Skoči na vsebino

Stranske torbe za motor


Gregs

Priporočene objave

Ob 3. 8. 2018 ob 22:56, Leon Zagorc pravi:

Lep pozdrav,

Iscem nosilce in stranske usnjene torbe za svojo hondo vt 750 c letnik 2005.precesal sem seveda internet...ebaye amazone,aliexprese,amerikance, slovenske ponudnike  v kocevju,ljubljani,na stajerskem koncu,katerim sem poslal mail in dobil niclo od odgovora ( amerikanci so mi odgovorili celo).rabljene robe na bolhi in avtonetu za moj motor prakticno ni. Tisto kar je na www v tujini in res tehnicno pase na moj motor je drago kot pes. Ima kdo za prodat primerne torbe z nosilci ali pa kdo ve kje je kdo v slo ki bi to ziher znal imeti ali dobaviti po normalnih,zemeljskih cenah...

Hvala.

Leon

20180712_113320.jpg

20180612_062703.jpg

Najbolje in najceneje jih naredi Rafko - po meri, 041/979-347.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Moje izkunje s straskimi torbami na Prejšnjem motorju Suzuki Gsr 3 leta pozitivne potem se mi je zgodilo tole v Dolomitih ker nisem imel nosilcev.

Poglet na Suzuki in torbe v  dobrem in slabem stanju.Sedaj Razmišljam nabavit za Hondo CB 1000R stranske torbe ,problem nastane ker imam Leo Vince auspuh in nosilec tablice neoriginal in so smerni kazalci pomaknjeni precej naprej.Gledam torbe kappa ki so spodaj kao negorljive in mali nosilec da jih pritrdim. zanim me če je kdo tukaj da je namotiral stranske torbe na enak motor ali kaksen  podoben in  če kdo ima te torbe Kappa za mneje.

Torbe in nosilci Ebay :https://www.ebay.com/itm/KAPPA-BORSE-LATERALI-RA310-TELAIETTI-TE1101K-HONDA-CB-1000-R-2008-2009-2010/391728325254?_trkparms=aid%3D111001%26algo%3DREC.SEED%26ao%3D1%26asc%3D20160908105057%26meid%3D1b53afcec629416685571c2742970f37%26pid%3D100675%26rk%3D1%26rkt%3D15%26sd%3D391728325254%26itm%3D391728325254&_trksid=p2481888.c100675.m4236&_trkparms=pageci%3Ab930f559-1d85-11e9-9de6-74dbd18017e0|parentrq%3A70bbbdb71680ac3cbf2ddb84ffead8e4|iid%3A1

kupil bi pa v Yogi centru ali KMCju ker ni neke razlike v ceni in ker bi se dogovoril za poizkusit na motorju pred nakupom.

Picture 339.jpg

IMG_0006.JPG

IMG_0002.JPG

IMG_0003.JPG

P1000450NEW.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, spasku said:

Sedaj Razmišljam nabavit za Hondo CB 1000R stranske torbe ,problem nastane ker imam Leo Vince auspuh in nosilec tablice neoriginal in so smerni kazalci pomaknjeni precej naprej....

Jaz imam te nosilce v kombinaciji z Leovince-jem (ni isti model, je pa tudi visoko nameščen). Bodi pa previden, slika nosilcev v tvojem oglasu ni prava. Dobil boš precej večje, vseeno pa zelo lepo sedejo tudi na predelan zadek.  Lahko ti izmerim širino smerokazov in višino izpuha... Jaz uporabljam poltrde kovčke 3d600 (z easylock sistemom).  

pozerka2.thumb.jpg.2c4ae7f2240d9529f90323a4a798ede4.jpg

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Sredo grem v Lj TC mot..tam imajo namontirane na neki hondi SW Motech nosilce z torbami da vidim kako so nosilci narejeni razmišljam da bi sam naredil take nosilce vendar z aluminija ,ker ti plastični easy loock mi ne ulivajo zaupanja sem bral na forumih da se radi odlomijo ali iztrošijo kar je nevarno pa še strošek je velik samo tisti 2 palčki stanejo 130 EU.Od Givi  kovčki poltrdi  3d600 so mi preveliki,  Druga varianta nosilcev je taka kot imaš na tvojem motorju oznaka nosilcev Givi TE1101K in torbe Kappa.Če si toliko prijazen in mi izmiriš višino izpuha,širino smerokazov in eventuelno slikico z torbo da vidim razmak med izpuhom in torbami PS: Smerokazi ravno tako  niso original na moji Hondi sem namontiral led manjše. Hvala v naprej Piva ko se srečamo na Doleskem :)

Honda CB 1000R.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče kdo ve kje bi dobil desno torbo ožjo kot levo? motor je namreč honda cfr 1000 in ima avspuh precej visok na desni strani.

nosilce predvidevam sam napraviti, take ki bi posnemali original vpetje kovčkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, spasku pravi:

