Skoči na vsebino

Stranske torbe za motor


Gregs

Priporočene objave

pred 10 urami, spasku pravi:

Danes sem si ogledal torbe in nosilce Motech v živo je čisto nekaj drugega  kot na slikah  nosilne palice so dovolj močne in tudi plastike so kvalitetne vse je dovolj masivno da bo izdržalo tistih par kg .V TCju imajo na ogled na Suzi (130 Eu cena) vendar so trgovci v k...neprijazni sm, ga vprašal če ima meter da malo  izmermin odgovor nimam metra in tu je ostalo.

ne rabiš mert, ker so nosilci narejeni po vsakem modelu posebi ... zato pa je treba naročiti ... mislim, da imajo do konc meseca 30 % popust ;)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greš na njihovo spletno stran (SW Motech), najdeš svoj model motorja in greš na zavihek downloads, tam preneseš navodila montaže in tako vidiš kako zgleda nosilec, kam se pritrdi in s čim. Na motorju nato premeriš in narediš nosilec. Moj je v izdelavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, spasku pravi:

Danes sem si ogledal torbe in nosilce Motech v živo je čisto nekaj drugega  kot na slikah  nosilne palice so dovolj močne in tudi plastike so kvalitetne vse je dovolj masivno da bo izdržalo tistih par kg .V TCju imajo na ogled na Suzi (130 Eu cena) vendar so trgovci v k...neprijazni sm, ga vprašal če ima meter da malo  izmermin odgovor nimam metra in tu je ostalo. To se mi je že v drugo dogodilo v TCju par let nazaj sem hotu kupit škornje kličem po tel če imajo škornje št. 43  v trgovini trgovec pravi so in rezerviram .Pičim v LJ  kupit škornje pridem v trgovino ni Št. V A-su Domžale nimaj nič na ogled sm se pa dogovoru da mi pošlje po Emailu ceno.Yogi prijazni in ustrežljivi Cena 120 EU) Tu sem kupu kvalitetno oem majico Honda za 23 Eu če kdo hoče kupit imajo S in M Št..Jaz nosim L vendar mi  je bila M kot ulita zgleda da so malo večje mere.Torbe bom kupil  naknadno ker ne morem ocenit od oka ce bodo dovolj visoko nad auspuhom.

 

Oprosti, ampak moram povedati:

...mogoče bi pa probal čevlje št.44?

... bi ti bili mogoče prav, kot majica M namesto L.

Niso imeli metra v trgovini?!?  :eek:

... kaj pa če bi prišel z mokrimi lasmi v trgovino.... pa nimajo fena?  ... a bi tudi bili neprijazni, če bi zahteval fen, da se posušiš?.

 

Nehajte se počutiti kot kralji in carji, če imate nekaj 100€ za zapravit... in misliti, da morajo vsi skakati okoli vas v trgovini...oz. vas pustiti na miru, če hočete samo firbcati.

Ne zagovarjam nikogar... vendar sem v trgovini mnogokrat videl take situacije..... in potem trgovec "neprimerno" odreagira.

Pa brez zamere.

 

No, pa da se vrnemo k tematiki:

Ti nosilci so narejeni, da pašejo na motor, ki je v originalnem stanju. Torej originalni avspuh (ne LeoVince) in smernike, ki so na prvotnem (originalnem) mestu.

...čim imaš predelano, kot si opisal par postov nazaj, verjetno ti nosilci, oz. pozicija torb ne bo pravilna glede na pozicijo neoriginalnih smernikov in izpuha. Bo verjetno potrebna kaka predelava. Zdaj, če si sposoben kaj narediti sam, toliko bolje, čene plačati mojstra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1/22/2019 at 3:04 PM, spasku said:

Kako pa drgnjenje po plastikah na vogalu repa  ali so dovolj odmaknjene torbe ???

attachment.php?attachmentid=17724&d=1378

Več slik; https://www.hondacb1000r.com/forums/cb1000r-general/13029-blaze-soft-bags-installed.html

Njemu so jih zamenjali, spremenili naj bi tudi material na občutljivem mestu.

Givi nikjer ne drgne. Aja, pa še z mojim custom made nosilcem oilerja se lepše ujamejo. Sw.motech pa lepše izgledajo, to pa ja. 

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, XTR pravi:

Več slik; https://www.hondacb1000r.com/forums/cb1000r-general/13029-blaze-soft-bags-installed.html

Njemu so jih zamenjali, naj pa bi tudi spremenili material na občutljivem mestu... 

men se praktično nikjer ne dotikajo razen na spoju torb in tam imam brisačko iz mikrofibre ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, maus said:

men se praktično nikjer ne dotikajo razen na spoju torb in tam imam brisačko iz mikrofibre ;) 

Ja, odvisno od motorja. Poglej slike na linkih, je vse lepo vidno kje drgne. 

