Skoči na vsebino

Idealno darilo


Killroy

Priporočene objave

12let staro pašteto zavij v skret papir ....pejd do nje in reč I HATE YOU!

Sigurno te bo vzljubila :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa čudm zakaj nimam punce :roll:  :twisted:

:lol: :lol: :lol:

Endruaš, ti si mi taprav! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL :twisted:

Ti povem, da če kupiš kaj kosmatega ne moreš zgrešit..pa vedi, da če je VELKO ( :twisted: ) da ni nujno da ji bo všeč. Ene majo rade manjše stvari..

Naprimer jest sm ji dal tako malo Owčko, k jo lohk daš u žep, maš na mizi, zram ključev..torej je multifunkcionalna :) gor na njej je blo pa napisan Love U

Tak cute zadeva...100% pali!

Tak se žačne..nakit, ipd. pa prihrani za kasneje..za čez leto, dve..takrat ko vidiš, da ti je res zvesta pa če je tut teb res tak všeč..

Drgač pa pomojem sploh ni kul, da jo peleš kako romantiko gledat! Raj pel kako akcijo (ne zdej lih Terminatorja) kjer bo še kej vročih prizorov zram..pol pa tm počas primeš za rokco, primeš za koleno, pol pa če je una tui za to, poljubiš..če pa ni, pa greš na Wc in si ga od žalosti zmečeš.. :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOOOOooooo Sam izkušeni ljudje so tuki!!! :D :twisted:

Lepo da sem med take zabluzil.... se bom vsaj kej naučil.

Ej če ti punca 4dni ne odgovori (po mejlu) ,kje bi se dobila....pol je čist normalno da je sploh ne šmerglam več ane? :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja,moznosti je vec.

1. igra se igrico "semmuresvsec" in te pusti se cmariti v lastnem svicu in 1a. caka,kdaj jo bos poklical

2. je pozabila kaj si hotel,ker je strasno zaposljena; nadaljuj z 1a

3. nima pojma kdo sploh si

4. nima interesa

izberi po zelji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice hvala za nasvete :wink:

za 3. in 4. točko ne vem.... ker je bla že zalubljena vame in ker jo že 10 let poznam :twisted: :D

O 1. in 1a in 2. bom še premislu :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Rad bi mal nasvetov, kakšno darilo naj kupim punci za rojstni dan. A je bolje, če je darilo v obliki predmeta ali sotritve (npr. večerja, romantičen večer), ali oboje skupaj.

In še: kaj ponavadi kupite punci, ženi...za obletnico, rojstni dan...če ni to skrivnost...ženske...na kakšno darilo najbolj padate?

;)

Hvala za odgovore.

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Darilo bo najbolje kombinacija: večerja + kaka stvar. Sam sem proti temu, da bi punci kupoval rože in nakit. Kupim ji kako uporabno stvar, ki jo potrebuje ali pa kako knjigo. Poleg tega pa seveda dobi še en lep dan, ki ga preživiva skupaj. :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, meni se pa zdi, da se nobena deklina ne bi branila rožic... Drugače pa materialne stvari niso tako pomembne, če se imata dva resnično rada.

Se morda motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem proti temu, da bi punci kupoval rože in nakit. Kupim ji kako uporabno stvar, ki jo potrebuje ali pa kako knjigo. Poleg tega pa seveda dobi še en lep dan, ki ga preživiva skupaj.  :wub:

To je res, jaz tudi svoji ne kupujem nakita, ker ko žensko navadiš na nakit, potem ostane celo življenje nora nanj. Moja hvalabogu ni nora na nakit, je pa nora na cunje, sam cunje si rajš sama kup...drgač pa, lepa darila so tudi kak MeToYou medvedek pa en parfumček zravn... :) ...al pa kake tange + medvedek + rože + večerja...potem si tut poplačan...ko pade mrak ;)

:wub: :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še bolje si poplačan, če jo kupiš kak sexy kompletek za v posteljo... :wub: No jaz sem ji to kupil dvakrat poleg darila in se je izplačalo :OK: Rože pa če že dam kateri, ji dam raj une v tegl'cu, da ji ostanejo za skoz. Pa tud pol ko vidš kolk za rožico skrbi tolk bo tud zate skrbela. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še bolje si poplačan, če jo kupiš kak sexy kompletek za v posteljo... :wub: No jaz sem ji to kupil dvakrat poleg darila in se je izplačalo  :OK: Rože pa če že dam kateri, ji dam raj une v tegl'cu, da ji ostanejo za skoz. Pa tud pol ko vidš kolk za rožico skrbi tolk bo tud zate skrbela.  :devil:

jap, nameravam se zaletet v kako venera shop med kupovanjem darila...za poleg... ;) :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!