Skoči na vsebino

Idealno darilo


Killroy

Priporočene objave

Dan

Pred kratkim je imela sošolka rojstni dan,pa sem se namenil ji kupiti darilo.Problem je v tem,da mi je všeč,ne vem pa,če sem jaz nje(najbrž je to že standardni problem vseh moških inu žensk(ko gre za moškega,sicer pa-danes so drugi časi)).Pa da se ne oddaljim preveč od vprašanja.Vprašal bi vas,katero darilo bi bilo najboljše,tako da bi reklo "všeč si mi".

Hvala lepa za odgovore,

Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr sm se nasmejov,ampak rabu bi nekj bl tko običajnega,romantičnega če želite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te ma res kaj srbet pol jo povabi na večerjo in reči da bi ji rad podaril svoje srce, ker se kaj bolj pametnega nisi spomno Če te zavrne vsaj veš kje si pa še dnara ne rabiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha Ha Ha!!! U kje so tisti cajti.EJ stari,darilo sploh ni važno.Važn je pristop.Ko ji boš čestital za rojsni dan jo najprej kušni,potem zaliži in za rit zagrabi.Če si ji všeč bo padla za svobodo še isti dan, drugače pa jebiga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AREA_51,najbrž so nate kr padale,k si take finte uporablov,kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol mi pa svetuj po preizkušenem receptu,Casanova :)(bemti,smajli se noče prkazat)

Popravil/a - Killroy dne 05/06/2002 ob 21:01:33

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi ji enega medvedeka al pa kako plišasto žival pa ji gor obleči tangice, pa pritrdi jih z bucikami da nebojo dol padle. Evo to pa sn naredo če si ze hoto slisat preizkusen recept

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Darilo samo po sebi niti ni tako pomembno, pomeben je pristop, urejenost in pa seveda pogled v oči... kontakt z očmi dela čudeže!

Jaz bi, glede na to, da se poznata samo kot sošolca, kupila kaj plišastega, s tem nikoli ne zgrešiš, razen če takšne stvari sovraži. Povabi jo na večrjo in potem na sprehod,...

Ne bodi preveč vsiljiv pa bo...

Boljše LENA kot nobena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kupi ji enega medvedeka al pa kako plišasto žival pa ji gor obleči tangice, pa pritrdi jih z bucikami da nebojo dol padle. Evo to pa sn naredo če si ze hoto slisat preizkusen recept

evo area ze ve! z plisasto zivalco ne mores zgresit. naj bo malo vecja (pa ne medved v naravni velikosti - do 40 cm) in "puhasto-kosmata" taka da se da z njo cartat. ce je bolj "odprta" in ni sramezljiva dodaj se tangice (pazi da nebos prevelikih kupil - to je slabo znamenje), drugace tangice spusti.

obvezno si zmisli kak dvoumen nagovor ob cestitki v stilu: "vse najboljse, da bi se ob tebi kmalu znajdla prava oseba za cartat do takrat pa bo ta medo nezen z tabo, itd...."

ce bos dal tangice pa reci, da se nisi mogel upret ko si jih "slucajno" videl ker je ker je njeno ime prakticno napisano bilo za njo. kupi kake take ki imajo kak srckan motiv spredaj. pol zgornjemu nagovoru dodaje se kaki "upam, da jih bom lahko kdaj videl na tebi ker mislim da si nobeni ne morejo tako pasati kot tebi, bla bla bla". pa vse to saljivo izreci, da nebo prevec "pecarsko" zvenelo ampak saljivo-dvoumo.

pri izbiri tangic pa naj ti prodajalka pomaga ker smo tipi bolj levi pri tem, naj bodo bolj saljive ne pa kake divjo eroticne.

obilo srece!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mal se pr njenih kolegicah pozanimi kaj ji kej sede - da slučajno ne sivraži glih teh luštkanih pišastih živalc.

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kolegice kar lepo pusti pri miru - tudi če sovrazi te male plisate živali in si ji všeč nimaš kaj zasrat, ti samo v akcijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si ji všeč, kaj bi sploh zapravlu denar za darila.

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, to! Pa te zihr ne bo nikol pozabla!

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohk jo pa odpeleš na morje v mignona na sladoled!

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!