IMG-4627.thumb.JPG.2f74a6d992b3bdd11a1e95b14f09a804.JPG 

Na vogalih slonijo torbe. Pri Givi nosilcih je to lepo rešeno, lahko se uporabijo pa tudi kot opora za mehke torbe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, XTR pravi:

Ja, odvisno od motorja. Poglej slike na linkih, je vse lepo vidno kje drgne.  

Na vogalih slonijo torbe. Pri Givi nosilcih je to lepo rešeno, lahko se uporabijo pa tudi kot opora za mehke torbe. 

men pa nikjer ... sj meni je vseeno in ne zagovarjam nobene rešitve .. samo povem kaj imam jaz in s katerimi torbami sem prevozil ogromno številko kilometrov z dirkalnim motorjem ;)  ... če bi imel potovalnika al pa kakšnega nejkeda ... al pa kj tazga, bi verjetno temu prilagodil tudi te torbe in mogoče še zadnji kufer.

ni treba men dokazovat kaj je boljše , jaz samo povem, kaj je meni super ... kaj bo pa kdo mel, pa nj se sam odloč, kot se zmen za žensko kero bo meu :P 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... v Hoferju občasno prodajajo nedrsljive podloge za v avto. 

Črna stvar, mešanica med gumo in peno ...kot neka penasta guma, debela ene 2mm, na eni strani gladka, na drugi hrapava...

...velikost cca 1m2.

..obrežeš, kot ti paše...podložiš na občutljiva mesta na lak.... in VOILA...   :D

...verjetno jih prodajajo še kje drugje kot v občasno Hoferju.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, maus said:

men pa nikjer ... sj meni je vseeno in ne zagovarjam nobene rešitve .. samo povem kaj imam jaz in s katerimi torbami sem prevozil ogromno številko kilometrov z dirkalnim motorjem ;)  ... če bi imel potovalnika al pa kakšnega nejkeda ... al pa kj tazga, bi verjetno temu prilagodil tudi te torbe in mogoče še zadnji kufer.

Ni panike, naj se ve, da ga tudi pri "odličnem" SW-Motechu kdaj userjejo. Preverjeno že večkrat, na cevnih zaščitah recimo.:( Conti pridejo pa letos na vrsto, ti nč ne verjamem. :P

 

9 minutes ago, Zivnorc said:

... v Hoferju občasno prodajajo nedrsljive podloge za v avto. 

Črna stvar, mešanica med gumo in peno ...kot neka penasta guma, debela ene 2mm, na eni strani gladka, na drugi hrapava...

To je omenjeno v zgoraj linkani temi. Dobi se v Merkurju (tudi v manjših dimenzijah). Dobra rešitev.

91Hzby4IJCL._SL1500_.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Kugelschreiber pravi:

Men se niso dotikale. Pol pa so se.   

33AC6B18-6BDB-48B9-9F76-65935958AC49.jpeg

Isto meni.... Sem s purol pasto vse saniral. 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

51 minutes ago, siks said:

Isto meni.... Sem s purol pasto vse saniral. 

 

To je blo 2.8., 30.8. jo je ena gospa poslala v odpis. Zdej, je u bolsih rokah, in v fazi preporoda, pa jo bote kej vidli v temi o vtr. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1/24/2019 at 8:52 AM, Zivnorc said:

Oprosti, ampak moram povedati:

...mogoče bi pa probal čevlje št.44?

... bi ti bili mogoče prav, kot majica M namesto L.

Niso imeli metra v trgovini?!?  :eek:

... kaj pa če bi prišel z mokrimi lasmi v trgovino.... pa nimajo fena?  ... a bi tudi bili neprijazni, če bi zahteval fen, da se posušiš?.

 

Nehajte se počutiti kot kralji in carji, če imate nekaj 100€ za zapravit... in misliti, da morajo vsi skakati okoli vas v trgovini...oz. vas pustiti na miru, če hočete samo firbcati.

Ne zagovarjam nikogar... vendar sem v trgovini mnogokrat videl take situacije..... in potem trgovec "neprimerno" odreagira.

Pa brez zamere.

 

No, pa da se vrnemo k tematiki:

Ti nosilci so narejeni, da pašejo na motor, ki je v originalnem stanju. Torej originalni avspuh (ne LeoVince) in smernike, ki so na prvotnem (originalnem) mestu.

...čim imaš predelano, kot si opisal par postov nazaj, verjetno ti nosilci, oz. pozicija torb ne bo pravilna glede na pozicijo neoriginalnih smernikov in izpuha. Bo verjetno potrebna kaka predelava. Zdaj, če si sposoben kaj narediti sam, toliko bolje, čene plačati mojstra.

mogoče bi pa probal čevlje št.44? Poizkusu sm 42 , 44 šel sem na sigurno ker sem 43 poizkusu pri paštarjih v IT fora je bla da sem naredu 220km za rezervirane čevlje ki jih v trgovini ni bilo.to za mene spada v rubriko  :pos:

Niso imeli metra v trgovini?!? Glej jaz sem ga vprašal za meter odgovor je bil nimamo metra ,drugač pa se obnašajo kod da sm prišel krast v trgovino stalno za hrbtom kot da bi bil priliman na moj hrbet s ježki mene to nervozira karkoli ga vprašaš je odgovor tako ali tako nekoristen mogoče sm naletu na slab dan trgovca  že v drugo:devil:

Nehajte se počutiti kot kralji in carji, če imate nekaj 100€ za zapravit... in misliti, da morajo vsi skakati okoli vas v trgovini...Ravno v tem je fora :Pridem v trgovino trgovec me vpraša rabite kakšno pomoč Jaz : Ne hvala ko vas bom potreboval vas pokličem in si u miru pogledam kar me zanima.Ko se odločim mi lahko svetuje Št ali predlaga mogoče kak drugi model  itd...več glav več ve.

