Skoči na vsebino

Idealno darilo


Killroy

Priporočene objave

Kje bi se dobilo kako brisačo ali posteljnino z kakim motorjem gor? Ni važna znamka, sam da je cestak... Za punco kupujem neki pa nimam nekih idej. Eno je Cilit Bang, druga stvar so največje navadne, ble gate ki jih bom dobil... To dvoje je zajebancija tko, ta tretje bi pa rad da je neki uporabnega... pa nimam pojma niti kaj rabi, niti kaj hoče... No razen brisače in posteljnine :D

Aja, ma pa 18let, če bi se kdo kej spomnu za ta mlada leta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem ji zadnič kar enga mejhnga sobnega zajčka prnesu :wub: Kok je bla vesela!! :kva2:

Pa sem vedu, da ji bo všeč, ker je včasih že mela zajčka, pa je tragično preminul-pesgajestisnupress

Burek-še ti probej s tem, če je kej na živalce pahnjena, če pa ni, pa rajš ne, ker bo to potem medvedja usluga... :xx:

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem ji zadnič kar enga mejhnga sobnega zajčka prnesu :wub: Kok je bla vesela!! :kva2:

Pa sem vedu, da ji bo všeč, ker je včasih že mela zajčka, pa je tragično preminul-pesgajestisnupress

Burek-še ti probej s tem, če je kej na živalce pahnjena, če pa ni, pa rajš ne, ker bo to potem medvedja usluga... :xx:

Zajcov mamo doma en kup, pa mačko pa psa pa nevem kaj...

Na dlako je alergična, psa nimajo, mačke še manj, zajca nima kam dat... Oz. ga nebi tela niti imeti ker jih itak pr men doma vsako tolko malo počoha... To ni to, pa še motoristično ni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem ji zadnič kar enga mejhnga sobnega zajčka prnesu :wub: Kok je bla vesela!! :kva2:

Ti jo kar razvajaj Lowrenc!

Boš videl kao bo čez deset, petnajst let... :hmm: :o

Še barvo in prevleke bo za avto zbirala! :grim :grim :( :(

Jst že vem, kako je to! :hmm: :hmm:

Hoj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr se vam dogaja, evo hočm bejbi kupt en dariu, grem na motosvet, da dobim kako idejo................

Jst sm mel isti namen glede brskanja idej v motosvetovem topicu IDEALNO DARILO, pa dobim NOT WANTED IDEAS!!!! :BUA:

Nek davno pred štirimi leti ste odprl temo pa lahko prštejem na prste koliko pametnih idej ste delili z vesoljskim motosvetom , k sm šu prečikirat vseh 14 strani, VI NISTE RESNI !!! :angry:

No ja, sej obstaja GOOGLE,....

see ya glede daril

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm mel isti namen glede brskanja idej v motosvetovem topicu IDEALNO DARILO, pa dobim NOT WANTED IDEAS!!!! :BUA:

Nek davno pred štirimi leti ste odprl temo pa lahko prštejem na prste koliko pametnih idej ste delili z vesoljskim motosvetom , k sm šu prečikirat vseh 14 strani, VI NISTE RESNI !!! :angry:

No ja, sej obstaja GOOGLE,....

see ya glede daril

:P

Tisti, ki potrebuje glede darila za svojo ljubico nasvet nekoga drugega, tretjega ali celo brezosebnega nicknejma, si najbrž prave ljubice niti ne zasluži. Če mu peša zalet že pri domišljiji, kaj mora biti potem šele drugje.

Če pa je prezaposlen, da bi se sam s tem ukvarjal - kaj kupiti za darilo, potem pa je stvar jasna. Glede na njeovo zaposlenst si lahko vzame samo dan off, pa je rešeno.

IMHO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali si pričakoval kaj drugega?

Malo bolje posvečanja na naslov teme :BUA: :BUA: :BUA: :? in ne toliko prcanja med sabo, ker je dosti tem, ki kar zabluzijo :?

Tisti, ki potrebuje glede darila za svojo ljubico nasvet nekoga drugega, tretjega ali celo brezosebnega nicknejma, si najbrž prave ljubice niti ne zasluži. Če mu peša zalet že pri domišljiji, kaj mora biti potem šele drugje.

Če pa je prezaposlen, da bi se sam s tem ukvarjal - kaj kupiti za darilo, potem pa je stvar jasna. Glede na njeovo zaposlenst si lahko vzame samo dan off, pa je rešeno.

IMHO

Ne pametuj :angry: :angry:

Ideje se porajajo povsod zato se tudi to prebira, več jih je bolje je vsaj pri meni, tako da ne bodi vseved in dajati brezveznih kometarjev, kakšen je kdo in kdo si kaj zasluži,....itd. nisi pravi :angry: ter ne obsojaj po sebi in svojih izkušnjah ter položajih v času!

