Skoči na vsebino

Idealno darilo


Killroy

Priporočene objave

Sej ne bi vedla kam bi jo pelu - more bit presenečenje.

Lahko tud na Bled na kremšnite

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojih izkušnjah ženske nimajo rade takih presenečenj, čeprav vztrajno trdijo nasprotno. Če jim vsega predhodno ne serviraš na pladn postanejo muhaste in tečne in pol jih živi bog več ne spravi v dobro voljo...kam me peljes? kam grema zdaj? boma kmalu tam? uf, kolko je ura, zdaj pa morem jaz domov...in vozo si se zastonj. Izberi kako bol na izi verjanto blizu doma, sploh za prvič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si pa čist brez idej, jo pa lahko še zmeri u kino peleš - pa zber kakšno romantiko.

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Romantiko? Hmm..ful odvisno od punce samo za prvič nekaj bol na izi, niti ji ne rabis dat direktno vedet kaj si zelis, malo jo vrzi v delirij Ene se še za roke ne upajo držat pa v oči prav pogledat, kak češ pol romantiko ustvarjat? Če bo preveč direktna romantika se bo nagonsko umaknla in boš ostal praznih rok...vsekakor pa upostevaj vajin dosedanji odnos in se postopoma priblizuj.

Ma Chebi, kaj zaj mi2 tu nekaj pametujema? Kolk je star Killroy?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U profilu mu piše 16, jest sm pa 82'

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala lepa vsem vam,khem,ljubezenskim strokovnjakom za vaš trud in odgovore,mislm pa da bi se lahko kombinacija pliša,romantičnega filma,večerje in na koncu trojčkov zlo fajn obnesla.

Chebi,drgač jest na Bledu živim(pa ona tud), tko da sva se najbrž oba že kr prenajedla kremšnit.Kaj pa kej mislte na kšn nakit pa nekej romantičnih verzov ala "Tvoje oči so kot dva zelena tolmuna,v katerih se zlahka zgubim..."?

Lp,

Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hvala lepa vsem vam,khem,ljubezenskim strokovnjakom za vaš trud in odgovore,mislm pa da bi se lahko kombinacija pliša,romantičnega filma,večerje in na koncu trojčkov zlo fajn obnesla.

Chebi,drgač jest na Bledu živim(pa ona tud), tko da sva se najbrž oba že kr prenajedla kremšnit.Kaj pa kej mislte na kšn nakit pa nekej romantičnih verzov ala "Tvoje oči so kot dva zelena tolmuna,v katerih se zlahka zgubim..."?

Lp,

Matej

Odvisno od vajinega dosedanjega odnosa..skoraj že preveč sluzavo za začetek... nakit...preveč materilanstično...vsaj za mene... odvisno od nje...

Boljše LENA kot nobena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh ne prevec romantike v igro metat punce sploh v teh letih imajo rajsi zanimive "divje" tipe ne pa nekih mirnih (jadotov), ki z romantiko tezijo. v mojih casih si jo najboljsi presenetil ce si v park z kako literco prisel pa kaki joint zrolal. si bil glavni! romantiki so jih v kina vozli mi pa po parku z njimi travo valjali (he he he). bolj kot je blo divje lepse je blo.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Popravil/a - pervy dne 06/06/2002 ob 17:23:51

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja PERVY se strinjam ceprav mi to ni najbolj vsec...

Killroy po tvojem pisanju sklepam da od punce veliko pričakuješ in da si res fajn opaljen Ne pokazi tega takoj ce bi rad kaj zrihtal, sicer ti bo pobegnla iz prve. Aja pa nea je pozabi mastno zalizat...v mojem imenu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, ko boste travmatizirali po nesrecnih zmenkih, pa pridite v Psiholosko cistilnico II, da vam pomagam iz stiske...

Uf, sn zlobn... ma ne... samo salim se....

Ampak ene dve ideji sta bili pa dobri.. sploh Pervyjeva... ravo, bravo....