Z predelavami ne bo problem orodje je ideje tudi za hrano in pijačo preskrbljeno razen s prostitukami bo problem ker je včeraj policija naradila racijo v Novi Gorici:lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahvaljujem se vsem za pomoč

On 1/24/2019 at 11:22 AM, XTR said:

Ni panike, naj se ve, da ga tudi pri "odličnem" SW-Motechu kdaj userjejo. Preverjeno že večkrat, na cevnih zaščitah recimo.:( Conti pridejo pa letos na vrsto, ti nč ne verjamem. :P

 

To je omenjeno v zgoraj linkani temi. Dobi se v Merkurju (tudi v manjših dimenzijah). Dobra rešitev.

91Hzby4IJCL._SL1500_.jpg

ali pa  :

https://www.aliexpress.com/promotion/promotion_glass-table-guards-promotion.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1/25/2019 at 2:01 PM, spasku said:

Torbe Doma V garaži imel sem srečo ali pa culo rečejo Italijani pobrckal sem malo po Italianskih oglasih in naletel na torbe z nosilci za Hondo Hepco&Becker model Royster v (Udinah 45Km od mene) popolnoma nove nikdar montirane za 250 eu (novo okrog 450-480 ),ker je tip na brzino kupil nov motor Ducati Hypermotorad.

Mali oglasi It : https://www.subito.it/

Torbe:

b9d71d8d-ac62-4410-bcc2-0d32cdbe4f49.jpg.1aac28058fd3f807d2f1dab5e7e32840.jpg841877ad-8bbf-4e34-8efb-de552f39b45d.jpg.47cff528cbe644b00a17d5f416adad9c.jpg56bebd30-d123-460e-a1b3-9cf49f05953b.jpg.ac565d3f0bace54c814d4a4679ac91c7.jpge046cb61-8ea7-42b0-afd3-79c96c4722b8.jpg.872709bd979b16c7d8469999829e5e0b.jpgdd9eb87a-c6d4-40c1-9782-eddad49602cb.jpg.2a05b38891f8f63a3bfb4ea264959a92.jpgd2e6d3d6-9097-4cba-85c1-82ee282060fb.jpg.31491a8f4346aa8a2338eb0f70129edf.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Zivnorc pravi:

Odlično!

...si izmeril ženi rit.... če ne bi slučajno šla med torbi...   :P

sam res... zna uščipnt ...ornk ... ritnica v eno lukno med torbo in sedežem ... torbe malo zanihajo ...  lahko uščipne ;)

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26 minutes ago, Zivnorc said:

Odlično!

 

...si izmeril ženi rit.... če ne bi slučajno šla med torbi...   :P

 

 

Tam zadaj ni bilo še riti :lol1:tist-a ki misli z mano na turo mora imet osnovno orodje motor.imam pa tud pokrov na zadnjem sedezu namotiran u sezoni za izgovor Xd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

48 minutes ago, maus said:

sam res... zna uščipnt ...ornk ... ritnica v eno lukno med torbo in sedežem ... torbe malo zanihajo ...  lahko uščipne ;)

 

Sm poizkusu mojo 76Kg rit -186 višine tam zadaj na repu noge normalno desežejo tačke in se ne dotikajo torbi

50 minutes ago, maus said:

sam res... zna uščipnt ...ornk ... ritnica v eno lukno med torbo in sedežem ... torbe malo zanihajo ...  lahko uščipne ;)

 

maus a ti voziš mucko tam zadaj na tvojem ss motorju:rolleyes:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1/29/2019 at 12:17 PM, Zivnorc said:

Odlično!

 

...si izmeril ženi rit.... če ne bi slučajno šla med torbi...   :P

 

 

Mi ja pa pršla sedaj ena misel v glavo definitivno ne bi posala rit od Kim Kardashiasn na zadnji sedež bi se pa kompatibilno  ujemala  s plastiko s torb. :lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 1. 2019 ob 14:39, spasku pravi:

maus a ti voziš mucko tam zadaj na tvojem ss motorju:rolleyes:

moj motor je homologiran samo za eno osebo in to je zame ... ni tačk, ni sedeža... zadi gre lahko samo torba ;)

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, maus pravi:

moj motor je homologiran samo za eno osebo in to je zame ... ni tačk, ni sedeža... zadi gre lahko samo torba ;)

 

... viš... to je pa to...k šparaš...

:P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!