Skoči na vsebino

Ukinitev GOLDEN TOMB-a


Priporočene objave

Objavljeno (popravljeno)

nekaj je kaj ti izpiše, drugo kaj dejansko je oz. kaj ti linija dovoljuje...tudi meni kdaj mozilla izpiše za sekundo, da downloada z 1295 kb/s, pa verjami da ne...ker vseeno čakam... .)

možno da maš prov :photo:

ok a kdo pozna kšno podobno slovensko stran kot sta GOlden TOmb pa filebits???

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GT-je bil zakon, problem je bil samo not prit, jaz sem mel srečo, kot tudi na filebits. Imeli so res dobre stvari, razne uporabne programe, ogromno glasbe vseh zvrsti, dvix tak al tak.

Bomo pač na filebits, dokler ga ne zapdrejo :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Strinjam se z vsemi da je bil GT zelo dober, sem bil kar nekaj časa prijavljen na njemu, toda če je kdo bil slučajno prijavljen na vseh večjih slovenskih trackerjih tako kot jaz (GT, Filebits, slobytes, torrent.si,...),

je mogoče opazil da se torrenti ponavljajo oz. so isti še 1x uploadani na razlićni tracker v zamiku max 1 dneva, tako da se tega ravno ne bi bal, da bo zmanjkalo .) saj so po večini tako ali tako isti uploaderji, vsaj tako se meni zdi...

Na filebitsih so naredili lepo gesto, in so povečali max. št uporabnikov na 7000.

LP B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Strinjam se z vsemi da je bil GT zelo dober, sem bil kar nekaj časa prijavljen na njemu, toda če je kdo bil slučajno prijavljen na vseh večjih slovenskih trackerjih tako kot jaz (GT, Filebits, slobytes, torrent.si,...),

je mogoče opazil da se torrenti ponavljajo oz. so isti še 1x uploadani na razlićni tracker v zamiku max 1 dneva, tako da se tega ravno ne bi bal, da bo zmanjkalo .) saj so po večini tako ali tako isti uploaderji, vsaj tako se meni zdi...

Na filebitsih so naredili lepo gesto, in so povečali max. št uporabnikov na 7000.

LP B)

Ampak jst še zmer ne vem kako se prjavt na Filebits <_< , a je polno al kaj :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC sem te hotel povabiti pa mi je to napisal: "Na strani je trenutno dovolj uporabnikov. Slabe uporabnike redno brišemo zato poskusite kasneje." ...Ko mi uspe najdt prosto mesto te povabim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC sem te hotel povabiti pa mi je to napisal: "Na strani je trenutno dovolj uporabnikov. Slabe uporabnike redno brišemo zato poskusite kasneje." ...Ko mi uspe najdt prosto mesto te povabim .)

Kva pa jst :friend1: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo prostor dobiš mam ravno še dva povabila :004

OK sam da novš pozabu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK sam da novš pozabu :P

Nebom samo je full težko dobit prosto mesto..Pa zdej zelo zelo počas stran dela tako, da neboš nič zamudil .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC sem te hotel povabiti pa mi je to napisal: "Na strani je trenutno dovolj uporabnikov. Slabe uporabnike redno brišemo zato poskusite kasneje." ...Ko mi uspe najdt prosto mesto te povabim .)

hvala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam je pa jebeno tole dobit.Sploh nevem kdaj jih zbrišejo,sem cel večer osveževal stran pa nič :kva2: Če danes ne dobim mesta za tele dva povabila bom pa Adminu pisov :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC pa Jernej tudi vidva mi dajta za usak slučaj emaile, če bo treba kaj poslati :)

Mitofreak: vidm da tudi ti rabiš..Ko spravim TCja in Jerneja gor bom zaprosil še za dva povabila pa ti enga rezerviram .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC pa Jernej tudi vidva mi dajta za usak slučaj emaile, če bo treba kaj poslati :)

Mitofreak: vidm da tudi ti rabiš..Ko spravim TCja in Jerneja gor bom zaprosil še za dva povabila pa ti enga rezerviram .)

dobis lupcka od moje spelce (motorja, da ne bo pomote :>)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UPDATE 3: Povabila

Maksimalno število uporabnikov je bilo doseženo, zato tudi povabila ne delujejo več. Prosim, da osebju ne pošiljate več zahtev za nova, ker niso več možna. V roku dveh dni dobimo dodaten GB pomnilnika na strežniku in takrat bodo povabila zopet možna.

Sporocilo je bilo poslano vsem uporabnikom!

Tole smo dobil na FileBitsu po PMju :( :( Takoj ko bodo spet možna dobite vi trije povabila (sem si naložil program, da vidim kdaj zbrišejo uporabnika in je prostor .) ) Upam, da boste lahko potrpeli samo FileBits strašno počasi deluje in upam da ga čimprej zrihtajo pa tale povabila omogočjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj je kaj ti izpiše, drugo kaj dejansko je oz. kaj ti linija dovoljuje...tudi meni kdaj mozilla izpiše za sekundo, da downloada z 1295 kb/s, pa verjami da ne...ker vseeno čakam... .)

ne pa to je res delalo kot je reku roky

meni je s 4mbit povezavo vleklo dol 480kb/s konstantno, ne samo za sekundo

to je blo pa zato, ker je imela stran samo 7000 uporabnikov in je vse delalo zelo hitro, pa še vaiting lista je bla za torente, tk d jih ni blo npr. 100 pijavk na enem hkrati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!