V Sredo grem v Lj TC mot..tam imajo namontirane na neki hondi SW Motech nosilce z torbami da vidim kako so nosilci narejeni razmišljam da bi sam naredil take nosilce vendar z aluminija ,ker ti plastični easy loock mi ne ulivajo zaupanja sem bral na forumih da se radi odlomijo ali iztrošijo kar je nevarno pa še strošek je velik samo tisti 2 palčki stanejo 130 EU.Od Givi  kovčki poltrdi  3d600 so mi preveliki,  Druga varianta nosilcev je taka kot imaš na tvojem motorju oznaka nosilcev Givi TE1101K in torbe Kappa.Če si toliko prijazen in mi izmiriš višino izpuha,širino smerokazov in eventuelno slikico z torbo da vidim razmak med izpuhom in torbami PS: Smerokazi ravno tako  niso original na moji Hondi sem namontiral led manjše. Hvala v naprej Piva ko se srečamo na Doleskem :)

Js SW motech torbe uporabljam od leta ... pomoje 2009 in še nisem mel problemov .. narejeno je v nule .. prej uničim torbe, kot nosilce ... 

p.s.

s torbami se da pelat 200 + ... preverjeno :P  .. pa po zadnem tut :huh:  ... in po kolenu .. so mi rekl  :D

zdj jih mam tuti na ninđi dabl R .... men je super :ninja: 

p.s.p.s.

ne posluši preveč forume ampak kakšnega ki je to probal .. s takimi torbami sem prevozil vsaj 50000 km ...

sj s temi torbami je slabš k z gumami :huh: 

Fotografija osebe Petja JenÄiÄ.

tadesnega smo pol u morje šutnl .. a ne @Snecer

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, spasku pravi:

V Sredo grem v Lj TC mot..tam imajo namontirane na neki hondi SW Motech nosilce z torbami da vidim kako so nosilci narejeni razmišljam da bi sam naredil take nosilce vendar z aluminija ,ker ti plastični easy loock mi ne ulivajo zaupanja sem bral na forumih da se radi odlomijo ali iztrošijo kar je nevarno pa še strošek je velik samo tisti 2 palčki stanejo 130 EU.Od Givi  kovčki poltrdi  3d600 so mi preveliki,  Druga varianta nosilcev je taka kot imaš na tvojem motorju oznaka nosilcev Givi TE1101K in torbe Kappa.Če si toliko prijazen in mi izmiriš višino izpuha,širino smerokazov in eventuelno slikico z torbo da vidim razmak med izpuhom in torbami PS: Smerokazi ravno tako  niso original na moji Hondi sem namontiral led manjše. Hvala v naprej Piva ko se srečamo na Doleskem :)

Honda CB 1000R.jpg

..ne kompliciri in si dajat dodatnega dela.

Kupi te nosilce (če nimaš možnosti izdelati sam teh nosilcev) in jih samo poveži med sabo na koncu s togo povezavo (prečko).  

To poveča togost in nosilnost teh nosilcev za mnogokratnik.

Samo toliko pazi, da ti kolo, ko se motor posede do konca, ne zadane v to prečko.... ... jo pač malo zakriviš v obliko "U" .... to boš videl, ko boš zmontiral ta nosilčka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

desni ma easylock + givi stranske :) 

itak morš bit skoz neki posebn :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, Zivnorc said:

Kupi te nosilce (če nimaš možnosti izdelati sam teh nosilcev) in jih samo poveži med sabo na koncu s togo povezavo (prečko).  

To poveča togost in nosilnost teh nosilcev za mnogokratnik.

Samo toliko pazi, da ti kolo, ko se motor posede do konca, ne zadane v to prečko.... ... jo pač malo zakriviš v obliko "U" .... to boš videl, ko boš zmontiral ta nosilčka.

Kako boš pa odstranil torbi? Pri tej izvedbi se samo nasadijo na prečko. Ok, da se, če je povezava odstranljiva. 

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, XTR pravi:

Kako boš pa odstranil torbi? Pri tej izvedbi se samo nasadijo na prečko. Ok, da se, če je povezava odstranljiva. 

... seveda mora biti odstranljiva.

pred 54 minutami, Zivnorc pravi:

.....Samo toliko pazi, da ti kolo, ko se motor posede do konca, ne zadane v to prečko.... ... jo pač malo zakriviš v obliko "U" .... to boš videl, ko boš zmontiral ta nosilčka.

... prej ne moreš videt...   :P

 

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, maus said:

Js SW motech torbe uporabljam od leta ... pomoje 2009 in še nisem mel problemov .. narejeno je v nule .. prej uničim torbe, kot nosilce ... 

p.s.

s torbami se da pelat 200 + ... preverjeno :P  .. pa po zadnem tut :huh:  ... in po kolenu .. so mi rekl  :D

zdj jih mam tuti na ninđi dabl R .... men je super :ninja: 

p.s.p.s.

ne posluši preveč forume ampak kakšnega ki je to probal .. s takimi torbami sem prevozil vsaj 50000 km ...

sj s temi torbami je slabš k z gumami :huh: 

Fotografija osebe Petja JenÄiÄ.

tadesnega smo pol u morje šutnl .. a ne @Snecer

Kako pa drgnjenje po plastikah na vogalu repa  ali so dovolj odmaknjene torbe ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, spasku pravi:

