Skoči na vsebino

Ukinitev GOLDEN TOMB-a


Priporočene objave

Kaj mi lahko kdo povabilo zrihta?

bi jst sam jih nimam... ej roky kdaj dobiš povabila??? ko imaš ration nad 1??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi jst sam jih nimam... ej roky kdaj dobiš povabila??? ko imaš ration nad 1??? :?

Huh stari,blage...Sam mislm, da ni to po ratiu ampak jih novi uporabniki ne dobijo..Nisem pa prepričan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol...pm na filebits....

19.06.2006 03:22:45(2 dni nazaj ) Od System(NOVO!)

Zaprite stran v roku štirih dni. To je zadnje opozorilo. Imamo IPje vseh uporabnikov in veliko ostalih podatkov, ki bodo presodili v našo korist pri obravnavi na sodišču. Imate možnost, da se umaknete sami. Najprej bodo obravnavani lastniki strani, kasneje pa še nalagalci, ki lastnikom pomagajo pri kraji intelektualne lastnine. Slej ko prej bomo zaprli vse slovenske trackerje. Golden-Tomb in SloBytes sta bila le začetek. Ne bomo prenehali dokler z delovanjem ne prenehajo vsi trackerji v Sloveniji!

Še majhen dokaz da mislimo resno:

Nejko - 84.255.242.214

slokiller - 195.210.231.205

UrbanD - 193.77.83.236

Ani - 86.61.8.106

Diamonback - 212.235.137.113

padi1o - 193.77.159.107

Ch4z - 86.61.28.218

FireCom - 193.77.184.171

Gabrca - 193.77.22.213

l0gick - 86.61.57.208

NeOman - 193.77.216.164

Nobody - 86.61.117.241

P2P otroci se vidno premalo zavedate truda vloženega v to, kar vi uničujete.

odgovor osebja:

19.06.2006 12:20:23(2 dni nazaj ) Od System(NOVO!)

Ok, vsi ste dobili sporočilo z IP-ji od osebja in pogojem da zapremo našo stran v roku 4 dni. Pač eni majo preveč časa oz. so preveč časa za računalnikom in ne poznajo življenja izven sobe oz. brez računalnika. Sej je dokazal da je car in da zna vdirat v strani in podobno, ampak mi takšnim grožnjam NE BOMO nasedli dokler to ne bo uradno oz. dokler ne dobimo poziva iz sodišča na dom. Torej hotel je bil viden oz. prevzeti pozornost nase ter povzročit zmedo med uporabniki ter osebjem, pri enih je uspelo ampak pri drugih žal ni. Njegovi podatki so bili posredovani kriminalistični policiji, ki bo v naslednjih dneh poslala zahtevo na siol za njegove podatke, pravtako pa mu zaradi kršenja takšnih in drugačnih stvari sledijo tudi strožji ukrepi z strani policije!

Torej dragi uporabniki mi ostajamo z vami in se še kaj kmalu ne mislimo posloviti!

Lep pozdrav,

//slokiller v imenu celotnega osebja

P.S.: To sporočilo je bilo poslano vsem uporabnikom

hehe...damn hackers...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja eni majo pač preveč časa :)

jp true .... tole je bilo poslano v noči Iz nedelje na ponedeljek ob 3.22h zjutraj :slap: :slap: :slap: :wacko:

Kaj mi lahko kdo povabilo zrihta?

še rabiš povabilo... če rabiš povej bom probal zrihtat

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja eni majo pač preveč časa :)

eni pa premau dnarja, da bi legalno kupovali tisto, kar uporabljajo ... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, če bi mel tolk keša, da bi kupil čisto vse kar si lastim bi bil bogat :). Kar mi je pa res všeč pa kupim, tko da mam že kar nekaj original ploščkov, od muske do iger...

Pa naj spremenijo cenovno politiko, pa bo folk več kupoval. Ko sem bil manši se spomnem ko so prodajali starejše igre po 2-3k, sem lepo po ene 4ri si naroču pa je blo. 10k+ pa res ne morem dat za igro, še posebej če se izkaže potem da je bedna. Trenutno imam na disku nameščenih 7, to je že sam 70k :eek:, kje naj tolk denarja dobim pojma nimam. Pa dober jst ga saj nekaj lahko, kaj pa otrok pri 14 letih, kateri sigurno bolj uživa v igrah kot jst, kje naj on(ali ona) stakne tako količino denarja. Pri starših, ja pajade si bodo miselni da mu bodo dal 100k sam za igrice, naj se gre raj učit ;)

Res da je velik dela vloženega v to, pa se ne vidi kej veliko ker je zadeva virtualna in ni oprijemljiva. Sicer pa če je zadeva dobra, še nikoli nisem slišal da bi bankrotirali, ravno obratno, so mogel it v drugo banko kjer majo večje sefe (primer half-life).

Tko da mislem, da je nesmiselna debata kaj je prav in kaj ni. Vsekakor se pa strinjam da denarja res nimam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk... men ne odpre filebits-a?? :? a ima kdo podobne probleme???? zmer mi ispiše "The page cannot be displayed " :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK

Mam en problem. Na filebits-u sm meu slab ratio in me ni blo 1 teden doma in so mi blokirali uporabniško ime. A mi lahko kdo povabilo zrihta?? :? :? :?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL ti si tud majstr ja...Sam pr0n downloadu,a :P (hec,hec)...Povabil pa nažalost nimam več,prašej mitofreaka.Jest na začetku ko sm mel slab ratio mi je admin dal mal uploada pa sm mu ratio 4.11 zj je pa počas padu na 0.85,ker mam bolj mal čez noč komp pržgan,bo treba spet mal uploada dobit :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL ti si tud majstr ja...Sam pr0n downloadu,a :P (hec,hec)...Povabil pa nažalost nimam več,prašej mitofreaka.Jest na začetku ko sm mel slab ratio mi je admin dal mal uploada pa sm mu ratio 4.11 zj je pa počas padu na 0.85,ker mam bolj mal čez noč komp pržgan,bo treba spet mal uploada dobit :blush:

jst sm loadal samo špile... pa pol ni blo nobenga da bi mu seedal... čez noč nimam računalnika pržganga...

pol sm šu pa za 1 teden na morje.. pa je blo kar je blo :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mi llahko en pove kak se torrenti naredijo?

odpri si bitcomet (ali katerega drugega) in poišči gumb ustvari torrent. potem na prebrskaj poišči datoteko katero želiš narest torrent in to je to. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo novi tracker

www.fileget.org

zanimivo, zanimivo..... :hmm: ..sm že prijavlen

zaenkrat zgleda kul :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tut že gor.....sej bo počas, se vidi da je bol frišen imajo še bol malo torentov

jp... zaenkrat samo 5 iger :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!