Skoči na vsebino

Idealno darilo


Killroy

Priporočene objave

Kje si jo boš pa kupila ?

sprašuješ mene? saj pravim, da je še nisem našla. pa tudi ne bom si je kupila sama .) saj je to tema o darilih, kajne :)

Popravljeno . Popravil katjaaa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam ene road attack 190 - 120 zate če rabiš. Sam so že žice zunaj. 100€ :naughty: Predvsem dobro za kako darilo za žensko ki je ne marate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Mam ene road attack 190 - 120 zate če rabiš. Sam so že žice zunaj. 100€ :naughty: Predvsem dobro za kako darilo za žensko ki je ne marate.

prid k men mam preveč čokolad doma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Vem, da vlačim temo iz naftalina ampak vseeno...

 

Torej prijatelju, ki bo praznoval rojstni dan in si od vedno želi motor ( Suzuki-ja SV 650n ), bi mu želji ugodil,

 

seveda v pomanjšani verziji :P

 

Torej zanima me, ali se da kje dobit modelček tega motorja. Po googlu nisem dobil nič pametnega, in sedaj se obračam na vas, saj je mogoče kdo že kupoval podobno zadevo.

 

Za vse odgovore se že vnaprej zahvaljujem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da vlačim temo iz naftalina ampak vseeno...

 

Torej prijatelju, ki bo praznoval rojstni dan in si od vedno želi motor ( Suzuki-ja SV 650n ), bi mu želji ugodil,

 

seveda v pomanjšani verziji :P

 

Torej zanima me, ali se da kje dobit modelček tega motorja. Po googlu nisem dobil nič pametnega, in sedaj se obračam na vas, saj je mogoče kdo že kupoval podobno zadevo.

 

Za vse odgovore se že vnaprej zahvaljujem :)

Maisto ga je izdeloval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da vlačim temo iz naftalina ampak vseeno...

 

Torej prijatelju, ki bo praznoval rojstni dan in si od vedno želi motor ( Suzuki-ja SV 650n ), bi mu želji ugodil,

 

seveda v pomanjšani verziji :P

 

Torej zanima me, ali se da kje dobit modelček tega motorja. Po googlu nisem dobil nič pametnega, in sedaj se obračam na vas, saj je mogoče kdo že kupoval podobno zadevo.

 

Za vse odgovore se že vnaprej zahvaljujem :)

 

http://www.ebay.de/itm/Motorrad-Modell-1-18-SUZUKI-SV-650-S-bronce-von-Maisto-/280579910436?pt=Spielzeugautos&hash=item4153ddab24

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!