Kako pa drgnjenje po plastikah na vogalu repa  ali so dovolj odmaknjene torbe ???

odvisno od motorja... js mam spodaj mikro krpico, ker itak nimam sedeža ampak samo pokrov ... men ni zdrajsalo nič

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, maus pravi:

Js SW motech torbe uporabljam od leta ... pomoje 2009 in še nisem mel problemov .. narejeno je v nule .. prej uničim torbe, kot nosilce ... 

p.s.

s torbami se da pelat 200 + ... preverjeno :P  .. pa po zadnem tut :huh:  ... in po kolenu .. so mi rekl  :D

zdj jih mam tuti na ninđi dabl R .... men je super :ninja: 

p.s.p.s.

ne posluši preveč forume ampak kakšnega ki je to probal .. s takimi torbami sem prevozil vsaj 50000 km ...

sj s temi torbami je slabš k z gumami :huh: 

Fotografija osebe Petja JenÄiÄ.

tadesnega smo pol u morje šutnl .. a ne @Snecer

Nekaj najgršega-ne rečem funkcionalno, kar sem videl na 10rr, vozil za tabo po dolenjski avtocesti. Pa tako lep motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, T 120 pravi:

Nekaj najgršega-ne rečem funkcionalno, kar sem videl na 10rr, vozil za tabo po dolenjski avtocesti. Pa tako lep motor...

sj sm js tut grd, pa sm funkcionalen :P

nimam tok dnarja, da bi mel več motorjev, pa raj torbe kupm .... pa tut rad kdaj km grem :jezik: 

p.s.

kok ninđ RR-k si pa vidu v življenju ... v živo ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, T 120 pravi:

Nekaj najgršega-ne rečem funkcionalno, kar sem videl na 10rr, vozil za tabo po dolenjski avtocesti. Pa tako lep motor...

od zadaj ne vidiš nič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus pravi :sj s temi torbami je slabš k z gumami :huh:  in še prav imaš :headbang:Včeraj sem bil prepričan da kupim kappa in nosilce Givi ,danes pa Motech .Givi nosilci so defini...boljši sm kaj ker moja draga :quad: mora bit prvo lepa in potem šele praktična.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm izprobal 2 bata :lol1: gsko od sodelovca Podnanos -Postojna v Rebernicah tam kjer je cesta kot stopnišče sploh ne ves da to prevoziš kupu pa je nebi rajš trpim na  street fighter-ju:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, spasku pravi:

maus pravi :sj s temi torbami je slabš k z gumami :huh:  in še prav imaš :headbang:Včeraj sem bil prepričan da kupim kappa in nosilce Givi ,danes pa Motech .Givi nosilci so defini...boljši sm kaj ker moja draga :quad: mora bit prvo lepa in potem šele praktična.

lepa bo v vsakem pogledu .. edino glej, da ne bo premajhne kufre kupla, ker višek boš moral ti kam stlačit ... govorim iz izkušenj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, BRANE pravi:

mogoče kdo ve kje bi dobil desno torbo ožjo kot levo? motor je namreč honda cfr 1000 in ima avspuh precej visok na desni strani.

nosilce predvidevam sam napraviti, take ki bi posnemali original vpetje kovčkov.

... ponavadi so vse mehke torbe "dvostopenjsko razširljive" (ne vem kako naj se drugače izrazim) .... odpneš zadrgo in se ti torba razširi za nekaj cm.

... torej imaš eno torbo razširjeno... drugo ne...  

 

..tko... ideja. Mogoče smešna... mogoče ne..  :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1/22/2019 at 7:58 PM, maus said:

lepa bo v vsakem pogledu .. edino glej, da ne bo premajhne kufre kupla, ker višek boš moral ti kam stlačit ... govorim iz izkušenj :P

Danes sem si ogledal torbe in nosilce Motech v živo je čisto nekaj drugega  kot na slikah  nosilne palice so dovolj močne in tudi plastike so kvalitetne vse je dovolj masivno da bo izdržalo tistih par kg .V TCju imajo na ogled na Suzi (130 Eu cena) vendar so trgovci v k...neprijazni sm, ga vprašal če ima meter da malo  izmermin odgovor nimam metra in tu je ostalo. To se mi je že v drugo dogodilo v TCju par let nazaj sem hotu kupit škornje kličem po tel če imajo škornje št. 43  v trgovini trgovec pravi so in rezerviram .Pičim v LJ  kupit škornje pridem v trgovino ni Št. V A-su Domžale nimaj nič na ogled sm se pa dogovoru da mi pošlje po Emailu ceno.Yogi prijazni in ustrežljivi Cena 120 EU) Tu sem kupu kvalitetno oem majico Honda za 23 Eu če kdo hoče kupit imajo S in M Št..Jaz nosim L vendar mi  je bila M kot ulita zgleda da so malo večje mere.Torbe bom kupil  naknadno ker ne morem ocenit od oka ce bodo dovolj visoko nad auspuhom.

HoOk.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!