Jst sam hotu kkšno idejo za darilo LESS-ORDINARY in jo poskušal moji podariti, no ja imam dovolj domišljije ter že najdenih par stvari, vendar sem samo komentiral kaj se dogaja v tej temi in seveda nisem hotel nič popluvati vaše komentarje vendar sem tu najdel sam prah in pepel oz BIG NOTHING, žal :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi se dobilo kako brisačo ali posteljnino z kakim motorjem gor? Ni važna znamka, sam da je cestak... Za punco kupujem neki pa nimam nekih idej. Eno je Cilit Bang, druga stvar so največje navadne, ble gate ki jih bom dobil... To dvoje je zajebancija tko, ta tretje bi pa rad da je neki uporabnega... pa nimam pojma niti kaj rabi, niti kaj hoče... No razen brisače in posteljnine :D

Aja, ma pa 18let, če bi se kdo kej spomnu za ta mlada leta :D

sej lepo da se potrudiš sam zakaj more bit pa cestak gor??? :?

uporabno je vse kaj drugega kt pa brisača s cestakom!? to je bolj za tipe... ženske smo bolj vesele drugih stvari... (npr.: kuglice za... pa take stvari :lol: ) :kva2:

ma sej ne no...pojma nimam kaj bi tvoja rada ( :rolleyes: jz mojmu namignem če je kej taga drugač mi je pa vseen samo da ni preveč) ... mogoče je tebi tvoja tudi kej namignila pa si preveč v cestakih da bi to sploh opazu :? :blink:

upam da ti je uspel kej lepga kupt... začni pri sexy spednjem perilu (ti si tip od tebe naj bi bla vesela ker je to sam tvoja izbira kaj naj ima gor zvečer ko...) .. al pa ne vem s čim se ukvarja kaj v zvezi s tem??

ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cestak mora biti zato, ker je idealno darilo, poleg Anubisa, katerega podariš neki drugi osebi, tisto kar je tebi všeč/idealno....torej burek bo dal punci brisačo s športivo gor zato, ker je njemu cestak všeč/idealen....kaj je idealno/všeč njej je tukaj irelevantno oz. sekundarnega pomena....

če partnerki podariš svoj ideal, si ji podaril največ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa ji uspeš pokazat, da je ona tvoj ideal, si pa zmagal.

Ah...saj samo bluzim.

:blush:

ne bolj prav imaš kot večina tuki.

važno je da ona ve da nekaj pomeni. ne da bo celo življenje poslušala in gledala cestake in kaj ima on rad in kaj ne.... sej ma on tud rojstn dan bo to takrat počela :angry: za svojga ji pa puste mal uživat!!!

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej lepo da se potrudiš sam zakaj more bit pa cestak gor??? :?

uporabno je vse kaj drugega kt pa brisača s cestakom!? to je bolj za tipe... ženske smo bolj vesele drugih stvari... (npr.: kuglice za... pa take stvari :lol: ) :kva2:

ma sej ne no...pojma nimam kaj bi tvoja rada ( :rolleyes: jz mojmu namignem če je kej taga drugač mi je pa vseen samo da ni preveč) ... mogoče je tebi tvoja tudi kej namignila pa si preveč v cestakih da bi to sploh opazu :? :blink:

upam da ti je uspel kej lepga kupt... začni pri sexy spednjem perilu (ti si tip od tebe naj bi bla vesela ker je to sam tvoja izbira kaj naj ima gor zvečer ko...) .. al pa ne vem s čim se ukvarja kaj v zvezi s tem??

ajde

Lej, ona je meni rekla da rabi eno veliko brisačo za na morje, tisto o spodnjem nebi lih....

cestak mora biti zato, ker je idealno darilo, poleg Anubisa, katerega podariš neki drugi osebi, tisto kar je tebi všeč/idealno....torej burek bo dal punci brisačo s športivo gor zato, ker je njemu cestak všeč/idealen....kaj je idealno/všeč njej je tukaj irelevantno oz. sekundarnega pomena....

če partnerki podariš svoj ideal, si ji podaril največ....

Thundercat, jebote, sej ne veš, kaj pol bluziš, rada ma motorje, rada se vozi, lepi pa so ji cestaki, ko sm reku da bom mogoče kupu Hornetko, je rekla: Ma kaj se tu tle use vidi, nej lep, nje ga kupt! :D

pač, ne mwrm kupt krose(na brisači) če so ji grde :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo me je ta tema navdušila za to da sestrični kupim cilit bang, al pa kako posodo :)

Ji moram vrnit za kanto za smeti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žensko je težko presenetit z darilom, ker :

a. vedno dobimo neko pričakovano stvar, za katero smo dedcu celo večnost pošiljale neka subliminalna sporočila ali

b. smo šokirane, ker je dedec napačno razkodiral naše namige :BUA: ...

Moj pradedek je mel navado, da je moji prababici za b-day kupil moško srajco, ki je seveda bla babici prevelika in jo je lahko on nosil :D . Včasih je dovolj že eno kratko pisemce, v katerem pa nikakor ne smete izkoristit priložnosti in omenit, da je včeraj zasmodila krompir ipd... Spodnjega perila za nas nikakor ne kupujte v družbi svoje z nasveti radodarne mame al pa v kakem sex-shopu, kjer se jim okoli valja roba še iz ludih osamdesetih (izjema je intimna) <_< . Jaz osebno mam najraj, če greva skup v trgovino (v tisto za odrasle) in igračke skupi izbirama. Mislim, da je vsaka ženska vesela, če dobi kak pripomoček, ker dedcev pač ni vedno ob nas :D . Najboljše je, če ji skozi čas ustvarite eno lepo zbirko igračk, ki jo nadgradite še s kako knjižico (Kamasutra, Ananga ranga itd. ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

pozdrav

mam en običen problem... bliža se božič, in bi blo lepo da bi punci podaril kaj lepega, izvirnega itd. pa nevem točn kaj??? dons sm obrnu ene par trgovin pa nč domiselnga :( a mate kkšn predlog :blush: tista klasična darila, sej veste... aja stara je pa 18 in kej primernega njenim letom :grim (kkšne nezaželjene komentarje prosim zadršte zase :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!