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roze vedno vzgejo tko da ti svetujem kake vrtnice po moznosti:

rdece (strast)

roza (zaljubljenost)

bela (nedolznost)

rumena (prijateljstvo)

Vso sreco

lp, Sanci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Fantje, ko boste travmatizirali po nesrecnih zmenkih, pa pridite v Psiholosko cistilnico II, da vam pomagam iz stiske...

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Ej, kdaj smo že rekli, da je EPP na Motosvet.com prepovedan

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idealno darilo????????????????

Vibrator na tri prestave,obvezno z rikvercom,čene ga ne bo hotla več ven vzet!!!!!

BTW.....pa še dela boš meu manj,pa ti bo za motociklin več časa ostal!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej jo vpraš, če bi šla ona s tabo seksat, pa če reče NE, pol brezveze, da ji kupiš darilo. Če pa reče JA, pol pa kup pripomočke. Kaj sem jst žleht...

V bistvu se men zdi brezveze, da če ona nima pojma o tvojih čustvih, pa da nista niti dobra prijatelja da ji kupiš darilo, ker se boš sam osmešu. Če ji pa že hočeš kaj podarit, kot pozornost, pa naredi sam.

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tle še moje mnenje.

Če boš na veliko kompliciral z darilom ne boš dosegel nič.

Pazi zdej. Najbolj važno je, da se cel čas delaš malo mona. Kupiš eno vrtnico in po možnosti nalimaš zraven eno majhno kosmato žvalco. Pol greš k njej in se lotiš z voščilom. "Vse najboljše za rojstni dan, polno zdravja...itd" potem jo pa full pogledaš v oči, nardiš tak malo bolj čuden fris in nadaljuješ " in da bi me kmalu kej zapecala."Pika kot ločilo.

1. Če bo tisti moment zbrana in se bo znajdla, pa če ji pašeš, bo rekla:

"Zakaj pa ne ti mene?" Ti takoj,"Ma sej bi pa ne vem če bi trzala in pol.. ma se bom potrudu..." in pol nakladaš. Na koncu ne pozabi dati treh poljubčkov, tretji med lička na dolgo.

2. Lahko se zgodi, brez besed in se postavi v pozo za poljubčke, takrat počasi enega na levo ličko, enega na desno ličko in brez force enega dolgega na sredo. Če prehitro umakne, ni dobro.

3. Če si pa med čestitanjem že mežika z drugim pa itak nima smisla.

Tvrdo pa živi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upoznaje se momak sa curom:

ja sam zvjezdana-rece ona,

drago mi je ,ja sam STARFAKER

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Idealno darilo????????????????

Vibrator na tri prestave,obvezno z rikvercom,čene ga ne bo hotla več ven vzet!!!!!

klimbra pa ne morej ji fant kar BMW 1200 LT al pa gold winga kupit!!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

uh ne prevec romantike v igro metat punce sploh v teh letih imajo rajsi zanimive "divje" tipe ne pa nekih mirnih (jadotov), ki z romantiko tezijo. v mojih casih si jo najboljsi presenetil ce si v park z kako literco prisel pa kaki joint zrolal. si bil glavni!

Drgač vem iz zanesljivega vira,da je ze bila s takim fantom(bajdivaj tud moj sošolc),pa sta pol koj nehala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam vprašanje zaradi česa sta nehala, mogoče jo je pa silu v spolne odnose.

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Hm no ja tako imenovano prfektno darilo je verjetno težko najt če imaš ob svoji strani materialista, verjetno bi pa bilo sigurno prfektno darilo za punco kakšna večera (made my self) ob svečkah ali kaj podobnem, nato še malce mečkanja in nato ji pogledaš globoko v oči in ugotoviš da je vse tole premalo in da išče z očkami skrito škatlica z darlom. No in potem ker si seveda mislil na vse ji pač podariš kakšno malenkost za katero si porabil celo premoženje :shock: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Eh,Diablo,takih se pa na daleč ognem.Pa bajdivej,zej je z uno punco itak konc.Sam mam že eno drugo na muhi,pa bo mogoče še neki ratal(keep your fingers crossed,please :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!