Skoči na vsebino

Idealno darilo


Killroy

Priporočene objave

Opcija ena:

Naomi Campbell parfum ali deodorant. Vse skupaj zavij (ne se preveč trudet, da bo pogruntala, da si ti zaviju, pa kak si se lepo potrudu za njo). Pol ko odvije, pa namign, da se lahka kdaj v bližnji prihodnosti (lahko kar takoj), "obleče" sam v darilo. Obvezn lubček al pa dva, pa eno rožco kup za zravn (to vedno pali) :devil:

BTW Ta nou od Naomi prou lepo diši, tut tastari niso slabi...

Opcija dva, če tvoja nima rada klasičnih daril: Karte za koncert al jo pa pel na en lep izlet (Stavim, da še ni vidla kako je v tem obdobju okranclan Zagreb)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav

mam en običen problem... bliža se božič, in bi blo lepo da bi punci podaril kaj lepega, izvirnega itd. pa nevem točn kaj??? dons sm obrnu ene par trgovin pa nč domiselnga :( a mate kkšn predlog :blush: tista klasična darila, sej veste... aja stara je pa 18 in kej primernega njenim letom :grim (kkšne nezaželjene komentarje prosim zadršte zase :) )

nevem no, če je tvoja punca jo pa ja mal poznaš in le ti najbolj veš s čim jo boš razveselil. :grim

bistvo darovanja je, da darilo osebi nekaj pomeni, torej moraš osebo vsaj malo poznat. Ljudje smo različni in kar je nekomu lepo, je lahko drugemu grdo.

mene osebno najbolj očara darilo narejeno doma, npr. dišeča svečka, poslikan cvetlični lonček itd.

tko veš, da se je nekdo fajn potrudil zate in ne samo mastno plačal. Ni vse v velikosti in ceni darila, šteje izvirnost in domišljija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam res,tko k praviš soncy

sem dobila za RD darila nekatera tud kr draga a še najbolj mi je seglo v srce ko mi je punčka od sestrične,naredila iz papirja kao čarobno palčko,in pol skor cela pizdarija ker jo je tel dragi vršt v smeti :rolleyes: ,drgač pa se mi zdi tole obdarovanje čist mim,sam skrbi in živci grejo kaj komu kupit pa da ne bo prevelike razlike med enim in drugim,pa pol fovšarija in to,in v bistvu pričakuješ da boš nekaj dobil in potem dobiš nekaj kar je čist mimo in si kr slabe volje tko da,jz prov sovražim tole obdarovanje

sam je pa fajn če veš da si neka oseba nekaj želi in da ji lahko do izpolniš :grim

no pa da ne bomo čist mim

mogoče res kak parfum in tangice .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idealno darilo gre takole: Kakšen teden prej rečeš. da je boš peljal v kino ali pa kam drugam. če v kino pogosto hodita. Potem cel teden govoriš o kinu ali pač nekaj v zvezi s pričakovanim dogodkom. Na pričakovani dan se ti pa kaj zgodi oziroma so neizogibne obveznosti v službi ali kaj podobnega :worship:

Ampak takšno darilo je lahko samo enkrat v življenju, ker so posledice lahko pogubne :headbang: . Je pa vsekakor nekaj posebnega in je večja fora v temu, da si nekaj želiš kot pa da to nakoncu dobiš. Malo zblojena teorija :blink: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj skromen nasvet.....parfum kupite le v primeru, ko natančno veste, katerega si obdarovanka želi. Ker boste v nasprotnem primeru sigurno vsekali mimo. B)

Z vonjem šmarnic ne moreš vsekat mimo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svilen šal,ruta itd.Skratka nekaj iz kvalitetne svile.Kaj se potem počne, vedo le bogovi.

Nakit:obeski za verižico,broške ...Srebrne zadeve imajo ugodno ceno.

Izlet za dva dni.Čekiraj potovalne agencije.

