo, če bi kšne stranske torbe na KLEja namontirov, glede na to, da mam še sopotnico gor??? :?

Auspuh pomojem ne bi smel bit problem, ker bom itak zaščito od starga auspuha gor namontirov, zanima me edin kolk kej prostora ostane za ženske nogice zadaj :(

Sicer bo pa treba po moje kr h Habatu pa zadevo u živo probat :P

Jest mam na KLE-ju kovinski simetričen nosilec, ki sm ga naroču v Hein gericke - Villach (čaku cca 14 dni) , ki je predviden za KLE in košta okol 120 € in stranske kovčke od Givija 20L ( so mel na zalogi), ki staneta okol 140€ par. Zadeva je bila že preizkušena tudi s sopotnico in funkcionira 100%. Zgornji kufr mam pa Givi maxia 52L. Kar je dovolj za dva z vso nujno opremo za kampiranje!

Kar se prostora za sopotnico tiče nisem prejel nobenih večjih pritožb z njene strani, zato smatram da je imela dovolj placa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam na KLE-ju kovinski simetričen nosilec, ki sm ga naroču v Hein gericke - Villach  (čaku cca 14 dni) , ki je predviden za KLE in košta okol 120 € in stranske kovčke od Givija 20L ( so mel na zalogi), ki staneta okol 140€ par. Zadeva je bila že preizkušena tudi s sopotnico in funkcionira 100%. Zgornji kufr mam pa Givi maxia 52L. Kar je dovolj za dva z vso nujno opremo za kampiranje!

Kar se prostora za sopotnico tiče nisem prejel nobenih večjih pritožb z njene strani, zato smatram da je imela dovolj placa.

Thanx for info Telelmark. Tud o tem sm že razmišljov, ampak trenutno mam v mislih mehke tekstilne torbe ala oxford kot jih imajo pri habatu. Cenejša pa še bolj praktična varianta se mi zdi.

Upam da pri teh torbah ne rabiš nobenih dodatnih nosilce ali okvirjev :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako si fiksiral spodnji del da ne opleta, mam iste ampak jih še nisem namontiral ker jih pri solo bluzenju ne rabim.

Jaz imam stranke kovčke od hein Gericke za 60 EUR in so super. Imajo bolj trikotno obliko, ravno za cestake narejene. Ima vsaka stran dva pritrdilna paščka, tako da kovčki prav nič ne opletajo in pri vožnji me ne motijo. So tudi povečljivi. Skratka, z njimi grem lahko v Dolomite "žgat na polno" :P , kar prej s top-case-om nisem mogel.. vsaj občutek ni bil isti...

Priporočam vsem, ki imajo probleme s prtljago, a bi še vedno radi neovirano vozili po cestah.

Izgledajo pa takole:

post-53-1122750821_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz uporabljam GIVI T411 :OK:  in sem za njih plačal 120€

post-5996-1121406063.jpg

Sports designed throw over pannier available in four colours made from course weave polyester for extra durability expands from 20-35ltr capacity

CAPACITY  20 -> 35 LTR

DIMENSIONS (l. x p. x h.)    500x170->280x320 mm

Ali se ti torbe naslanajo na auspuh in ali se zadeva zaradi tega kaj pregreva? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možna rešitev: uporabi ognjevzdržno tkanino, ki jo vstaviš med izpuh in torbe. Morda ti danes v Kostanjevico prinesem vzorec.

lp Easyrider

Kje se pa da to tkanino kupit? Kdo ve?? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

mene pa zanima če ma kdo na kymco zing 125 stranske torbe gor!??me zanima kakšne so oziroma kk so pritrjene gor??? :hmm:

hja kimko ma torbe gor pritrjene z mikrovlakni ki so nasturžena s cmc mašino ta patent je zelo drag lahko ti dam kaškno povezavo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...

Si lasti kateri tele platnene stanske torbe:

http://www.yogi.si/p-133719-stranski-torbi-road-pokoncni.aspx

 

Rabim nekaj na hitro in poceni. Paše to ''vizuelno'' na enduro?

Če stvar preveč opleta, bi na hitro vrgel skupaj kak nosilec zanje.

 

 

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že nekaj časa nazaj mi je prijatelj te prinesel iz Nemčije - pa jih potem nisem nikoli uporabil. Cena je cca 20 €.

Se opravičujem kar bi to bolj pasalo v male oglase.

post-1569-0-88751300-1363072910_thumb.jpg

post-1569-0-71968300-1363072927_thumb.jpg

post-1569-0-61436900-1363072961_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ma kdo kake stranske torbe za prodat?

Jaz imam od prejšnjega ženinega Kawasakija kupljene v Luysu 1X rabljene,ko sem šel z njenim motorjem v Gučo !

 Več info na GSM imaš ga v avtarju !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz vidim, da bom potreboval zadnje stranske torbe za mojo Hondo... V tanktorbi kmalu zmanjka prostora... Kaj svetujete?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz vidim, da bom potreboval zadnje stranske torbe za mojo Hondo... V tanktorbi kmalu zmanjka prostora... Kaj svetujete?

Svetujemo ti to kar si napisal. :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me predvsem katere, da jim nebo napoti izpuh ali podobno... Verjetno najbolje da se zapeljem do prodajalca in probam..

 

 

ps: tole sem slučajno našel pri brskanju.... https://www.louis.de/_3046d343857bef12641c0781ad1677fde6/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10059271

 

Precej poceni je tole... Je kvaliteta primerna ceni ali?

Popravljeno . Popravil spidybaw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš na motor montiral nosilce za torbe, potem izpuh ne bo problem. Najbolje pa je, kot si sam ugotovil, da se zapelješ do trgovine in preveriš. Trde torbe z namontiranimi nosilci se obnesejo skoraj enako dobro kot kovčki. Pri torbah preveri predvsem kvaliteto šivov in zadrg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa Snecer jih mava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuu Domina .. mava enake .. no ja .. vsak za svoj model motorja :D

 

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, jst nisem mela kaj velik za razmišljat... so bile te ene izmed redkih, ki sploh pašejo na angleža - pa še fajn zgledalo :)

edin cena je mal manj fajn :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce slucajno kdo kje ugotovi da se da od sw motecha kupt samo nosilce bi bil zlo hvalezn informacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

domina, stranski torbi sta zelo, zelooo lepi in lepo pašeta k motorju. Za sredinsko pa me preplavljajo mešani občutki, osebno bi imel kar top case, v crno rdečem odtenku, kot to malo podolgovato sport bily torbico...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam ene iz Louisa, samo ne vem katere znamke, jih trenutno nimam doma. Ima pa vsaka torba kolešček in eno polovico dveh zadrg, ena tudi teleskopski ročaj, da ju lahko spnem skupaj in uporabljam kot malo nenavaden kovček na kolescih :OK: . Se ju da tudi razširiti, da se dobi precejšen volumen  Cena je bila pa čisto cela ugodna, pod 80€ sem odkartal zanje  :smoke: .

 

 

Ervin, poglej v TC-ju, tam imajo SW Motech robo. 

 

 

LP Robert

 

tako pa torbe izgledajo na mopedu

post-20894-0-21328000-1401866010_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil trebor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

domina, stranski torbi sta zelo, zelooo lepi in lepo pašeta k motorju. Za sredinsko pa me preplavljajo mešani občutki, osebno bi imel kar top case, v crno rdečem odtenku, kot to malo podolgovato sport bily torbico...

kufer bi dal na streeta???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!