Poizkusi sam nekaj speči(keksi,pečenke,palačinke;karkoli)

Šopek.Najdi cvetličarko z domišljijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem videl neke "robčke" ( iz blaga) so vakumsko zaprti ko pa jih das na zrak so nekaj casa topli, jih das ponovno vakumsko zapret, ko spet das ven spet segr.

za mrzle dni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem videl neke "robčke" ( iz blaga) so vakumsko zaprti ko pa jih das na zrak so nekaj casa topli, jih das ponovno vakumsko zapret, ko spet das ven spet segr.

za mrzle dni ...

Tablete in alkohol so qrba.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm... velik odgovorov :) sam ona ne mara nakita (ga ne nosi), ne mara parfumov (razen deoderante), ni ji do svile, izpita še nima (ga gre delat počas :blush: ) je preprosta punca... tut kkšnih posebnih želj nima... tko da :hmm: aja pa še js pa domišlija za darila ne gre skupi :blush: drugače pa hvala za nasvete :worship: pa še kej napište :blush: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm... velik odgovorov :) sam ona ne mara nakita (ga ne nosi), ne mara parfumov (razen deoderante), ni ji do svile, izpita še nima (ga gre delat počas :blush: ) je preprosta punca... tut kkšnih posebnih želj nima... tko da :hmm: aja pa še js pa domišlija za darila ne gre skupi :blush: drugače pa hvala za nasvete :worship: pa še kej napište :blush: B)

Že da si vprašal tukaj je eno veliko darilo zanjo... lepo da se želiš potrudit. Sam ne pozabi na to čez 10 let. .)

Mogoče pa bi se res razveselila kake sladke packarije, ki bi ji pripravil (keksi, pecivo).

A ma kakšen hobi? Ima rože v sobi? Malo razmisli kaj ji je všeč...

In ne pozabi, da se ljubezen ne meri v denarju... Tako da ne pretiravaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nimaš res nobene ideje pejdi v papirnco(DZS naprimer) in najdi Me to you medote... Sigurno bo zadovoljna... Moja je bla tolk da ga ne more dat iz rok :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... najdi Me to you medote... Sigurno bo zadovoljna... Moja je bla tolk da ga ne more dat iz rok...

Stvar je popolnoma izvedljiva tudi brez me-to-you-medota. Verjemi Onkelnu PEPEtu. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm... velik odgovorov :) sam ona ne mara nakita (ga ne nosi), ne mara parfumov (razen deoderante), ni ji do svile, izpita še nima (ga gre delat počas :blush: ) je preprosta punca... tut kkšnih posebnih želj nima... tko da :hmm: aja pa še js pa domišlija za darila ne gre skupi :blush: drugače pa hvala za nasvete :worship: pa še kej napište :blush: B)

Kupi ji nekaj kar veš da rabi, uporablja...ne posiljuj jo z svilo ali zlatom, parfumi če je to le nepotrebna navlaka..ne vem mogoče razmišlja da bi šla na kakšen tečaj ali fitnes, kiparski krožek :? ...torej mesečna karta (al pa letna, ne vem kok si dolg) za kaj takšnega al pa opremo za takšno stvar (kup gline pred vrati :lol: knjiga v to smer, fitnes superge.... ) ali pa ure vožnje, ima digitalca pa premajhno spominsko kartico, kak rač. program, usb ključ, mp3 player...sigurno je kdaj rekla, kaj bi pa more še mal premislit.... zaradi denarja.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=88267]

najlepše darilo->DOKAZANO!! :friend2: :004 :inlove:

PS:samo majica da se razumemo :grim

post-7954-1166377852_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z vonjem šmarnic ne moreš vsekat mimo. :P

mislo je: z vonjem Šmarnce :lol1:

A ma veke joške?

Če ne

ji plačaj silikonske

Če ja

ji plačaj silikonske

bo mela še večje!! :evilgrin: :evilgrin:

Pa še ti boš mel nekaj od tega... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Merkuru prodajajo komplete po 5 kuhl. To nuca vsaka ženska, tak da tudi s tem ne moreš mimo vsekat.

Pa ketno, da jo k šporheti prikleneš. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!